Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
btkrlc aslında soylemk ıstemedım.ama soleyecegım.ben bu ay senden acayıp elektırık aldım.sacma gelıyor aslında banada.umut vermekde ıstemıyorum.ben senden bu ay cok umutluyum..anlatamıyorumkı derdımı.ole hıssetım işte.insallh hısseetıklerım cıkar.senın test sonucunu sabırsızlıkla beklıyorum.insallh guzel sonuclar alırız.:1hug::1hug:
inşallah nevroskycim.:teselli:.o gün umarım hemen yakınımızdadır.a.s
ben biraz allah tarafından torpilliyim sayılır.doğumum 23 kasım nufüsa 3 aralık yazdırmışlar:1rolleyes:.yani senin anlayacağın aralığa kadar yolu var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
oldu oldu bakalım hangi ay tutar.:sm_cool:
ama ben bu ay tutmasını istiyommmmmmmma:[COLOR]

canım ayın 21 de gidi ez tekrar nasipse o zaman görücez keseyi ve o zaman belli olacak inşallah bi sorun çııkmaz allahım hepimizin yüzünü güldürür inşallah öpüyorum hepiniziŞenizŞeniz

OcerenO,canım benim,inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın,merak ettim tüp bebeği nerede yaptırdın?ilk denemenmi?

btkrlc aslında soylemk ıstemedım.ama soleyecegım.ben bu ay senden acayıp elektırık aldım.sacma gelıyor aslında banada.umut vermekde ıstemıyorum.ben senden bu ay cok umutluyum..anlatamıyorumkı derdımı.ole hıssetım işte.insallh hısseetıklerım cıkar.senın test sonucunu sabırsızlıkla beklıyorum.insallh guzel sonuclar alırız.:1hug::1hug:

canım rapunzelim ahhh bir bilsen beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam.eşim bana sürekli ümitlenme diyor.suratımı asıyom.daha şimdiden pes ettin diyor.yani ben de şaşırdım ne yapcacağımı .bende biraz ümitliyim ama nebilim herşey çok karışık kafamda.:uhm:

herkese ıyı aksamlar..tesk ederım.nevrocum.artık gerıye donmeden kolay sekılde gunun gelısmelerını alıyoruz.kkuprayı merak etmıstım...p.tesı guzel sonuclar insallah oda...
yoklama yaparsın dedım.hemn geldım buraya nevrom.mısafırım var evde ama acıl ıslerı cıktı yarım saatlıgını gıdıp gelecekler..artık bugun gıremem..yatılı mısafır..yarında beraberız onlarla gun boyu dısarda olacaz...benı yok yazma.yarın yıne bu saatlerde gelırım tekrardan
bu hafta ıcındede reglı bıtınce yanı dr gun aldım.dr degıstırdım.bakalım bu sefer prof.hemde tup bebek alanındada uzman.herkes cok tavsıye ettı..ınsallh o guzel seyler derde.ıcım rahatlar.esıme yapı bozuklugu var yumos dolleyemıyor demıstı. şimdı ne dıyecekler bakalım.esımın son semn analızıde ıyı cıktı.bakalım bu sefer spermcıkler benım yumosu bulabıleceklermı...:roflol::roflol::roflol::roflol:

İyi akşamlar canım benim. Yoklamalara Pazartesi günü başlayacağız. O güne kadar serbest. kaydirigubbakcemile3 Sen misafirlerinle rahat rahat ilgilen , güzel güzel gez dolaş bitanem. İnşallah o bulduğun prof. güzel şeyler söyler. Sen de mutlu olur , umutlanırsın. Moralin yerine gelir dilerim tatlım. Şeniz

canım ayın 21 de gidi ez tekrar nasipse o zaman görücez keseyi ve o zaman belli olacak inşallah bi sorun çııkmaz allahım hepimizin yüzünü güldürür inşallah öpüyorum hepiniziŞenizŞeniz

Canım Antalya'ya mı gideceksiniz tekrar. Yani artık Afyon'da kontrollerin olacak diye düşünmüştüm ben. :uhm:

of nihayet bitti hızlı hızlı geçtim 100 sayfa birikmiş :eek:klava::eek:klava: ama neyseki çook güzel haberler var menzil gülü ve nur tebrik ederim :lepi: çok sevindim balımerken tahliye olmuşsun seni de aramızda görmek çok güzel.bu arada benim yarın adet olmam gerekiyor ama henüz belirti yok hiç heveslenmiyorum biliyorum gecikecek kesin.-tatlicadiarzu-

yoklamamı var ben burdayım hocam.....bugün yokmu yeni haberler kkpra arkadaşımızdan haber varmı...

of nihayet bitti hızlı hızlı geçtim 100 sayfa birikmiş :eek:klava::eek:klava: ama neyseki çook güzel haberler var menzil gülü ve nur tebrik ederim :lepi: çok sevindim balımerken tahliye olmuşsun seni de aramızda görmek çok güzel.bu arada benim yarın adet olmam gerekiyor ama henüz belirti yok hiç heveslenmiyorum biliyorum gecikecek kesin.-tatlicadiarzu-

Canım ya o kadar olmuş mu seninle ayrılığımız. :1hug: Neyse artık düzenli girersen çok sayfa birikmez. Şeniz İnşallah gelmez bitanem. Sen çok eminsin ama ben yine de iyi dileklerde bulunayım. :asigim: a.s.

yoklamamı var ben burdayım hocam.....bugün yokmu yeni haberler kkpra arkadaşımızdan haber varmı...

Yok bitanem , yoklamaya Pazartesi veya Salı başlayacağız. Herkes bir toplansın. Kimsenin mazereti kalmasın. kaydirigubbakcemile3

Canım kkpraa arkadaşımız 10. gününde testini yaptırmış 17.7 çıkmış sonuç. Pazartesi günü için tekrar çağırmışlar. Testi yenileyip katlanma normalmi ona bakacaklarmış. Düşük tehlikesi varmış. İnşallah herşey yolunda gider ve güzel haberini alırız Pazartesi günü. Burda değil de başka bir topicte yazmış , tüp bebek bölümünde ; sonra da çıkmış. Canı sıkılmış olabilir. İnşallah Pazartesi güzel haberi alınca morali tavan yapar ve burda beraber kutlarız. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

kıskandımmm:dilcikar::1closedeyes::dilcikar::1closedeyes:

şaka bi tarafa Allah herkesin gönlüne göre versin umut kaynaklarım benimmm hepinize iyi geceleryerimsenibenŞeniz

ah nevrosky senin kadar iyimser olsam keşke ama ben eminim.yani hiç hamile gibi değilim insan hisseder bence ama keşke süpriz olsa

Canım Antalya'ya mı gideceksiniz tekrar. Yani artık Afyon'da kontrollerin olacak diye düşünmüştüm ben. :uhm:

canım dr çoğul gebelik mi diye bakıcak sonra eğer öyleyse devam etmek sakıncalımı değil mi karar vericez beraber daha sonra afyondan bi dr buluruz herhalde

sagol canım.allah gönlüne göre versin.insallah senı de hamiş listesinde görürüz yarından sonra.

kıskandımmm :dilcikar: :1closedeyes: :dilcikar:

şaka bi tarafa Allah herkesin gönlüne göre versin umut kaynaklarım benimmm hepinize iyi geceleryerimsenibenŞeniz

Hayırdır birtanem. Neyi kıskandın bakimmmmm. :1hug: a.s.

Sana da iyi geceler canımmmmmm. Şeniz :asigim: Allah senin de gönlüne göre versin inşallahhhhh tatlım. :Saruboceq:

ah nevrosky senin kadar iyimser olsam keşke ama ben eminim.yani hiç hamile gibi değilim insan hisseder bence ama keşke süpriz olsa

İnşallah o sürpriz olur canım. Genelde böyle beklenmediği zaman çıkıp geliyor bu yaramazlar. hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

canım dr çoğul gebelik mi diye bakıcak sonra eğer öyleyse devam etmek sakıncalımı değil mi karar vericez beraber daha sonra afyondan bi dr buluruz herhalde

Anladım canım. Dilerim herşey güzel olur. Hakkınızda hayırlısı inşallah. :nazar: :nazar: :nazar:

ben geldşm kızlarrr nasılsınız bakimmmm varmı güzel haberlerrr kkpra dan haber varmı

Yok bitanem , yoklamaya Pazartesi veya Salı başlayacağız. Herkes bir toplansın. Kimsenin mazereti kalmasın. kaydirigubbakcemile3

Canım kkpraa arkadaşımız 10. gününde testini yaptırmış 17.7 çıkmış sonuç. Pazartesi günü için tekrar çağırmışlar. Testi yenileyip katlanma normalmi ona bakacaklarmış. Düşük tehlikesi varmış. İnşallah herşey yolunda gider ve güzel haberini alırız Pazartesi günü. Burda değil de başka bir topicte yazmış , tüp bebek bölümünde ; sonra da çıkmış. Canı sıkılmış olabilir. İnşallah Pazartesi güzel haberi alınca morali tavan yapar ve burda beraber kutlarız. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

inşallah iyi haberlerle döner...allahım hiç birimizi elleri boş geri çevirmesin...allahın izniyle değerleri yükselecek inşallah...:Saruboceq:

inşallah güzel haberlerini duyarız kkpra nın canım yaaa inşallah meleği sağlıkla gelir

kızlar kimse var mı ancak açabildim sonucum 17.7 düşük tehikesi var ya kanamam devam ediyo umudumu kaybetmek istemiyorum ama gidişat iyi değil sanırım herşeyin hayırlısını versin allah yapacak fazla bişey yok

X