Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aa bu arada sayfalara baktımda yeni gelen arkadaşlar olmuş üzülerek aramıza hoş geldiniz diyorum a.s.

Neden olamıyorsun canım. Pko mu var sende?

Yalnız bu arada renkliyi öğrendim , yakıyorsun yani. kaydirigubbakcemile3

evet malef pco var ama 3 kutu farlutale rağmen gelmemesi normalmi sizce?
hiç böyle olmazdı ilaç bittikten 2 yada 3 gün sonra gelirdi şimdi ise ilaç biteli 15günü geçti
fenalardayım
haa sorma renklileri öğrendim döktürüyorum sayende nevoskcm
:dance:

evet malef pco var ama 3 kutu farlutale rağmen gelmemesi normalmi sizce?
hiç böyle olmazdı ilaç bittikten 2 yada 3 gün sonra gelirdi şimdi ise ilaç biteli 15günü geçti
fenalardayım
haa sorma renklileri öğrendim döktürüyorum sayende nevoskcm
:dance:

Canım hiç kullanmadım , maalesef bir fikrim yok. Eğer yolunda gitmeyen birşeyler varsa ihmal etme doktora git bitanem. a.s.

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

KAYITLAR BİTMİŞTİR

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

AÇIKLAMALAR : (12.09.2008 CUMA GÜNÜ ÖĞLEDEN SONRA BAŞLANACAK)

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın. "Ben listeye yazılmak için mesaj atmıştım diyerek sayıyı görüp okumaya başlamayın canlarım. Sizden talep geldikten sonra eğer sizlere geri dönemediysem ve muallakta kaldıysa garantiye almak için eklemedim bazılarınızı.

- Duaya en erken 12.09.2008 Cuma günü öğleyin başlanacak ve en geç 19.09.2008 Cuma günü bitecek. Mümkün olduğu kadar geç güne bırakmazsak iyi olur. Oldu ki hastalanıp okuyamayanlar olursa onlarınkini alabiliriz.

- Listeye yazılıp okuyamayacak durumda olanlar veya mazereti oluşanlar bizlere hemen dönmelidir. Bana özel mesajla ya da buradan ulaşabilirler.

- Sayı olayına çok dikkat edelim arkadaşlar. Size sayıda kolaylık olması açısından 165'er tane ayarladım. Yani 99'luk tesbihi bitirip , iki tane de 33'lük dolaşacaksınız. Bana da 154 tane kaldı. Herkesin yanına okuması gereken sayıyı yazıyorum.

- Muhakkak abdestli okuyacağız. Mümkünse Kıble'ye doğru dizlerimiz üzerinde oturarak.

- Aklınıza takılan birşey olursa buradan ya da özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.

Ben herkes için tek tek niyet edip okumaya başladım. Sizlerin ayrıyeten niyet etmenize ve dua okumanıza gerek yoktur. Dualarımızı birleştirdiğimiz için bir niyet olmalı. Sizler de okumaya başlayabilirsiniz.

Okumayı bitirenler buradan veya özel mesajla bildirirlerse isimlerinin yanında okundu olarak yazarız. Ben en sona bir tane okuma bırakıp , sizler bitirince onu okuyup duasını ve bağışlamasını yapacağım.

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. ALLAHIM KABUL EDER İNŞALLAH :Saruboceq:

OKUYACAKLAR :

1-Balsurat - 165 - OKUNDU
2-Rosem - 165 - OKUNDU
3-Nevrosky - 104 - OKUNDU (Sona bir adet bıraktı)
4-heja - 165 - OKUNDU
5-BTRKLC - 165 - OKUNDU
6-asi74 - 165 - OKUNDU
7-olymposss - 165 - OKUNDU
8-nur82 - 165 - OKUNDU
9-KızılDeniz - 165 - OKUNDU
10-bobova - 165 - OKUNDU
11-meltemkilic - 165 - OKUNDU
12-MONA ROSA - 165 - OKUNDU
13-fatıma zehra - 165 - OKUNDU
14-esila@mısra - 165 - OKUNDU
15-nilay74 - 165 - OKUNMADI
16-bengüsu - 165 - OKUNDU
17-ilknuray - 165 - OKUNMADI
18-sünger53 - 165 - OKUNDU
19-fatos1983 - 165 - OKUNMADI
20-mekselina86 - 165 - OKUNDU
21-^^sabirsiz^^ - 165 - OKUNDU
22-tuliny - 165 - OKUNDU
23-aymes - 165 - OKUNDU
24-yabangülüm. - 165 - OKUNDU
25-xvyz - 56 - OKUNDU
26-el-muallim - 165 - OKUNDU
27-vavelya - 165 - OKUNMADI
28-haci78 - 50 - OKUNDU
29-cerencim - 109 - OKUNDU

CANLARIM BEN HASTALANDIM , ACELE ETMEYE GEREK KALMADI. HASTALIK BİTİNCE DUASINI YAPACAĞIM. SİZ CUMA GECESİNE KADAR BİTİRSENİZ DE OLUR. kaydirigubbakcemile3

iyi aksamlar arkadaslarrrrrrrrrrrr

nevrosky ben girdim sen ciktin galiba daha yeni bitirdim salati tefriciyeyi..50 tane ihlas 100 tanede salavat yazarmsin canim

allah kavuştursun canım neyse çok uzun bir ayrılık değilmiş tabi yinede insan özlüyor ama bak şanlısın biz varız canın hiç sıkılmaz şahsen ben bu kk ye girdim mi canım hiç sıkılmıyor kaydirigubbakcemile2 bayağı bir oyalıyor insanı inşallah hayırlısıyla bir evladın olsun o zaman kocayı bile aramassın :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3
allah kavuştursun canım neyse çok uzun bir ayrılık değilmiş tabi yinede insan özlüyor ama bak şanlısın biz varız canın hiç sıkılmaz şahsen ben bu kk ye girdim mi canım hiç sıkılmıyor kaydirigubbakcemile2 bayağı bir oyalıyor insanı inşallah hayırlısıyla bir evladın olsun o zaman kocayı bile aramassın

:Saruboceq:
aksam aksam neguzel dilekler bunlar canim insalllaaaaaaaaaahhhhhhh tabiki hepimize..bak dualarimiz kabulkl olmaya basladi cerencimizin bebisi oluyor bakalim siradaki kimmm...amin amin hemen gecsede bende koca bebegime kavussam diyorummm o 5 gun bana bir ömür gelir

kaydirigubbakcemile3aksam aksam neguzel dilekler bunlar canim insalllaaaaaaaaaahhhhhhh tabiki hepimize..bak dualarimiz kabulkl olmaya basladi cerencimizin bebisi oluyor bakalim siradaki kimmm...amin amin hemen gecsede bende koca bebegime kavussam diyorummm o 5 gun bana bir ömür gelir

canım kaç senelik evlisin kaç yaşındasın biraz tanıyalım birbirimizi ayrıca dediğin gibi bu duaların sayesinde inşallah bu topikte hamile olmayan kalmıyıcak :Saruboceq:

canım kaç senelik evlisin kaç yaşındasın biraz tanıyalım birbirimizi ayrıca dediğin gibi bu duaların sayesinde inşallah bu topikte hamile olmayan kalmıyıcak :Saruboceq:

ben 4 senelik evliyim canim 3 senedir cocuk istiyoruz ama esimde azosperm var...25 yasindayim yurtdisinda kaliyorum....allah bu dualari kim baslattiysa razi olsun..
sen ???

canım umarım hayırlısıyla çok beklemeden mucizene kavuşursun biliyorsun ki ne mucizeler oluyor tatlım ben evliliğimin onuncu senesine girdim 29 yaşındayım bir kızım var 5,5 yaşında benimde ikinci çocuğum olmuyor hemen hemen 5 seneye yakındır ikinci çocuğu istiyoruz çünkü biz birincisinede çok kolay kavuşmadık evliliğimiz dördüncü seneye girdiği ay hamile kaldım darısı başına inşallah :Saruboceq:

canım umarım hayırlısıyla çok beklemeden mucizene kavuşursun biliyorsun ki ne mucizeler oluyor tatlım ben evliliğimin onuncu senesine girdim 29 yaşındayım bir kızım var 5,5 yaşında benimde ikinci çocuğum olmuyor hemen hemen 5 seneye yakındır ikinci çocuğu istiyoruz çünkü biz birincisinede çok kolay kavuşmadık evliliğimiz dördüncü seneye girdiği ay hamile kaldım darısı başına inşallah :Saruboceq:

ayyy allah bagislasin ama en azindan bir evladin var ne mutlu sana ve esine...
siizin neden olmuyordu??ögle oluyor bazen yani abimin 2 oglu var yengem 3. hamile ama 2 sene olmadi

canım sağol allah sanada ve bütün isteyenlere versin dediğim gibi kızımdan öncede olmuyordu sorun o zamanda eşimdeydi hızı azdı aşılama yaptık olmadı çok tedavi gördüm olmadı her adet oluşumda saatlerce ağlardım çok kafaya takıyordum çünkü kaynımında çocuğu yoktu ben evlenince bütün gözler bendeydi ama hep dua ederken allahım önce eltime ver sonra bana derdim allahım dualarımı kabul etti eltim aşılamayla hamile kaldı hemde ikiz tabi çok sevindik birazda rahatladık biraz bizi unuturlar diye eltimin aşılama yaptığı doktorda bende aşılama yaptım fakat sonuç hüsran oldu artık tedaviyi bıraktım altı ay doktora gitmedim tabi hamilede değildim sonra eşime dedim ki terar tedaviye başlayalım oturmaklada olmuyor iyi bir doktor buldum tabi bu arada adetim geçmiş 15 gün ama hiç ihtimal vermiyordum neyse tahlillerimizi aldık doktora gittik sorunumuzu anlattık ve hemen aşılama yapmasını istedik doktorda tabi dedi önce bir muane edeyim dedi bana siz zaten hamilesiniz dedi şok oldum hayır dedim olamaz yanlış görmüşsünüzdür kist falandır herhalde dedim doktor olur mu öyle işte kalp atışlarını dinle tam birbuçuk aylık hamilesin dedi gerisini anlatmama kelimeler yetmez doktor bana peçete yetiştiremiyordu sevinçten eşimle ben deliye dönmüştük kusura bakma canım uzun oldu paylaşmak istedim gerçekten hayat mucizelerle dolu o yüzden yine mucizemin geleceğine inanıyorum :lepi:

bu arada şuan eltimin kızlarıyla benim kızın arasında yedi ay var onlar bu sene okula başladı benim ki ise ana okuluna

canım sağol allah sanada ve bütün isteyenlere versin dediğim gibi kızımdan öncede olmuyordu sorun o zamanda eşimdeydi hızı azdı aşılama yaptık olmadı çok tedavi gördüm olmadı her adet oluşumda saatlerce ağlardım çok kafaya takıyordum çünkü kaynımında çocuğu yoktu ben evlenince bütün gözler bendeydi ama hep dua ederken allahım önce eltime ver sonra bana derdim allahım dualarımı kabul etti eltim aşılamayla hamile kaldı hemde ikiz tabi çok sevindik birazda rahatladık biraz bizi unuturlar diye eltimin aşılama yaptığı doktorda bende aşılama yaptım fakat sonuç hüsran oldu artık tedaviyi bıraktım altı ay doktora gitmedim tabi hamilede değildim sonra eşime dedim ki terar tedaviye başlayalım oturmaklada olmuyor iyi bir doktor buldum tabi bu arada adetim geçmiş 15 gün ama hiç ihtimal vermiyordum neyse tahlillerimizi aldık doktora gittik sorunumuzu anlattık ve hemen aşılama yapmasını istedik doktorda tabi dedi önce bir muane edeyim dedi bana siz zaten hamilesiniz dedi şok oldum hayır dedim olamaz yanlış görmüşsünüzdür kist falandır herhalde dedim doktor olur mu öyle işte kalp atışlarını dinle tam birbuçuk aylık hamilesin dedi gerisini anlatmama kelimeler yetmez doktor bana peçete yetiştiremiyordu sevinçten eşimle ben deliye dönmüştük kusura bakma canım uzun oldu paylaşmak istedim gerçekten hayat mucizelerle dolu o yüzden yine mucizemin geleceğine inanıyorum :lepi:

ayyy nedemek cok sevindim yazdigin icin hatta gözlerim bile sulandi...allahim neguzel birseydir keskeeeeeee bendede ögle birsy olsa simdi kendimi senin yernde koydum dunyalr benim olurdu yaa..ama birkerede olsa yasamisin bak
yengem önceleri 2 tane oglu olmasina ragmen 3. cocuga hamile kalamiyorum diye yanimda herzaman dile getirirdi uzulurdu derdim yenge ben napim..yani iki tane oglun var neguzel senin boyunu gecmisler ne mutlu sana neden uzuluyorsun hic olmayanlar napsin dyordum icim kan agliyordu simdide karnindakinin degerini bile bilmiyor allahimm buyuksun

X