Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrosky canım 300 adet salavatı şerif okudum,Allah kabul etsin inş,dediğim gibi adetim bitince ihlas suresi de okuyacağım :1hug:

herkese hayırlı cumalar kızlar.nevroskycim 20 ihlas ekler misin canım.pek okuyamıyorum,hem misafirim var evde iki gündür hem de dershanede işler çok yoğun.ben hem çalıştığım dershanede öğretmenlik hem de yöneticilik yapıyorum çünkü.iki gün önce yani çarşamba günü gittik üroloğumuza ilk defa.daha önceki spermiyogramlara baktıııı baktııı ve altı hafta sonraya ege ünv. androloji laboratuvarında spermiyogram için gün aldırdı.bize de acele etmememiz gerektiğini söyledi.ama tahliller için ne iyi ne de kötü bir şey belirtti.kullandığımız ACEplus selenyum,çinko,bal,fındık,badem, ceviz ve folik asit için de tıpta kanıtlanmış olumlu bir katkılarının olmadığını söyledi.şaşırdık ama bunları kullanmayı bırakmadık.bakalım 6 hafta sonraya kaldı yine açıklama ve tedaviyi duymak.ne yapalım takdir tıbbın,daha doğrusu yüce allahın.herkese iyi günler kızlar.

herkese hayırlı cumalar kızlar.nevroskycim 20 ihlas ekler misin canım.pek okuyamıyorum,hem misafirim var evde iki gündür hem de dershanede işler çok yoğun.ben hem çalıştığım dershanede öğretmenlik hem de yöneticilik yapıyorum çünkü.iki gün önce yani çarşamba günü gittik üroloğumuza ilk defa.daha önceki spermiyogramlara baktıııı baktııı ve altı hafta sonraya ege ünv. androloji laboratuvarında spermiyogram için gün aldırdı.bize de acele etmememiz gerektiğini söyledi.ama tahliller için ne iyi ne de kötü bir şey belirtti.kullandığımız ACEplus selenyum,çinko,bal,fındık,badem, ceviz ve folik asit için de tıpta kanıtlanmış olumlu bir katkılarının olmadığını söyledi.şaşırdık ama bunları kullanmayı bırakmadık.bakalım 6 hafta sonraya kaldı yine açıklama ve tedaviyi duymak.ne yapalım takdir tıbbın,daha doğrusu yüce allahın.herkese iyi günler kızlar.

geçmiş olsun arkadaşım hakkınızda hayırlısı olsun bir laf vardır geç olsunda güç olmasın diye sizinde inşallah güç olmaz hayırlısıyla emeğinin mükafatını alırsın :Saruboceq:

arkadaşlar,
internette küçük bir araştırma yaptım,doktorumuz eşime E vitamini verdi ve bu vitaminin nelerde olduğuna baktım,belki biliyorsunuzdur bunları ama küçük bir hatırlatma yapayım dedim,bulduğum bilgileri sizinle paylaşmak isterim.
E Vitamini: Büyüme ve üreme için gereklidir. Buğday, pirinç, mısır, darı, çavdar, marul, soya, yerfıstığı, kabak çekirdeği, badem, susam, ceviz, zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı, pamukyağı ve yeşil sebzelerde bulunur.
a.s.

merhaba arkadaslar..nasılsınız?
ne gusel dua sayısı bayagı cogalmıs.
yarın beklenen büyük gun.:eek:
kıslar yarın cok onemlı bır sınavım var.dualarınızı esırgemeyen lütfen..:Saruboceq:
sınavdan sonra bol bol bende dua okumak ıstıyorum.
su mubarek gunlerde ınsallah bızlerde bebıslerımıze kavusuruz..:Saruboceq:KK43:AMİN)

kıslar yarın cok onemlı bır sınavım var.dualarınızı esırgemeyen lütfen..:Saruboceq:
su mubarek gunlerde ınsallah bızlerde bebıslerımıze kavusuruz..:Saruboceq:KK43:AMİN)

rosemcim açıköğretim sınavın mı var çünkü yarın benim eşimde sınava girecek 2 dersi var inş verir ,dualarımız sizinle :1hug:

canım allah yardımcın olsun kolaylık ve zihin açıklığı versin:Saruboceq:

canım bana 200 ihlas ve 100 salavat ekleyebilirsin.
cerencim, bu yumurtayı geliştirmek için yapılan iğne mi? klomen tedavisi 6 ay sürüyor ondan sonra iğneye geçeriz dedi doktorum. herlade aynı iğneden bahsediyoruz. bunların çok pahalı olduğunu duymuştum, öyle mi gerçekten? acaba sosyal sigortamız karşılamıyormu?

nevrosky canım 300 adet salavatı şerif okudum,Allah kabul etsin inş,dediğim gibi adetim bitince ihlas suresi de okuyacağım :1hug:

herkese hayırlı cumalar kızlar.nevroskycim 20 ihlas ekler misin canım.pek okuyamıyorum,hem misafirim var evde iki gündür hem de dershanede işler çok yoğun.ben hem çalıştığım dershanede öğretmenlik hem de yöneticilik yapıyorum çünkü.iki gün önce yani çarşamba günü gittik üroloğumuza ilk defa.daha önceki spermiyogramlara baktıııı baktııı ve altı hafta sonraya ege ünv. androloji laboratuvarında spermiyogram için gün aldırdı.bize de acele etmememiz gerektiğini söyledi.ama tahliller için ne iyi ne de kötü bir şey belirtti.kullandığımız ACEplus selenyum,çinko,bal,fındık ,badem, ceviz ve folik asit için de tıpta kanıtlanmış olumlu bir katkılarının olmadığını söyledi.şaşırdık ama bunları kullanmayı bırakmadık.bakalım 6 hafta sonraya kaldı yine açıklama ve tedaviyi duymak.ne yapalım takdir tıbbın,daha doğrusu yüce allahın.herkese iyi günler kızlar.

Sağolun canlarım. Allah razı olsun. Birazdan ekliyorum. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

minervaduygu ; inşallah 6 hafta sorna güzel bir sonu alırsınız. :1hug:

slm nevrosky'cim dün internetimde sorun olduğu için yazamadım doktorun adını veriyorum prof.dr cemal posacı dokuz eylülün doktoru.internetteki yazılarını mutlaka okuyun bence.sanırım özel muayenesi var.4226262umarım işinize yarar.:lepi:

a.s.:1hug:mrb kizlar hayirli cumalar nevrosky canim tsk ederim msjin icin bu ara 3 gundur islerim cok yogun giremiyorum sizi cok ozledim valla simdide kacamak girdim hemen geri kacicam yemek yemek yemek midem bulandi dun ne sahurda nede iftarda yiyebildim valla kalktim hala yemek biraz kalabalik aileiz galiba ondan.kendinize iyi bakin dua etmeyi unutmak allahim bu mubarek gun ve ayin hurmetine dualarimizi kabul etsin opuldunuz

Merhaba canım. Allah kolaylıklar versin. Ben de keşke yiyemesem öyle. Maşallah götürüyorum löp löp cokacimcoook :roflol: Biz de seni öptük canım. Şeniz

arkadaşlar,
internette küçük bir araştırma yaptım,doktorumuz eşime E vitamini verdi ve bu vitaminin nelerde olduğuna baktım,belki biliyorsunuzdur bunları ama küçük bir hatırlatma yapayım dedim,bulduğum bilgileri sizinle paylaşmak isterim.
E Vitamini: Büyüme ve üreme için gereklidir. Buğday, pirinç, mısır, darı, çavdar, marul, soya, yerfıstığı, kabak çekirdeği, badem, susam, ceviz, zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı, pamukyağı ve yeşil sebzelerde bulunur.
a.s.

Evet canım E vitamini çok faydalı eşlerimiz için de bizim için de. Kararında kullanarak faydalanabiliriz bu nimetten. :içelim: Şeniz Paylaşımın için teşekkürler bitanem.

hejacım,nevroskycim sağolun.sizin güzel dilekleriniz sayesinde kendimi yalnız hissetmiyorum.herkesi çok çok öpüyorum.işimin başına gitmem lazım.tekrar hayırlı cumalar canlarım.:a015:

Allah kolaylık versin inşallah sınavın güzel geçer dualarımız seninle:Saruboceq:

kızlar merhaba nasılsınız
ya biliyorsunuzdur benim adetime 4 gün kaldı ama benden 1 haftadır o yapışkan akıntıdan geliyor ve kasığım belim çok ağrıyor göğüşlerimde normaldede haslaşma olmazdı yine yok
acep hamile olma ihtimalim vardı içim kıpır kıpır
ama akıntım geçtiğimiz cuma grip olmuştum ondanda olabilirmi?

ve bu arada başka hamişlerimiz vermı:))

X