Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım merhaba bende seninle aynı dertten müzdaribim okadar sancım varki adetime 1 hafta kala başlıyo ağrılarım gelene kadarda devam hiç durmuyo çarşambaya kadar böyle çekicem yani. bu ağrıların haricinde Allaha çok şükür iyiyim.:1hug:

İvit kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Sağol bitanem Şeniz

canım benim senin bu neşene hayranım inşallah hiç kaybetmezsin kalbin kadar güzel olan o yüzün (görmedim ama eminimki öle) hep güler.:1hug: Seni örnek alıyorum kendime moralim bozluduğu kendimi kaybettiğim anlar biraz toparlanıyorum sonra iyiki varsın iyiki bulmuşum burayı yoksa kendi kendime kafayı yerdim düşünmekten paylaşmak gerçekten çok güzel hepinizi çok seviyorum kıslarŞeniz

:asigim: Şeniz Bitanem. Eğer sizlere moral kaynağı olabiliyorsam ne mutlu bana. Hiç üzülmenizi istemiyorum. Çünkü biliyorum hepimiz Allahın izniyle hamiş kalacağız. Bu günleri kendimize ne kadar az zehir edersek o kadar kârdır. Ben de hepinizi çoooooook ama çoooooooook seviyorummm. :sm_cool: :asigim: Şeniz

merhaba sekerler..ben geldım..hihoyyyt
bugun oyle guzel bır ruya gordumkı halen etkısındeyım.ruyamda boncuk gozlu bır kız cocugu vardı.o kadar sevımlı,o kadar tatlıydıkı..senağlamacok etkılendım..ruyam hıc bıtmesın ıstedım.
ınsallah ruyalarımız gercek olur..:Saruboceq:

çok güzel bir rüyaaaaa.ay gerçek olurmuş bu ay.ne muhteşem olur ama .ayyy allah yollayacak mı acaba rosem bu ay acaba?adını ne koyacaksın kızın olursa?:teytey:

Merhaba canım hoşgeldin hiç merak etme o rüyaların gerçek olucak inşallah bütün dualarımız bunun için biliyosunŞeniz

aksamki yazilanlari okudumda fatosa uzuldum gercekten
ama fatoscum unutmaki deneme hayatindayiz belki bundada vardir senin icin bir hayir gercekten muhtac durumdalarsa gonderedebilirsin bunun karsiligini biryerlerde muhakkak alirsin bence

Canım merhabaaaaaaa :1hug: Şeniz İnşallah gördüğün o güzel rüya gerçek olur. Öyle bir kızın olur dilerim. Hemencecik bu ay olur inşallah. :Saruboceq: Bayram Şekeri olur sana hihoyyyt

nevrosky,aymes ve mona rosa..hepınıze guzel dıleklerınız ıcın cok tesekkur ederım..
ınsallah dedıgınız gıbı olur..
mona rosa kızım yada oglum olursa su adı koyarım dıye hıc dusunmedım..kaydirigubbakcemile3
hele bır olsunda adını hep bırlıkte koyarız..hihoyyyt

canlarım ben sımdı cıkıyorum bugun temızlık gunum..
evı bıraz temızleyeyım..fazla gec kalmadan.kaydirigubbakcemile
yıne gelıcem.:a015:

Selammm kızlarrr herkeze hayırlıı günler geçirmenizii diliyorum ....Naılsınızz kızlar herkezi öpüyorum kocaman .Ben yine ruh gibiyim bugün 11:30 da kalktım uykucuu olup çıktımm iftara kadar kafayı toparlayamıyorum uyku sersemi gibi,gö kapaklarım kapanıyor gibiyim,iş yapmak istemiyorumm yaaa bana ne oluyorrr anlamıyorumm ağlıcam şimdii çok rahatsızım bu durumdan.Acaba oruçtanmı yada hamişlik belirtisi bilmiyorumm.Miğde yanması,kasık ağrısı ve göğüs uçlarım acıyor ufff kesın yalancı belirti bunlar

:bbo: mirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir fisfisfis

Canım aynı şeyler bende de var. Ya beraber batarız ya da beraber çıkarız. :roflol: :roflol: :roflol:

ooo sen millete bak, biz çalıştık geldik bu tembeller hala uyuyorkaydirigubbakcemile öğleden sonraki derslerim boştu,izin aldım geldim bende. aslına bakarsanız benimde çok uykum var ama bi size bakiim dedim.
nevrocum,sanırım vavelya tefriciyeyi okuduğunu söylemişti,eski sayfaları bi daha karıştır istersen.
öptüm hepinizi. azcıkta ben kestireyim gidip

canım inşallah dediğin gibidirhihoyyyt ne kadar kaldı regline? bahsetmiştim,bendeki tek belirti kasıklarımdaki ağrının erken başlamasıydı. ve hala da devam ediyor.
listenize girerken o pembiş köşeye çok özenmiştim. okuduklarım umut olmuştu bana. ama bu kadar çabuk hemde doğal yoldan hamiş olabileceğimi hiç düşünmemiştim. Allah'ım hepinize versin inşallah!

evet ya kabus gıbı.rabbım tez zamanda bırer evlat nasıp etsınde kurtulalım agrılardan.senın agrıların neden oluyor canım hıc doktora gıttınmı bu sıkayetle.ben gıttıgımde kıstlerım oldugunu ogrenmıstım.hemde ozaman on aylık evlıydım.ıkı yumurtalıktada 5 cm buyuklugunde kıstler.bırı cıkolata kıstı bırı normal kısttı.amelıyat oldum.kapalı amelıyattı.ozel hastanede oldum ve enfeksıyon kaptım.sonra atesler ıcınde tam bır ay hastanelerdeydım.suan yıne kıstlerım var.kucuk ama yınede var sonucta.doktorlar ıyı olmam ıcın mutlaka dogum yapmamı onerıyorlar.baska turlu olmaz yanı.yınede rabbıme sukurler olsun.ne eylerse guzel eylıyor.belkıde bundada bır hayır vardır dıyoruz artık esımle.cocugumuz olmazsa kedı alırız dıyor esım.rabbım hepımızın yardımcısı olsun arkadaslar.yanı ben sadece erkek ınfertılıtesı yuzunden hamıs kalamıyorum degıl konu.devrede bende varım.:çok üzgünüm:senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…