Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
oh oh maşaallah 7. hamişimiz de belli olmuş :teytey: darısı tüm isteyenlere nevrosky canım cetvelin ne güzel olmuş öyle kendınmı yapıyosun allahım inşaallah hepinize hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü melekler gönderir amin

amin nevrosky. inşallah hayırlısıyla hepimiz tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz..

Amin canım inşallah. Bir de listeden çıkar beni diyordun bir zamanlar. Ancak hamiş olunca çıkarsın bu listeden. Onda da pembe listeye girersin tabi kaydirigubbakcemile3 İnşallah o günler yakındır. Hamişler çoğaldıkça ben bir hoş oluyorum yahuuuuuuu hihoyyyt

bugun siteyi biraz geziyim dedim allahim ya neler var insanlar hamile kaliyor ve sevinmiyorlar ben hayatimda hic mutluluktan aglamadim aglaniyor diyorlar demekki hic o kadar mutlu olmadim bugune kadar ama bazi yazilar okudum insanlar mutluluklarini anlatmislar ya onlarla birlikte yasadigim icin agladim yada ben yasayamadigim icin o mutlulugu agladim normalde ben pek aglamam ama bu siteye girdigim zaman bana birseyler oluyor hayatimin en onemli olayiyla ilgili burada biseyler buluyorum ya ondan galiba bilmiyorum dk basi dua ediyorum cok istiyorum ondanmi olmuyor acaba bilmiyorumki herkes cok istiyor ama ben trans olmus bir haldeyim bebek bebek kafayi yiyorum galiba neyse uzattim allahim yarabbim buyuk yaratan herseyi goren duyan bilen gucu yeten merhametli olan allahim bakabilecek isteyen sana yalvaran el acan ve senden bir mucize isteyen kullarin ellerini boscevirme amin yarabbim

nekadarda kendimi buldum bu yazdiklarinda bir bilsen,bende senin gibi adapte olmus durumdayim sürekli hayal ediyorum hamile olsam nasil olur diye herkez benden sonra evlenen arkadaslarim hepsi hamile ben degilim cok zoruma gidiyor en yakin arkadasim benden 2.30 sene sonra evlendi ve bebegi var bazen kabus gibi geliyor bana hic cocugumun olmayacagini dusunmek istemiyorum ama cocugumun olucagini dusunmekte beni uzuyor cunki biliyorum belkide hic olmucak belki senin dedigin gibi bazilarinin yasadigi sevinci ben hic yasayamicam ALLAHA inaniyorum duami ediyorum ama ya ben cok gunahkarsam ve ALLAHIM beni o yuzden cezalandiriyorsa cok korkuyorum...bu siteyi tesadufen internette denk geldi bir bakim dedim iyikide bakmisim icimi burda bosaltiyorum ve gercekten kendimi iyi hissediyorum

bugun siteyi biraz geziyim dedim allahim ya neler var insanlar hamile kaliyor ve sevinmiyorlar ben hayatimda hic mutluluktan aglamadim aglaniyor diyorlar demekki hic o kadar mutlu olmadim bugune kadar ama bazi yazilar okudum insanlar mutluluklarini anlatmislar ya onlarla birlikte yasadigim icin agladim yada ben yasayamadigim icin o mutlulugu agladim normalde ben pek aglamam ama bu siteye girdigim zaman bana birseyler oluyor hayatimin en onemli olayiyla ilgili burada biseyler buluyorum ya ondan galiba bilmiyorum dk basi dua ediyorum cok istiyorum ondanmi olmuyor acaba bilmiyorumki herkes cok istiyor ama ben trans olmus bir haldeyim bebek bebek kafayi yiyorum galiba neyse uzattim allahim yarabbim buyuk yaratan herseyi goren duyan bilen gucu yeten merhametli olan allahim bakabilecek isteyen sana yalvaran el acan ve senden bir mucize isteyen kullarin ellerini boscevirme amin yarabbim

Canımsın.. Ne güzel bir dua etmişsin. Yüreğine sağlık canım. :asigim: İnşallah bu masum dileklerimiz kabul olur.. :sm_cool:

nasıl büyük bir umut oldu bana sitemizin hamişleri.güzel allahım onları nazarlardan saklasın ve bebişleri ve eşleriyle bir ömür mutluluk versin.nevroskycim bu umudu bana yaşattığın için de allah tüm dileklerini bir bir gerçekleştirsin.

Canım arkadaşım. Güzel dileklerin için kendim ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Umudumuz hep beraber yeşerecek. Bugün bir hamişimiz çıktı. Bayramımız bugün. Ayşe'nin , Fatma'nın , Aslı'nın , Nazlı'nın vs... Bu yolda emek veren , el açıp dua eden , Allahtan yavrusunu dileyen ; hamile kalmayı başarabilen herkesin hamilelik haberi bizi mutlu ediyor. Ama kendimize kurduğumuz küçük yuvamızdan çıkan hamişler bizi resmen çıldırtıyor.

Allahım mucizelerini eksik etme bizden. Sana şükürler olsun.. :Saruboceq:

Seni de ekleyelim canım listemize. Muhtemel adet tarihini ver. Ben eski mesajlarından bakarak diğerlerini doldururum. Sen de bizim umut gemimize bin. Beraber aşalım dalgaları , atlatalım fırtınaları. Demir alalım en güzel maviliklere.. Ailemize katılmak istermisin canım?

merhaba kızlar walla şaşırdım hamişler çoğalmış çok sevindim tebrikler bedef allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: bu arada ben hala antalyadayım rapor için uğraşıyorum bu sıcakta teyzemle dolaşmaktan ölüyoruz allah inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz

Evet canım çoğaldı. Sen de yakında bu listeye gireceksin inşallah Allahın izniyle.. Allah size kolaylıklar versin canım. Bu zahmetlere , bu yorulmalara değecek inşallah. Önce haberini alınca uçacak , keseyi görünce rahatlayacak , kalp atışlarını duyunca sevinçten ağlayacaksın. Hepsi olacak canım. Allahım bağışlayacak.. :Saruboceq: :CüvCüv:

çok sağol canım.tabıkı bızım bebısler bıraz nazlı olcak ınsallah gelecek evlılık yıldonumumuzde bebegımızle bırlıkte kutlarız.hayırlısı olsun.21 eylül hastalanma tarıhım.ınsallah hıcbırımız hastalanmayız ve sırayla hamıs lıstesıne ekletırız ısımlerımızı.

Canım tarihini listeden düzelteceğim birazdan. Bugün bir hamişimiz daha çıktı. Yeni katılanlar oluyor. Hamiş çıkanlar oluyor. Ailemiz büyüyor büyüyor. En kısa zamanda listenin pembe köşesinde buluşabilmek dileğiyle kendine çok iyi bak canım. a.s.

nevrosky ben bugün regl oldum :) bu arada aşılamam erken olmuş.yani çatlatma iğnesinden 36 saat sonra en uygunuymuş.kısmet başka zamana.şimdilik arkadaşların sevincine ortak oluyoruz.bununda keyfi bir başka :) inşallah daha çok hamiş çıkar bizde daha mutlu oluruz:)

oh oh maşaallah 7. hamişimiz de belli olmuş :teytey: darısı tüm isteyenlere nevrosky canım cetvelin ne güzel olmuş öyle kendınmı yapıyosun allahım inşaallah hepinize hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü melekler gönderir amin

:teytey: :dance: :dance: KızılDeniz ; bitanemmm. Daha dün gibi.. 1 , 2 , 3 hamişimiz vardı. Şimdi sayı nasıl da artıyor. Nasıl da umut oluyor bize ve bizim gibilere. Açtınız kapıyı , aydınlattınız yolumuzu.. Allah sizleri nazarlardan korusun. :nazar::nazar::nazar: Bütün hamişleri korusun Allahım. Bebeklerini korusun. :Saruboceq: Bizleri yalnız bırakmıyorsunuz ya , dualarınızı iyi dileklerinizi esirgemiyorsunuz ya , bizleri unutmuyorsunuz ya Allah sizden razı olsun.. Şeniz

Evet canım cetveli kendim yaptım. Bulistede olsun olmasın bütün arkadaşlarımı yazdım. Bedef çıktı bugün cetvelden. İnşallah patır patır çıkacağız bizler de.. :içelim:

nevroskicim yazdıkların o kadar güzel şeyrki ne yazacağımı bilemedim vallahabu güzel dilerin ve iyi niyetin çok sağol çok güzel şeyler yazmışsın allah en kısa zamanda senide benim kadar ve tüm hamiş olan arkadaşlar gibi mutlu etsinseninde inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini bekliyorum.ve listedeki bütün arkadaşları.inşallah bi sorun çıkmaz yine bakalım bi ultrasona gidip bebeimi göreyim birde kalp atışını duyayım sağlıklı olsun tabi iş sadece hamiş olmakla bitmiyo şimdide doğduktan sonrada sağlıklı olsun bebişim herkesin bebişi...allah kimseyi üzmesin...

nevroskicim yazdıkların o kadar güzel şeyrki ne yazacağımı bilemedim vallahabu güzel dilerin ve iyi niyetin çok sağol çok güzel şeyler yazmışsın allah en kısa zamanda senide benim kadar ve tüm hamiş olan arkadaşlar gibi mutlu etsinseninde inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini bekliyorum.ve listedeki bütün arkadaşları.inşallah bi sorun çıkmaz yine bakalım bi ultrasona gidip bebeimi göreyim birde kalp atışını duyayım sağlıklı olsun tabi iş sadece hamiş olmakla bitmiyo şimdide doğduktan sonrada sağlıklı olsun bebişim herkesin bebişi...allah kimseyi üzmesin...

aaaminnn darisi hepimizin basina insallaaaaaahhhhhhhhhhhh hamilelerin duasi kabul olurmus ona göre bize dua edin hamisler:)

merhaba herkese .bedefcım naptın sayfa o kadr cokkı yoksa bebıs gelıyormu.bugun aksama kadr senı merak ettım.fatos merhaba ayrıca senı gorunce sevındım.

nevrosky ben bugün regl oldum :) bu arada aşılamam erken olmuş.yani çatlatma iğnesinden 36 saat sonra en uygunuymuş.kısmet başka zamana.şimdilik arkadaşların sevincine ortak oluyoruz.bununda keyfi bir başka :) inşallah daha çok hamiş çıkar bizde daha mutlu oluruz:)

Ne diyoruz canım böyle durumlarda. Hayırlısı olsun inşallah. :1hug: Benim de ikinci aşılamam vakitsiz yapılmıştı. Perhiz bile ayarlanamamıştı. Olmayınca olmuyor canım. İşte kısmet değilmiş ya kısmetsizlikler gelip buluyor insanı o zaman. Biraz ara verirsin sanırım tedaviye. Aşılamalardan sonra hamiş kalma şansı artıyormuş normal zamandakine göre. Hormonlar 2-3 ayda ancak vücuttan atılıyormuş. Yumurtalar bu süre zarfında çok daha güzel gelişiyormuş diğer zamandakine göre yani. Benim bir arkadaşım kalmıştı. İnşallah sen de en kısa zamanda doğal yoldan hamiş kalırsın canım fazla beklemeden. Şeniz

yaa inanmıyorum.cok sevındım şimdı pembe koseyı gordum.ınan cok mutlu oldum.darısı bızlerın basına.....hayırlı olsun bedefff

Canım ne zaman doktora gitmeyi düşünüyorsun. 1,5 hafta sonra mı? Yani kese ve kalp atışları için bir kere mi gitmeyi düşünüyorsun. Ben çok heyecanlıyım. Senin adına çok mutluyum. Allah mutluluğunuzu daim eder inşallah. Güzel günlerin başlangıcı , milattır bugün. Yaz bir kenara. Ama kime diyorum ben. Unutman mümkünmü ki canım benim.. Şeniz

nekadarda kendimi buldum bu yazdiklarinda bir bilsen,bende senin gibi adapte olmus durumdayim sürekli hayal ediyorum hamile olsam nasil olur diye herkez benden sonra evlenen arkadaslarim hepsi hamile ben degilim cok zoruma gidiyor en yakin arkadasim benden 2.30 sene sonra evlendi ve bebegi var bazen kabus gibi geliyor bana hic cocugumun olmayacagini dusunmek istemiyorum ama cocugumun olucagini dusunmekte beni uzuyor cunki biliyorum belkide hic olmucak belki senin dedigin gibi bazilarinin yasadigi sevinci ben hic yasayamicam ALLAHA inaniyorum duami ediyorum ama ya ben cok gunahkarsam ve ALLAHIM beni o yuzden cezalandiriyorsa cok korkuyorum...bu siteyi tesadufen internette denk geldi bir bakim dedim iyikide bakmisim icimi burda bosaltiyorum ve gercekten kendimi iyi hissediyorum

İyiki geldin bak canım. Şimdi daha iyisin değil mi? Allah bir "ol" dese yeter.. O yüzden imkansızlığı akla getirmeyeceksin. Pozitif olacaksın. Zaten bizlerle olduktan sonra , bize katıldıktan , bize takıldıktan sonra negatif olman söz konusu değil.. hihoyyyt

evet fatoscum aksam senle konustuk bende burayı tavsıye ettım.mukemmel bır yer.onları cok sevdım.bende yenıyım burda.ama senınde burda olmanı ıstedım.ve ne guzel gelmısın.nevrosky ve dıger arkadslar saolsunlar cok yardımcı oluyorlar.umarım bırgun bızde PEMPE KOSEMIZDE ISIMLERIMIZI GORECEGIZ bedef gıbı

İyiki geldin bak canım. Şimdi daha iyisin değil mi? Allah bir "ol" dese yeter.. O yüzden imkansızlığı akla getirmeyeceksin. Pozitif olacaksın. Zaten bizlerle olduktan sonra , bize katıldıktan , bize takıldıktan sonra negatif olman söz konusu değil.. hihoyyyt

evet iyikide gelmisim siz bana aliskanlik yaptiniz ben eskiden bukadar bilgisayar basinda oturmazdim arkadaslar ama artik her 5dk bir bakiyorum ne yazilmis diye..heralde hamile olsam hemen bilgisayara yapisirimm aklima gelen sizler olucaksiniz

X