Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ayyy nevrosky allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3 ne güzel maniler yazmışsın öyle hastalanmışın insan o kırmızıları görünce çok kötü oluyo ama alışıyo sonra allah sana ve eşine sağlık versin:asigim:

aa ben de tesadüfen gördüm de..
okumayı cok isterim..
sayıyı biz mi belirliyoruz?
yoksa sizmi veriyorsunuz?
bi de ne zamana kadar
bi de okuduktan sonra mı sölicez bi de bide bi de??

ben de aranıza katılayım dedimgamyoncuiremsu

Merhaba kızlar beni de aranıza alırmısınızkaydirigubbakcemile3

Hoooooop arkadaşım. Her elini kolunu sallayan giremez. yasakkelime

Sen bakma Rosem arkadaşımıza. Bilet kessin diye koyduk kapıya. Geleni geçeni beleş alıyor. Çok vicdanlı bu kız. Koymayacağım bir daha oraya. Batırdı bizi. :roflol:

kıslar maalesef cok fazla kalamıcam.hemen cıkmam lazım.
kocıs kk ya sureklı ne yazıyorsun oyle dıyor..kaydirigubbakcemile3
biraz kocısle ilgineyim.yıne gelmeye calısırım canlarım sımdılık hoşçakalın..

tamam para bende gani-tatlicadiarzu-.kaç paraydı giriş yavrucuğumkaydirigubbakcemile3

Selam Nevrosky, size yeni katılıyorum..bir süredir rahim anomalileri bölümdeydim ve geçen hafta eşimin son spermiyogramını aldık (3 testiydi) ve morfoloji problemimiz olduğu kesinleşti. Beni de listeye ekler misin, 11 Eylül de adet gördüm ve Allah izin verirse ekim de mikro-enjeksiyon yapılacak.
Eşimde morfoloji sorunu var. 3-4 aydır keçiboynuzu pekmezi kullanıyorduk ama maalesef son test hiç iyi çıkmadı halbuki ocak'ta yaptığı testte %6 normal morfoloji çıkmıştı, şimdi ise %2 'de.
Hayırlısı artık...

aa ben de tesadüfen gördüm de..
okumayı cok isterim..
sayıyı biz mi belirliyoruz?
yoksa sizmi veriyorsunuz?
bi de ne zamana kadar
bi de okuduktan sonra mı sölicez bi de bide bi de??
canımmm hosgeldın baslıgımıza..
senı gorunce bırden sasırdım..kaydirigubbakcemile3
canımcım sayıyı kendın belırlıyorsun,10000 olunca tamamlanıyor nevrosky arkadasımız duasını yapıyor.
gercı o daha guzel anlatır ama ben senı gorunce dayanamadım cevap verım ıstedım..kaydirigubbakcemile3

Sağolun canlarım. Üzülmüyorum , bilakis zaman lehime işliyor. Kullandıklarımız fayda edecek. Eşimin sigarayı bırakması daah 3 ay oldu. Herşey daha da güzel olacak. :lepi:

Söylediklerinize dikkat edin hee. Her an hakkınızda aleyhe mani yazılabilir. :roflol: :roflol:

aa tamam o zaman..
ben okuyup haber veririm inş...

bu arada hoşbuldum Rosem :1hug:

cok güzel düşünmüşsünüz...
dua tüm kapıları açar..
Allahım gönüllerinize göre versin..
ben kaçıyorum o zaman..
okudukça söylerim inş...

Hemen kaçıyormusun kız. Geleni içeri aldın hemen. Sonra pencereden vınnnn. kaydirigubbakcemile Neyse gelmeye çalış bitanem. Özletme kendini Şeniz

cok güzel düşünmüşsünüz...
dua tüm kapıları açar..
Allahım gönüllerinize göre versin..
ben kaçıyorum o zaman..
okudukça söylerim inş...

Tamam canım. Görüşürüz. Allah kabul etsin. İlgin için teşekkürler. Şeniz

iyi akşamlar kızlar..ramazan da hemen hemen her gün iftarım old. için eve geç geliyorum dolayısıyla fazla katılamıyorum umarım herkes iyidir..günler o kadar hızlı geçiyor ki bir ay sonrası hemen geliyor ve adet sancıları başladğında bütün umutlar tükeniyor..biz de artık aşılamaya geçelim dedik bilmiyoruz erken mi oldu ama..bu hafta testleri yaptıracaz inş..aşılama adetten kaç gün sonra yapılıyo bilgisi olan var mı?

Merhaba canım. Aramıza hoşgeldin. Tabiki eklerim seni de listemize. İnşallah ilk denemenizde hamile kalırsın canım. Diğer değerler nasıl. Sayı ve hareket? Fikrimiz olması için. Micro da pek farketmiyor zaten.

Canım adetin 3. günü iğnelere başlıyosun. Yumurtaların büyümesine göre çatlama iğnen yapılıp aşılama yapılıyor. Yani senin tepkine bağlı. Şeniz Benim ikisinde de 12. günde aşılama oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…