Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

evde durdugum yokki :dance:iyiyim çok şükür kocişim tv yapıştı bende öyle girdim size bakim dedim birazdan çıkacagım benimki yanlız oturamaz listemiz gitgide artıyor inşallah en kısa zamanda hamiş haberleride almaya başlarız amin

kızlar ya ben bu yeni sonuçlarda sonra keçiboynuzunu içirmiyorum eşime bi işe yaramamış çünkü hatta daha da düşmüş diye siz ne dersiniz devam etmem gerekiyomu sizce?

Canım 3 ay tam olarak , yani düzenli olarak uyguladı mı eşin? Eğer uygulayıp da düzelme yoksa sen bilirsin. Bünyeden bünyeye değişebilir tabii.

inşallah canım ya ilk hamişimizi çıkarsak hemde çifte bebişle ne güzel olur:teytey:

:dance::dance::dance: Aminnnn.. Yani bu kadar ikiz ikiz dedik. Yakında bir ikiz haberi alacağız inşallah. a.s.

evet yaa kavuşmak için o kadar çok ugraşıyoruz ki ikiz olsa hiç fena olmaz ben çok isterim allah hepimizin gönlüne göre versin :1hug: inşallah

İyi gezmeler canım. ALlah içine sindirsin. Gez , eğlen ; ne güzel.. Bakıyorum da herkes ikiz istiyor. Şimdi normal bir anne adayına (tedaviyle uğramamış) ya da yeni evlenen birine sorsan ikiz istermisin desen düşünür yani. Biz ise atlıyoruz hemen. sırnaşık şey

Acaba ikiz bebiş isteyenler köşesi mi yapsaktatlicadiarzu:1rolleyes::teytey::icecream: :roflol:

Canım 3 ay tam olarak , yani düzenli olarak uyguladı mı eşin? Eğer uygulayıp da düzelme yoksa sen bilirsin. Bünyeden bünyeye değişebilir tabii.

hayır canım ya 3 ay kullanmadı 1.5 ay anca oldu ama bu sonuçlardan sonra içer mi bilmem Kötü Kazen gerçi tadını seviyo ama bilemiyorum

hayır canım ya 3 ay kullanmadı 1.5 ay anca oldu ama bu sonuçlardan sonra içer mi bilmem Kötü Kazen gerçi tadını seviyo ama bilemiyorum

Valla canım içecek :mymeka: 1,5 ay kullanıp bırakmak yok. Kür 3 aylık zaten uygulayacak sonuna kadar. yoksa bilemezsiniz. 3 ayda ancak etkisini gösteriyormuş. çünkü 68-72 günde kendini yeniliyormuş.

CANLARIM BEN YATIYORUM. İYİ GECELER , İYİ UYKULAR , TATLI RÜYALAR.. :1closedeyes:

OcerenO ; canım dün yazdığım bu mesajı görmedin herhalde. Gece buradaydın sana sormayı unuttum direkt. Yurakıdaki mesajıma cevap yazarmısın..

KIZLAR ZİYARETÇİ MESAJLARI İLE ÖZEL MESAJLAR NASIL AÇILIR? BUYRUN. AÇIN LÜTFEN. BAZI ARKADAŞLARA ULAŞAMIYORUM. ÜZÜLÜYORUM. BAŞKA ULAŞMAK İSTEYENLER DE OLABİLİR.. a.s.

ZİYARETÇİ MESAJININ AÇILMASI :

1- Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada "visitor messaging" diye bir yer var. Onun hemen altında "enable visitor messaging" yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Ziyaretçi mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

ÖZEL MESAJIN AÇILMASI :

1- Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada “özel mesajlaşma diye bir yer var. Onun hemen altında “Özel mesajlaşma sistemini” yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Özel mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

canım çok teşekkür ederim allah ne muradın varsa versin inşallah.
bizim ileri hareket %3 normal hareketli %34 le 39 arası değişiklik gösterdi.sayımızda enjekte edilen 12-15 mil.arası değişiyor.toplam sayımız 88 mil-56 mil.arası
malesef aşılamalardan sonuç alamadık.
eşimin doktoruyla tekrar konuşup bende klomene başlatsammı diye düşünüp duruyorum günlerdir.
inşallah bu kadar uğraşmamızın mükafatını en kısa zamanda alırız....a.s.

OcerenO ; canım dün yazdığım bu mesajı görmedin herhalde. Gece buradaydın sana sormayı unuttum direkt. Yurakıdaki mesajıma cevap yazarmısın..

görmedim canım ya 5de regli oldum konuşmuştuk seninle özel mesaj bölümünü de açarım fakat şimdi evi temizlemem lazım :çok üzgünüm: gece yaparım artık onudasırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…