Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrocum sen nerelisin nerede oturuyosun
ne işle meşgulsün
süpersin yaaa
kız hamiş olupta bırakma bizi sakın Şeniz

offff balsurat beceremedim bitürlü bidaha denemicem rezil oldum akşamdan beri :dance: :dance:

Kızlar ben çıkıyorum evde işlerim varr ütü,çamaşır hiçte halim yok nasıl yapıcam bilmiyom .Bugün giremiycem daha akşama iftara davetliyim.11:00 den sonra görüşürüzzŞeniz

Canım biz iyiyiz sen nasılsın eşin nasıl oldu ağrıları azalmıştır inşallah.:Saruboceq:

sağolasın canım
enfeksiyon oluşmuş antibiyotik işe yaramamış dün ilaçlarını değiştirdi Allaha şükür şimdi daha iyi hafta sonuna denk gelince
hafif ağrıları var yarında işe başlıyacak Allah izin verirse:Saruboceq::Saruboceq:

smhsmh aha yakaladım seni demek buraya takılcan heee hıımmmmm nevroskycimin topiğine gelmiş baksen
smhsmhcim ben söyliyeyim nerede oturduğunu izmirdeeeeee he he he benim memleketlim
nevrosky kız hamişsinde benim haberimmi yok öyle bir hava esiyor bu topikte he söyle bakim

nasılsınız bakalım
unuttunuz beni kızlar

canım 500 salavat okudum

Canım Allah kabul etsin inşallah. Bizler iyiyiz çok şükür. Sen nasılsın? Eşin nasıl oldu? Unuturmuyuz seni bitanem. Şeniz

nevrocum sen nerelisin nerede oturuyosun
ne işle meşgulsün
süpersin yaaa
kız hamiş olupta bırakma bizi sakın Şeniz

Canım ben İzmirliyim , İzmirde oturuyorum. Memurum Adliye'de.

Bırakırmıyım hiç canım benim. Kimse kimseyi bırakmasın heee ona göre klava:

Kızlar ben çıkıyorum evde işlerim varr ütü,çamaşır hiçte halim yok nasıl yapıcam bilmiyom .Bugün giremiycem daha akşama iftara davetliyim.11:00 den sonra görüşürüzzŞeniz

Tamam canım. Kendine iyi bak. Kolay gelsin sana. Ben de yaklaşık o saatlere kadar olmayabilirim. İftardan sonra duamızı yapacağım çünkü. Benim de gece pilim bitmezse görüşürüz. İşlerim çok yoğun bu ara. Nazar değdi. -tatlicadiarzu-

allah kolaylık versın nevrocum.sana ıhtıyac var bu topıkte aman hasta falan olma sakın.ya bu arada benım sancılar acayıp arttı.heralde benımde gunum one gecıcek bakalım artık.zaten kendımı dınleye dınleye bır hal oldum.yenı evlenen amcamın kızıda hamıle.kız 4 aylık evlı ve 2 aylık hamıle.bu ne hız ya.rabbım ne olur bada ve tum ısteyenlerede nasıp et artık.:Saruboceq:

Yok kız öyle birşey. Sağolsun arkadaşların iyi dilekleri. Keşke olsaaaaaaaa :sm_cool:

selam canim sagol yazdiklarin icin sana hak veriyorum ama bilmiyorum esim cok hassas bu konuda ve sorun onda ve bu normal bir sorun degil yani sperm azligi yada yok olsa bile ameliyatla ollucak denilen bir sorun degil.. ve erkekler bizden daha zayif..o suan kendini ben nekadar anlatsamda eksik hissediyor ve kimsenin bana aciyarak bakmasini istemiyorum diyor ve onu anliyorum aaaaa cocugumu olmuyor benim oglumun dicekler diyor yani surekli bu konuyu acicaklar ve biz aslinda surekli baskalariylada bu konuyu konusmak istemiyoruz..ben simdi israr etsem tabiki söyleyerim der ama bu nekadar dogru olur yani o bunu isteyerek yapmaz onun uzulmesini kesinlikle istemiyorum..bana zaten ilk ögrendiimizde ayrilalim kendine cocugu olan bir koca bul ben ise yaramam artik dedi yani bunu duymak cok kötü ve bu sekilde kendisini iyi hissetmicek o yuzden bir baska cikis yolu dusunuyorum nasil olsa diye..sagolsun esimde hic altinlari yollayalim demedi direk dedi olmaz yollamam korkma diye...zaten allah razi olsun birtane arkadasi var esimin en yaakin arkadasi onunla dertlesmis sen olsan napardin diye oda tabiki yanlis bir istek ben olsam yollayamam ve sen elinden geleni yaptin bizimde gecindirmek zorunda oldugumuz bir ailemiz var demis o biraz akil vermis..

canim biliyorum salati tefriciyeyi daha bitiremedim sorunlardan kosusturmadan ama burdan cikinca birazdan okucam insallah

arkadaslar inanin su an cok kotuyum. Ne olur biriniz cevap yazin. Az once agladim ve esime belli etmeyi istemiyorum, onu uzmeyi hic istemiyorum.

arkadaşim doğruyu söylemek gerekirs çok iyi sayilmaz ama yinede mikroenjeksiyon yapilabilir bence şansin var.sen biraz gezin çok daha kötüleri var.ama sayiyi pek anlayamadim.morfoloji sende %7 çikmiş bizde %4 ama sayi çok iyi bizde ml de 86 milyon .sen canini sikma

kızlar ya benim cuma günü regli olmam gerekiyordu. ama hala bi belirti yok. hiçbir ağrım sızım da yok.sadece adet öncesi başlayan duygusallık can sıkıntısı falan var.hamile olmadığımı biliyorum ama belki demesi bile güzelmiş.

arkadaşlar mrb bende aranıza yeni katıldım benimde eşimin sprem hareketliliği düşük hiç korunmasız 2 yıl çocuğumuz olmadı doktora gittik ikimizdende test falan istedi yaptırdık bende herşey noröal eşimin spermi az çıktı doğal yolla olmaz dedi aşılama deneyelim dedi tamam dedik ama müsait olmadım biraz erteledik birazda benim kilom vardı rejim falan yaptım 9 kilo verdim ve 2 ay sonra hamile kaldım doğal yolla 6 aya kadar herşey normaldi sonra kanamam falan oldu erken doğum oldu bebek yaşamadı üzerinden 1 yıl geçti tekrar hiç korunmadık ama daha hamile kalamadım şimdi tekrar aşılama yapmayı düşünüyoruz.Ama benim eşim hiç üroloğa gitmedi belki gitse daha iyi olur ilaç falan verip düzelebilir 14 milyıondu sayısı

aksamki yazilanlari okudumda fatosa uzuldum gercekten
ama fatoscum unutmaki deneme hayatindayiz belki bundada vardir senin icin bir hayir gercekten muhtac durumdalarsa gonderedebilirsin bunun karsiligini biryerlerde muhakkak alirsin bence

canim gercekten kötü durumdalar onu biliyorum kapiya surekli alacaklilar geliyormus kendi evlerinde kalamiyorlar kaynimin evinde kaliyorlarmisss...birzamanlar cok zengindiler nerdeeennn nereyee kizlar ben neyim demiceksin ne oolucam diceksin yasadiklari yerde kimse onlarin o hale geliceklerini dusunmezdi ama biz napabiliriz??gönderiyoruz dusunsene daha gecen ay 500 € gönderdik ondan iki ay önce ayni miktarda yolladim yilbasinda yolladik ama hala tavir yapiyorlar yollamiyorsunuz diye bizim yardimlarimiz kücük geliyor onlara ama hala vicdan azabi cekiyorum neden bende bilmiyorum

aymescim,adetinin birinci gününden itibaren 9 gün say.9. gün ile 18. günler arası gün aşırı ilişki öneriyorlar.yumurtlama günün de muhtemelen adetinin birinci gününden itibaren sayılan 14. gün.bu hesap için adetinin düzenli olması gerekiyor ve her ay illaki 14. gün olacak diye bir kaide olmadığı için riske atmayıp 9. ve 18. günler arasını değerlendirmek öneriliyor.bildiğim bu kadar.ayrıca yardımcı olabileceğim sorularına bildiğim kadarıyla yardım etmek isterim.

Cok tesekkur ederim nevrosky.. Insallah onumuzdeki ay ikinci bir sperm test daha yaptircaz. Bu ilki, cok gucsuz zamaninda aldigi menidendi, birazda oyuzden bu kadar kotu cikti herhalde ama artik yedirip icircem esimi, keciboynuzu kuru filan. Allah buyuk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…