Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ıyı barı nevrocum kısa bır sure ceza almıs.bende arkadaslara katılıyorum.boyle bır sebebten dolayı olması benı daha cok uzdu dogrusu.bu arada kızlar ben hasta oldum.oooooooofffffffff oooooooffffffffff yok ya olmayacak bılıyorum.baltarcında ıse yaramadı.allahım sen yardım et.aklıma sahıp ol...

kizlarrr sizinde ozel msj yeriniz ve ziyaretci defteriniz kaplimi ben bu isi anlmadim neden???dun böyle degildi

inanın ne diyeceğimi bilemiyorum canım arkadaşım hiç üzülme yarın hayırlısıyla aramızda göreceğiz seni çünkü sensiz olmaz bitanem ama dualarımızın gitmesine çok üzüldüm artık ne yapalım elimizden ne gelir ki

kizlarrr nevrosky gitti siteye birseyler oldu hicbirseyi acaimiyorummm canimmmm topinkin protesto ediyor galibaaaa

kizlar ask olsun deminden beri kimse yazmiyordu yeni birisi gelince hemen selam veriyorsunuz ne kötüsünüz nevrosky olsaydi buralar bos kalmazdi canim cabuk gellll

Fatoşş canım yaaa siteye girilmiyor şimdi girdim öyle zar zor bir msj yollayabilidim.Şuann yazdığımıda anca zorla girdim topiğe yaniiii kızlar o yüzdennn yokturrrrr

kizlar ask olsun deminden beri kimse yazmiyordu yeni birisi gelince hemen selam veriyorsunuz ne kötüsünüz nevrosky olsaydi buralar bos kalmazdi canim cabuk gellll

canım kıyamam bize darılırmış ama gerçekten siteye girmek bu gün çok zor sen bizi yanlış anlamassın tatlım ama arkadaş aramıza yeni gelmiş nevroscumda yok ev sahibliği yapmassak ayıp olmaz mı canım bizim aramızda gücenme o6lmaz yoksa:eek:klava: anladınmı Şeniz

çok sinirliyim çokkk:eek:klava:
iki sattir siteye girmeye calısıyorum bu ne ya.hiç bir yer açılmıyor.kaç gündür böyle.:kızgın:valla kızlar siz olmasanız hiç girmeyecegım siteye sırf siz varsınız diye...

iki sattir siteye girmeye calısıyorum bu ne ya.hiç bir yer açılmıyor.kaç gündür böyle.:kızgın:valla kızlar siz olmasanız hiç girmeyecegım siteye sırf siz varsınız diye...

canım çok haklısın bende aynı sorunu yaşıyorum kötükedihüso inşallah düzelir yoksa sizlerle sohbet etmessem kafayı yerimkaydirigubbakcemile

evet canım haklısınn bazen çok zor oluyor................girmekkkkkkkk.....sıteye........ inş herkes iyidir...hayırlı günler ve hayırlı iftarlarrrrrrrrr..................emınım güzel şeyler yaptınız........afıyet ols.....................inşş .........herşey güzel gıder... burası bebiş bekleyen annelerle dolarrrrrrrrrr

yaaaaaaaaa anca girdim siteye .kızlar adet oldum.yeni adetim 17/ ekimkaydirigubbakcemile2.yarın 3, aşılamam için hastaneye gidiyorum .sositososito.umarım problem çıkmaz ve tedavim başlar:eek:.pc de sorun olduğu için komşumdan yazıyorum.dualara da katılamıyorum hastaayım.benim için dua edin herşey yolunda gitsin:Saruboceq::Saruboceq::teytey:

yaaaaaaaaa anca girdim siteye .kızlar adet oldum.yeni adetim 17/ ekimkaydirigubbakcemile2.yarın 3, aşılamam için hastaneye gidiyorum .sositososito.umarım problem çıkmaz ve tedavim başlar:eek:.pc de sorun olduğu için komşumdan yazıyorum.dualara da katılamıyorum hastaayım.benim için dua edin herşey yolunda gitsin:Saruboceq::Saruboceq::teytey:

Ya kıslar çıldırıcam bi türlü giremiyorum siteye girdiğim zamanda yazı yazamıyorum açılmıyo hiçbir yer bu ne biçim şey pc başında sinir küpü oldum bu kadar olmaz ya.

Canım hadi hayırlısı inşallah güzel haberler alıcaz senden herşey yolunda giderde bir an önce kavuşursun meleğine dualarımız seninle:Saruboceq:

canım bi girebilsek neler yazıcazda giremiyoruzki siteye :eek:klava: pcyi kırmak geldi içimden bir an.

X