Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım arkadaşlarım hepiniz ne kadarda iyisiniz.iyiki burdayım iyiki sizler varsınız..ben şu saate kadar hala adet olmadım .ama testte yapmadım .çok korkuyorum çünkü.yıllardır o tek çizgiden sıkıldım artık.ve bhcg 1.2o sonucundan.ben yurtdışından ovulasyon testi almıştım onunla takip ediyordum .normalde geçtiğimiz perşembe adet olmalıydım teste göre.ama bilemiyorum işte.kızlar eğer yani inşallah ben hamileysem sizlere çok iyi haberlerim olacak.çünkü ben bu ay aslında belkide sizlerinde duyduğu ama takip ettiğim kadarıyla birçoğunuzun denemediği bir şeyi denedim.merak etmeyin ilkel bir teknik filan değil.bir ilaç sadece.ama gebeysem bunların hepsini detaylarıyla size anlatacağım.şimdi hem kendimi hemde sizleri umutlandırmak istemiyorum.allahım hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah....

Bitanem valla ben de heyecanlandım şimdi. Peki daha ne kdar beklemeyi düşünüyorsun. Baya olmuş sonuçta. İstersen yap canım. Korkunun ecele faydası yok. Sonucu gör ve rahatla. Hamiş değilsen de doktora gidersin , baya gecikmiş çünkü. a.s. İnşallah hamişsindir. Şeniz :Saruboceq:

derendenizcim ben sana arkadaşlık teklifi göndermiştim. Onu kabul etmemişsin. M.Ö. 1500'li yıllardaydı sanırım gönderdiğim. :roflol: Onu bir kabul edebilirmisin. Şeniz

slmcanlarım nasılsın nvrsky bugün pazar kocoşişlerle bol bol ilgilenin bugün onların günüŞeniz onlarla ilgilenin bk ne güzel kahvaltı hazırlamışlarcokacimcoook

İlgilenmezmiyiz canım benim. :asigim: Çok iyim canım , Allaha şükür. Sen nasılsın? a.s.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (05.10.2008)

:nazar: En Yeni Hamiş Haberleri :

solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

kkpraa : 04.10.2008 (1. Tüp Bebek denemesinin 10. gününde sonuç 17,7 çıkmış. 06.10.2008 Pazartesi günü test tekrarlanacak. Düşük tehlikesi var. Dua edelim arkadaşlar arkadaşımıza)

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 7 Ekim
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 10-11 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

derendeniz : 30 Eylül
umutlu99 : 30 Eylül
yiğit-yağmur : 30 Eylül
bengüsu : 2 Ekim
wavy : 3 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :eek: :lepi: kaydirigubbakcemile5)

yabangülüm. : 30.09.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008

stolatgc2.gif
Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım :KK66:

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

nevroşum canım valla sen olmazsan biz ne yaparız.allah seni başımızdan eksik etmesin...canımsın ismimi görünce adet olmuş olsam bile çok sevindim..evet dediğin gibi yola devam.bu ayda ümidim yok çünkü ilaçsız yumuşlarım büyümüyor.o yüzden kasım ayına işallah..kurbana hepimiz çifte bayram yaşarız işallah...

nevroşum canım valla sen olmazsan biz ne yaparız.allah seni başımızdan eksik etmesin...canımsın ismimi görünce adet olmuş olsam bile çok sevindim..evet dediğin gibi yola devam.bu ayda ümidim yok çünkü ilaçsız yumuşlarım büyümüyor.o yüzden kasım ayına işallah..kurbana hepimiz çifte bayram yaşarız işallah...

Allah razı olsun canım. :asigim: Siz pozitif oldukça , yüzünüz güldükçe benim enerjiim artıyor ve buraya harcıyorum bol bol. a.s.

İnşallah kendiliğinden büyür bitane. Belli mi olur. Çörek otu bal tarçın karışımını denedin mi hiç canım? Ben onu kullanınca daha çabuk büyüyor sanki yumurtalarım. yerimseniben

Slm kizlar nasilsiniz?inşallah hepiniz hamile kalirsiniz,tabi bende....amin

İnşallah bitanemmmmm. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: ... Öbür bayrama kadar en az 30'ları buluruz inşallah. :dance:

Allah razı olsun canım. :asigim: Siz pozitif oldukça , yüzünüz güldükçe benim enerjiim artıyor ve buraya harcıyorum bol bol. a.s.

İnşallah kendiliğinden büyür bitane. Belli mi olur. Çörek otu bal tarçın karışımını denedin mi hiç canım? Ben onu kullanınca daha çabuk büyüyor sanki yumurtalarım. yerimseniben

NEVROCUĞUM BU KARIŞIMI NASIL HAZIRLIYORSUN ÇÖREK OTUNU EZİYORMUSUN BENDE YAPSAM...ALLAH NASİP EDERSE,YARIN EŞİME KEÇİBOYNUZU KAYNATIP İÇİRMEYE BAŞLIYCAMhihoyyyt

günaydın arkadaşlar.nevrosky sorum olacak resim nasıl ekleniyor.ayrıca özelden nasıl konuşuluyor.burada öğrenecek daha çok şey var.anlatırsan sevinim.
ayrıca bu siteyi bulalı stres azaldı sürekli burada ki yazıları okur ve yazarken zaman çpk çabuk geçiyor ve hamilemiyim değilmiyim stresi olmuyor.en önemlisi hepimizin derdi aynı bizleri bizlerden daha iyi anlayan kim olabilir ki.bunları hiç yaşamamış biri nereden bilecek adet olunca yaşanan üzüntüyü.Allah hepimize evlatlarnı kucağına almayı nasip kısmet etsin.

NEVROCUĞUM BU KARIŞIMI NASIL HAZIRLIYORSUN ÇÖREK OTUNU EZİYORMUSUN BENDE YAPSAM...ALLAH NASİP EDERSE,YARIN EŞİME KEÇİBOYNUZU KAYNATIP İÇİRMEYE BAŞLIYCAMhihoyyyt

Canım çörek otunu ya alırken çektir ya da evde robottan geçir. Olmadı eşin havanda biraz dövsün. Bir kaba göz kararı bal , tarçın , çörek otunu dök. Ben ölçü bilmiyorum. Göz kararı yapıyorum. Bu sitede çok görmüştüm ama ölçek hakkında bir bilgim yok. 3. gün başlıyorum 10. güne kadar her sabah aç karnına 1 çay kaşığı , her gece yatmadan önce 1 çay kaşığı. Site içinde de bu konuyla ilgili araştırma yaptırabilirsin canım. Şifa olur inşallah. a.s.

günaydın arkadaşlar.nevrosky sorum olacak resim nasıl ekleniyor.ayrıca özelden nasıl konuşuluyor.burada öğrenecek daha çok şey var.anlatırsan sevinim.
ayrıca bu siteyi bulalı stres azaldı sürekli burada ki yazıları okur ve yazarken zaman çpk çabuk geçiyor ve hamilemiyim değilmiyim stresi olmuyor.en önemlisi hepimizin derdi aynı bizleri bizlerden daha iyi anlayan kim olabilir ki.bunları hiç yaşamamış biri nereden bilecek adet olunca yaşanan üzüntüyü.Allah hepimize evlatlarnı kucağına almayı nasip kısmet etsin.

Günaydın canımmm. Şeniz

Ben şimdi sorularının cevabını şekilli olarak anlatacağım. Biraz zaman tanı en geç 20-25 dk'ya hazır olur. a.s.

Canım çörek otunu ya alırken çektir ya da evde robottan geçir. Olmadı eşin havanda biraz dövsün. Bir kaba göz kararı bal , tarçın , çörek otunu dök. Ben ölçü bilmiyorum. Göz kararı yapıyorum. Bu sitede çok görmüştüm ama ölçek hakkında bir bilgim yok. 3. gün başlıyorum 10. güne kadar her sabah aç karnına 1 çay kaşığı , her gece yatmadan önce 1 çay kaşığı. Site içinde de bu konuyla ilgili araştırma yaptırabilirsin canım. Şifa olur inşallah. a.s.

SAĞOL CANIMMM BENİM İNŞALLAH SANADA ŞİFA OLUR.....MELEKLERİMİZ GELİR BİR AN ÖNCE.:Saruboceq:

arkadaslar gunaydın.herkez ıyıdır ınsallah.ben cumartesı pazar gıremıyorum esım evde oluyor cunku.ve pc basına oturmama kızıyor.onun yanında oturcakmısım.ınsallah gece bır ara gelebılırım.herkez ıyıdır umarım bır yaramazlık yoktur.nevrocum saol ara ara ozet gecıyosun.oraya bakarım artık.hepınızı cok sevıyom ve hayırlı gunler dılıyorum...byyy..

arkadaslar gunaydın.herkez ıyıdır ınsallah.ben cumartesı pazar gıremıyorum esım evde oluyor cunku.ve pc basına oturmama kızıyor.onun yanında oturcakmısım.ınsallah gece bır ara gelebılırım.herkez ıyıdır umarım bır yaramazlık yoktur.nevrocum saol ara ara ozet gecıyosun.oraya bakarım artık.hepınızı cok sevıyom ve hayırlı gunler dılıyorum...byyy..

Merhaba bitanemmmmmm. Şeniz Çok şükür , çok iyiyiz. Sen de iyisindir inşallah. Sana da hayırlı günler canım. Görüşmek üzere , kendine iyi bak. a.s.

ben geldim kanamam çok azaldı bu iyi bişey mi yoksa sıradan bişey mi bilmiyorum umudumu yitirmek istemiyorum bugun epeydir msn mi açmamıştım bi açım dedim benim kocam msnm kapalıyken bana anlık ileti göndermiş ve sakın üzülme benim iin önemli olan sensin inşallah elbirliğiyle tekrar deneriz yazmış çok duygulandım en azından böyle biş kocam var dedim mutlu oldum

kızlar selam ancak işleri bitirdim temizlik yemek derken yoruldum.kkpraa tebrik ederim canım olumlu düşün allahın izniyle tutunacak bebeğin

ben geldim kanamam çok azaldı bu iyi bişey mi yoksa sıradan bişey mi bilmiyorum umudumu yitirmek istemiyorum bugun epeydir msn mi açmamıştım bi açım dedim benim kocam msnm kapalıyken bana anlık ileti göndermiş ve sakın üzülme benim iin önemli olan sensin inşallah elbirliğiyle tekrar deneriz yazmış çok duygulandım en azından böyle biş kocam var dedim mutlu oldum

kanamanın durması iyi bişey belkide bebişin sıkı sıkı sarılmıştır annesine...bak ne güzel eşin her halükarda sana destek ve yanında sende bunun için dimdik ayakta dur ve hep umutla bak herşeye...a.s.

Bu adrese tıklıyorsunuz ya da adres çubuğuna yazarak giriyorsunuz.

ADIM 1

11wb0.png

ADIM 2

22bp8.png

ADIM 3

33sh6.png

ADIM 4

44zf8.png

ADIM 5

55zp6.png

ADIM 6

66za8.png