Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
minervaduygu canım çoook tebrik ediyorum eşinin ve senin gözünüz aydın rabbim sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh

nevrocum ben adet oldum dün akşam listeyi değiştirebilirmisin sana zahmet yeni tarihim 20 ekimkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

herkese merhabaaaaaaaaaaaaa.hayırlı gunler kızlar.nasılsınız bakım bugun.nevros aymes menzılgulu heja muallım cerencım balsurat adını suan hatırlayamadıgım herkez nasıllar.bu arada canım mınerva sen nasılsın.tabı suan mutluluktan kalbın pır pır atıyor.nasılsında laf yanı.bomba gıbısındır tabı.bu habere kım oyle olmazkı.kızlar ben ınsallah rabbım o gunu gosterırse ılk bu haberı esıme degılde benım ıcın cok degerlı olan halakızına verıcem.zaten ona sozum var ılk ben duyucam demıstı.sonrada sızınle paylasırım ınsallah.tabı umut dunyasında yasıyoruz.belkııııııı bırguuunnn bennndeeee......ınsallah rabbım o guzel gunlerı hepımıze gostersın...yenı hamısımız sanada rahat ve huzurlu bır gebelık gecırmenı dılıyorum.sapasaglam bebısını kucagına alırsın ınsallah...darısı bızlere...amın...

Merhaba bitanem. Avatarın çok şirin. :asigim: Allahım sana o şirinlikten göndersin inşallahhhhhhhh. :Saruboceq:

Tabiki gelecek o günler bitanem. :1hug: Sen pozitif düşünmeye devam et. Allaha çok şükür bilinçliyiz , teknoloji ilerledi. Şansımız yüksek. Bir de bol bol dua edersek , enerjimizi toplarsak , ümidimizi kaybetmezsek olur bu iş. Biz de böllllllllleeeeeeeee dolaşırız yakında. :CüvCüv:

:lepi:ayy canım yaa yazını okuyunca nasıl heyecanlandım bi bilsen kalbim pır pır oldu:sm_cool::sm_cool:
rabbim hayırlısıyla inşallah:Saruboceq:
şimdi bizde geçen cuma ameliyat olduk yaa en az 3 ay beklemedeyiz-tatlicadiarzu-
eşim hayırlısıyla bi tam olarak iyileşseydi:Saruboceq:
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:

canım benım..inş. kısa zamanda bebişin olur bende evlendıkten üç sene sonra eşimin amelıyatından hemen sonra hamile kalmıştım bu dönemi çok iyi değerlendır... iyi bı doktorla konuş.... inş. tutar... sağlıcakla kal... burdaherkesın derdı bır yureği aynı ateşle yanıyor bırbırımıze dua ederekk güç vericez inş. bu günler en güzel ve kıymetlı günler ve geceler bol dua edelım rabbım makbul eylesınnnnnnnnnnn:1hug:

günaydın kızlarrrr nasılsınız bakimmmm

minervaduygu canım çoook tebrik ediyorum eşinin ve senin gözünüz aydın rabbim sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh

nevrocum ben adet oldum dün akşam listeyi değiştirebilirmisin sana zahmet yeni tarihim 20 ekimkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Günaydın canım. :1hug: Çok şükür çok iyiyiz. Geçenlerde test negatif çıkınca alıştırmıştın sanki kendini biraz , di mi canım? Seni gayet olgun gördüm. Şeniz Hayırlısı inşallah bitanem. Bayramdan sonra zaten listede damping olacak. Ben burada liste ayarlamaktan yazı yazamayacağım. Hamiş haberleri alıp başını gidecek. pembe köşe dolup taşacak. Erken rezervasyon yaptırın heee şimdiden. :dance: Geliyor canım geliyor. Bak minervaduygu da hamile. Mucizelerin arkası geliyor. Bizlere de sıra gelecek. Rabbim bize de gösterecek. yerimseniben Şeniz

herkese merhabaaaaaaaaaaaaa.hayırlı gunler kızlar.nasılsınız bakım bugun.nevros aymes menzılgulu heja muallım cerencım balsurat adını suan hatırlayamadıgım herkez nasıllar.bu arada canım mınerva sen nasılsın.tabı suan mutluluktan kalbın pır pır atıyor.nasılsında laf yanı.bomba gıbısındır tabı.bu habere kım oyle olmazkı.kızlar ben ınsallah rabbım o gunu gosterırse ılk bu haberı esıme degılde benım ıcın cok degerlı olan halakızına verıcem.zaten ona sozum var ılk ben duyucam demıstı.sonrada sızınle paylasırım ınsallah.tabı umut dunyasında yasıyoruz.belkııııııı bırguuunnn bennndeeee......ınsallah rabbım o guzel gunlerı hepımıze gostersın...yenı hamısımız sanada rahat ve huzurlu bır gebelık gecırmenı dılıyorum.sapasaglam bebısını kucagına alırsın ınsallah...darısı bızlere...amın...

selam canımmmmm sen nasılsınn. inş güzel haberler gelıyo sıra sıra i..........bu güzel günler hurmetıne rabbım dualarımızı makbul eylesın canım............ rabbım o güzelgünü sırayla göstersın inş........ve burda yazılır...............bol dua iel...... istanbuldan sevgilerrrrrrrr:CüvCüv:

saoll nevrocum gerçekten iyiyim saolsun eşim çok yardımcı bana bu konuda olsun herşey rabbimin elinde o ol demeyinice olmuyor işte hauırlısı bekliycez hamiş haberleri duymak hepimizin umudunu artırıyo

hayırlı sabahlar NEVROSKY..CANIM NASILSIN İNŞ MORALIN DÜZELDI. SEN GÜZEL İŞLER YAPTIN RABBIM ECRINI VERECEK İNŞ.... OLSUN YINE HEP DUA EDER BIRBIRIMIZE POZITIF ENERJI YOLLARIZ ÖNEMLİ OLAN KALPLERİMİZ BIR OLS......... KENDINE İYİ BAKKKKKKKK....ARKADAŞ ARKADAŞININ AYNASIDIR.... BIZ BIRBIRIMIZLE GÜÇ BULUYORUZ İNŞ ENGELLRI DE BÖYLE AŞACAĞIZ EVET İNŞ BAYRAMDAN SONRA HEBER PATLAMASI OLCAK YER BULAMICAZ. SIRA SIRA ÖNCE SENDEN BEKLIYORUZ BU GÜZEL HABERİ..........

Fatima zehracim bizde durumlar ayni, bekliyoruz. Sen bizim topige ugramaz oldun, nerelerdesin?

merhaba kızlar bir hafta öncesine kadar bu başlıktan ayrılamıyordum,nihayet 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim...benim eşimde %94 morfoloji bozukluğu vardı,öncesindede bir düşüğüm var.aradan 3 ay geçti tam keçiboynuzu kürlerine başlamıştımki hamile olduğumu öğrendim..doğal yoldan, korunmayı bırakır bırakmaz oldu ama endişelerde had safhada tabi..eşim kendine hiç kondurmadığı için tabi biraz geç yaptırdı tahlilleri ,sonucu öğrenmeden hamile kaldım...bilseydim değerleri yükseltir öyle kalırdım kısmet.inşallah sağlıkla bebeğimi kucağıma alacağım günü sabırla bekliyorum..umudunuzu hiç yitirmeyin nolur, umutsuz yaşanmıyor

Canım merhaba. :1hug: Ben yasaklı iken sen gelmişsin. Karşılaşamamışız. Ama ben okumuştum yazdıklarını. Senin ve eşin adına çok sevindim bitanem. :sm_cool: Çok çok tebrik ediyorum. :hooray: İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız. :Saruboceq: Bizim gibi morfoloji sorunu çeken arkadaşlarımıza da umut oldun canım. Gelip bizlere yazdığın için , sevincini bizlerle paylaştığın için , bize umut dağıttın için çok teşekkürler. a.s. Yine bekleriz bitanem. Kendine ve bebişe iyi bak. Şeniz :nazar:

Fatima zehracim bizde durumlar ayni, bekliyoruz. Sen bizim topige ugramaz oldun, nerelerdesin?

CANIMHAYIRLI GÜZEL GÜNLER........SANADA........ RABBIM İNŞ BU GÜZEL DUALARI MAKBUL EYLEYECEK... VE MUTLULUK HABERLERI GELECEK SIRAYLA. RABBIM KIMSEYI SIKINTIDA KOMASIN. HAYIRLI BEBİŞLER NASIP ETSIN O OL DEMEYINCE OLMUYOR. İNŞ VAKTI ZAMANI GELMIŞTIR DE HERKES SEVINIR BURDAN YA BEBEĞİMİN GAZI VAR NAPCAMM GİBİ HABERLER YAZARIZ ARTIKK HATTATA ÖNCE İSİM ARARIZ BIRBİRİMİZE İNŞŞŞŞŞŞŞ..CANIM İÇİNİ FERAH TUT BEKLENEN GÜN İNŞ ÇOK YAKINNNNNNNNNNNhihoyyyt

kızlar bişey sormak istiyorum size biz bayramdan sonra eşimle dr a yeniden gidip tedavimize başlamak istiyoruz ama aşılama yaptırmak istiyorum ben bunun aşamaları neler öncesinde neler gerekiyor ne gibi testler filan yani

saoll nevrocum gerçekten iyiyim saolsun eşim çok yardımcı bana bu konuda olsun herşey rabbimin elinde o ol demeyinice olmuyor işte hauırlısı bekliycez hamiş haberleri duymak hepimizin umudunu artırıyo

Ne güzel canım. Eşin de destekse sevindim şimdi. Bizler de destekçiniz. Seni seviyoruz. İnşallah o günler de gelecek. Bu gün bir arkadaşımız yarın biz.

Ben şunu asla unutmuyorum.

BUGÜNÜN HAMİŞLERİ DÜN BİZİM GİBİ BU TAŞLI YOLDA MÜCADELE VERİP İLERLEMEYE ÇALIŞIYORLARDI.

Sizler de unutmayın kızlar. :lepi:

hayırlı sabahlar NEVROSKY..CANIM NASILSIN İNŞ MORALIN DÜZELDI. SEN GÜZEL İŞLER YAPTIN RABBIM ECRINI VERECEK İNŞ.... OLSUN YINE HEP DUA EDER BIRBIRIMIZE POZITIF ENERJI YOLLARIZ ÖNEMLİ OLAN KALPLERİMİZ BIR OLS......... KENDINE İYİ BAKKKKKKKK....ARKADAŞ ARKADAŞININ AYNASIDIR.... BIZ BIRBIRIMIZLE GÜÇ BULUYORUZ İNŞ ENGELLRI DE BÖYLE AŞACAĞIZ EVET İNŞ BAYRAMDAN SONRA HEBER PATLAMASI OLCAK YER BULAMICAZ. SIRA SIRA ÖNCE SENDEN BEKLIYORUZ BU GÜZEL HABERİ..........

Sana da hayırlı sabahlar bitanem. a.s. Amin canım inşallah. Hepimize dilerim. Dualarımıza özel mesajlarımızda devam ederiz. En kısa zamanda toplanırız. Zaten sürekli her duada birbirimizi anıyoruz. Bayramdan sonrası için çok ümitliyim. Güzel günler bizi bekliyor gibi. Allahım gösterir inşallah. :Saruboceq:

Ne güzel canım. Eşin de destekse sevindim şimdi. Bizler de destekçiniz. Seni seviyoruz. İnşallah o günler de gelecek. Bu gün bir arkadaşımız yarın biz.

Ben şunu asla unutmuyorum.

BUGÜNÜN HAMİŞLERİ DÜN BİZİM GİBİ BU TAŞLI YOLDA MÜCADELE VERİP İLERLEMEYE ÇALIŞIYORLARDI.

Sizler de unutmayın kızlar. :lepi:

CANUMMMMMMMMMMM ne güzel söyledin ağzına sağlık demekki olabiliyormuş demek lazım bizimde olacak inanmasak nasıl dayanırız dimi kuşummmm

bende sizi çooooooooookkkkkk SEFİYOMMMMMMM:1hug::1hug::1hug::asigim:

kızlar nasılsınız bakalım görmeyeli.hamiş listemiz kabarmış.rabbim listedeki herkes hamiş kalır inşallah

CANUMMMMMMMMMMM ne güzel söyledin ağzına sağlık demekki olabiliyormuş demek lazım bizimde olacak inanmasak nasıl dayanırız dimi kuşummmm

bende sizi çooooooooookkkkkk SEFİYOMMMMMMM:1hug::1hug::1hug::asigim:

Evet yaaa tabiki de :dance: :dance: :dance: :asigim: Şeniz

Canım aşılama ile ilgili sorunu da birazdan cevaplamaya çalışacağım. Biraz işim var. Halledip geliyorum. Çıkarsan gelince okursun artık. a.s.

kızlar nasılsınız bakalım görmeyeli.hamiş listemiz kabarmış.rabbim listedeki herkes hamiş kalır inşallah

İşte bir güzel hamişimiz daha gelmiş. :1hug: Canım çok iyiyiz çok şükür. Sen nasılsın , bebiş nasıl? :nazar: Hamişlerimiz çoğaldı , Allah artırsın inşallah. :dance:

hoşgeldin fokur fokur canım nasılsın

nevrocum şuan pek işim yok takılırım bende okişşşşşşş sen işine bak...

X