Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sağol canım bende iyiyim kız hayırdır bu saatte güllaç istiyor canın yoksam aşeriyormusun hihoyyyt

hoş bulduk canım valla her gece bu saatlerde burdayım ta sahura kadar sen niye gece kuşusun canım ayrıca gece senle hiç rastlaşmadık kaydirigubbakcemile5a.s.

Canim yazilari takip ediyorum, ama pek yazmiyordum.

Insallah haftaya daha cok yazarm. Carsamba kontrole gidiyorum.

Hayirlisi bakalim.

canım inşallah hayırlısı olur kontrolünde her şey istediğiniz gibi olur allah bu mübarek ayda yüzünü güldürür inşallah aminnnnnnn

biz de hayırlısıyla bayramdan sonra tedaviye başlıyacağız umarım rabbim fazla bekletmeden bebişlerimizi gönderir

Insallah canim. Bu arada yeni mesajlarda macs türkiyede bir ilk konulutopik cok ilgimi cekti.

Arkadaslarla da paylasmak istedim. Bizim durumumuzda olanlara cok büyük ümit veriyorlar. Bayagi uzun ama okumanizi tavsiye ederim.

minervaduygu tebrikler... Esinin bu spermiyogram degerleri ile dogal yoldan hamile kalman bana umit verdi. Sunu iyice anladim, Rabbim ol demeden hicbirsey olmuyor. Burdaki hamis listesinde Rabbimin mucizelerine bircok ornek var. Allahim o guzel haberi vermeyi burdaki tum isteyenlere nasip etsin. Amin...

Kizlaar Ramazanin son 10 gecesine girdik. Bakin bu yil Kadir gecesi 21. gece olabilir. Gece kalkip dua etmeyi sakin ihmal etmeyin. Ozellikle bol bol salavat ve Kenzul Ars duasini okuyalim ve birbirimize dua edelim...

Hepimiz hakkinda hayirlisini diliyorum.

Bu arada nevrosky 1 gunluk ceza verilme olayi gercekten benide uzdu ve bu ceza verilmeden evvel bilgilendirilme geregi duyulmamasida bir o kadar uzdu. Cunku buraya cevap yazmasamda takip ediyorum cok tatli bir insansin. Bu cezayi gercekten hak etmedigini dusunuyorum, en azindan on bilgilendirme olmaliydi. Eger biliglendirildikten sonrada yapmaya devam etseydin iste o zaman ceza uygulanirdi. Bilemiyorum, her zaman her yerde adalet gozetilmiyor maalesef!

rabbimm buu mübarekk gündee gecedee vee şuan okunan ezann hürmetinee peygamberimizinn yüzüü suyuu hürmetinee hepinizee banadaaa sağlıklıı hayırlıı evlatt nasipp etsinn inşallahh amin aminnn

kızlar bu lökosit değeri sanırım gebe kalmaya engelmiş
bizimki 1-2 milyon çıktı senağlama
sebebi iltahabik durummuş
bunun başka sebepleri nelerdir beni bilgilendirirmisiniz?

hayırlı geceler arkadaşlar hamiş haberlerı geliyo yavaş yavaş rabbım inş çoğaltır bu haberlerıı ve bekleyen herkesı muratlarına nail eyler rabbom ol deyınce oluyor aslında önemli olan bu........ allahtan umut kesmeyelim. herşeyın heyırlısın nasıp etsın bu mubarek günlerde......................bol dua ile.........................seher vaktı yapılan duaların en güzel vaktıdır. bol bol dua edlımmmmmmmmmmmmmmm

minervaduygu tebrikler canım ne güzel bir haber verdin allahım inşallah kucagına da almayı nasip etsin peki canım gebelik belirtilerin nelerdi?

hayırlı geceler arkadaşlar hamiş haberlerı geliyo yavaş yavaş rabbım inş çoğaltır bu haberlerıı ve bekleyen herkesı muratlarına nail eyler rabbom ol deyınce oluyor aslında önemli olan bu........ allahtan umut kesmeyelim. herşeyın heyırlısın nasıp etsın bu mubarek günlerde......................bol dua ile.........................seher vaktı yapılan duaların en güzel vaktıdır. bol bol dua edlımmmmmmmmmmmmmmm

:lepi:ayy canım yaa yazını okuyunca nasıl heyecanlandım bi bilsen kalbim pır pır oldu:sm_cool::sm_cool:
rabbim hayırlısıyla inşallah:Saruboceq:
şimdi bizde geçen cuma ameliyat olduk yaa en az 3 ay beklemedeyiz-tatlicadiarzu-
eşim hayırlısıyla bi tam olarak iyileşseydi:Saruboceq:
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:

canımıniçi senin için araştırma yaptım 1 milyon olmalıymış sanırsam en son
pek bişey bulamadım ama
herşeyin tedavisi var canım yaa
olmadı aşılama yaparlar
Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah güzel haberlerini alırızhihoyyyt:ecrin_bebek:

herkese merhabaaaaaaaaaaaaa.hayırlı gunler kızlar.nasılsınız bakım bugun.nevros aymes menzılgulu heja muallım cerencım balsurat adını suan hatırlayamadıgım herkez nasıllar.bu arada canım mınerva sen nasılsın.tabı suan mutluluktan kalbın pır pır atıyor.nasılsında laf yanı.bomba gıbısındır tabı.bu habere kım oyle olmazkı.kızlar ben ınsallah rabbım o gunu gosterırse ılk bu haberı esıme degılde benım ıcın cok degerlı olan halakızına verıcem.zaten ona sozum var ılk ben duyucam demıstı.sonrada sızınle paylasırım ınsallah.tabı umut dunyasında yasıyoruz.belkııııııı bırguuunnn bennndeeee......ınsallah rabbım o guzel gunlerı hepımıze gostersın...yenı hamısımız sanada rahat ve huzurlu bır gebelık gecırmenı dılıyorum.sapasaglam bebısını kucagına alırsın ınsallah...darısı bızlere...amın...

minervaduygu tebrikler... Esinin bu spermiyogram degerleri ile dogal yoldan hamile kalman bana umit verdi. Sunu iyice anladim, Rabbim ol demeden hicbirsey olmuyor. Burdaki hamis listesinde Rabbimin mucizelerine bircok ornek var. Allahim o guzel haberi vermeyi burdaki tum isteyenlere nasip etsin. Amin...

Kizlaar Ramazanin son 10 gecesine girdik. Bakin bu yil Kadir gecesi 21. gece olabilir. Gece kalkip dua etmeyi sakin ihmal etmeyin. Ozellikle bol bol salavat ve Kenzul Ars duasini okuyalim ve birbirimize dua edelim...

Hepimiz hakkinda hayirlisini diliyorum.

Bu arada nevrosky 1 gunluk ceza verilme olayi gercekten benide uzdu ve bu ceza verilmeden evvel bilgilendirilme geregi duyulmamasida bir o kadar uzdu. Cunku buraya cevap yazmasamda takip ediyorum cok tatli bir insansin. Bu cezayi gercekten hak etmedigini dusunuyorum, en azindan on bilgilendirme olmaliydi. Eger biliglendirildikten sonrada yapmaya devam etseydin iste o zaman ceza uygulanirdi. Bilemiyorum, her zaman her yerde adalet gozetilmiyor maalesef!

Canım doğru söylüyorsun. Kadir gecesinde de bol bol dua edelim muradımız için. :Saruboceq: Ben de şok oldum canım aniden olunca. Uyarılsaydım elbet keserdim o noktada. Yasak olan şeyi sürdürmezdim. Ama sağlık olsun. Allahtan 1 günlük idi. Sizlerden 1 gün ayrı kalmak bile çok zordu. Sizleri çok özlemiştim. :asigim: Şeniz

Canım sebeplerini bilmiyorum ama tedavi edilebiliyor. Bu sebeple bir üroloğa gidin ve tedaviye başlayın. Bence bunun çözümü daha kolay. İlaçlarla tedavi oluyor. İnşallah değerler daha da yükselir. Lökosit değerlerin az çıkmasına sebep oluyormuş.

Her kelimesinin altına imzamı atıyorum. Çok güzel söylemişsin canım benim. :lepi: :asigim: Şeniz

X