Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım 1.sine göre çok fark var. 2 ve 3 arasında fazla yok çünkü araları 15 gün. Doktorun ne derse onu yapın. Ameliyata karar verecek sonuçta. gerek görmezse ilaç verebilir. Değerler yükselmiş , daha da yükselebilir. Bu değerlerle tabiki doğal yoldan gebelik mümkün. :1rolleyes:

nevrocum ben bana dusen tefrıcıye yı okudum 165.tane..
ALLAH ım kabul etsın ınsallah..:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3Kizlar merhaba, ben tefriciyeleri daha bitiremedim. Hafta sonlari esimle ilgileniyorum.

Bu arada hatim deyim ve namaz da kiliyorum.

Ayrica artik namaz sonlari yanliz kendim icin degil, sizler icin de dua ediyorum.

Öpüldünüz.

kızlar misafilerimi yolcu ettim,size bir bakiim dedim. çok birikince okuması zor oluyor malum:)
hepinize hayırlı geceler.:1hug:

Canım Allah razı olsun senden. Bizleri de anıyorsun. Kendim ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Allah kabul etsin inşallah. Şeniz

Arkadaslar tese den önce ilac verildimi esinize?

Veya siz nelere dikkat ettiniz?

Nevroskycim senin bilgin varsa, cevabina sevinirim. Simdi cikmam gerekiyor.
Daha sonra okurum. Hepinize iyi geceler.

Transfer sürecindeki arkadaslara sabirlar diliyorum.

Canım ben bilemiyorum tese'yi ve ilaçlarını. Bilen arkadaşlar cevaplandıracaktır. Şeniz

Slm kızlar
nasılsınız demicem herkes süper moral olmuş
CERENCİM çooookkk tebrik ediyorum.çok mutlu oldum.rabbim tamamına erdirsin inşallah.dualarını esirgeme bizlerden..
ROSEM biraz geç oldu ama doğum günün kutlu olsun yeni yaşın yeni mutluluklar güzellikler getirsin inşallah.
NEVROSKY kötü haber regl oldum.tarihimi değiştirirmisin canım.14 ekim yaparsın.

slm kızlar. bugün eşime sipermiyogram testi yaptırdık ama sonuçtan bişi anlamadım. bana yardım eder misiniz? hızlı hareket %43 yavaş hareket %10 yerinde hareket %5 hareketsiz %42 sayı 69milyon, görünüm griopak ph- 8 miktar-4.9

Canım neden en kötü haber bana ve en son. lülülülülülü Sağlık olsun bitanem. Sen de bayramdan sonra yaşanacak patlamanın içinde yer alırsın inşallah. :Saruboceq:

nevroskycim bana düşen tefriciyeyi okudum.
allah kabul eder inşallah..

Canım ağzına , yüreğine sağlık. Allah kabul etsin inşallah bitanem. :Saruboceq: Bu dualar bizi meleklerimize yakınlaştırıyor , Allahım bizlere de bağışlayacak. :ecrin_bebek:

Canım sayı ve hareket iyi görünüyor. Morfolojiyi yazmamışsın. Bir de o sayı ml'deki mi? Yoksa toplam sperm mi. Belli olmuyor yazdıklarından. Ama iyi görünüyor. :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…