Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım çok geçmiş olsun inşallah artk herşey yolunda gider Allah yüzünü güldürür ve tez zamanda bebişine kavuşursun:CüvCüv:

Günaydın arkadaşlar. a.s. Hepinize iyi haftalar. Bu hafta güzel haberlerimiz olur inşallah. :dance:Yalnız latifeelif'ten olumlu ya da olumsuz haber gelmedi. Merak ettik doğrusu. :uhm:

Günaydın kıslar
hafta sonu bi türlü giremedim siteye sizleri çok merak ettim nasılsınız yazdıklarınızı okudum pek bi değişiklik yok galiba ama umutlarımızı yitirmiyoruz her yeni gün yeni bi umut demek sabırla bekliyceğiz hepimiz inşallah mükafatını alırız.

Günaydın arkadaşlar. a.s. Hepinize iyi haftalar. Bu hafta güzel haberlerimiz olur inşallah. :dance:Yalnız latifeelif'ten olumlu ya da olumsuz haber gelmedi. Merak ettik doğrusu. :uhm:

Günaydın canım sanada iyi haftalar inşallah güzel bi haberle gelir latifelif haftaya mutlu başlatır bizi:1hug:

****ÜsLuB****´
cüm çook geçmiş olsun canım geç olsunda güç olmasın tatlım

herkese günaydın arkadaşlar

canım yeni okuyabildiğim için yazılanları anca cevaplıyorum bizde de varikosel var ama ameliyat olmadı eşim.bekliyoruz bakalım şimdilik.biz de senin gibi kararsısız.ameliyat olan arkadaşlar var sitede ama yeni oldukları için henüz sonuç alan yok.siz ne ilacı kullandınız? sonuçlar güzel çıkarsa biz de kullanalım o ilaçtan.

kızlar giremedim 14 agustosta kabn tahlilim yapışldı ama 1. aşılamam tutmamış..aglaya aglaya hastaneden eve geldim eşimle ikimiz bütün gün ağladık...

tüp bebek diyor dr ama acele etmiyeceğim..daha yaşım 22... tedaviye uzun bir müddet ara verdim..ama bureaları takipo edicem

öpüyorum sizşleri allah gönlünüze göre versin

Canım merak etmiştim ben de seni. Demek olmadı. Hayırlısı olsun canım. Kısmet değilmiş yani. Dediğin gibi biraz ara ver bakalım. Yoruldun baya , yıprandın. Yaşın da çok genç daha.. Allah hayırlısını versin inşallah. Sen onların direkt tüp bebek dediklerine bakma. Canını sıkma. Allah sana doğal yoldan verir inşallah tez zamanda da bu günleri unutursun bir kalemde. Ara sıra gel yine canım. Özletme kendini. Bizler de seni çok çooooook öpüyoruz. Şeniz Allah razı olsun canım. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. Amin.. :Saruboceq:

Latifeelif Merhaba,

Kendini bu kadar üzme çünkü yaşın henüz çok genç o nedenle şansın hala çok yüksek. Ben 32 yaşındayım Ben şu anda hamileyim üstelik bende tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım. Çünkü eşim ileri derece infertilite idi. Allahtan umut kesilmez ben sabrettim inandım ve şu anda hamileyim. Allah sanada nasip edecektir. Sakın bozma moralini. Tüp bebek düşünüyorsan sana kendi kliniğimi önerebilirim.

hayırlısı olsun canım bu işler kısmet işi hiç belli olmaz tüp bebek diyolar bir bakarsın normal yolla hamile kalırsın ara ver dinlen stresde yapma rabbim zamanı gelince nasip edecek inşallah
kızlar naber bugün artık evime dönüyorum annemdeyim hala gitmeden bir girip bakayım dedim neler oluyo diye malum evde internet yok inşallah yaptırıp size kavuşcam

Eşim yarın sabah ameliyat oluyor.Sonunda gün geldi.İnşallah ameliyat iyi geçicek, bir sorun çıkmayacak.Yatmamıza gerek kalmaz ve öğleden sonra evimize geliriz diye umuyoruz.

Eşim yarın sabah ameliyat oluyor.Sonunda gün geldi.İnşallah ameliyat iyi geçicek, bir sorun çıkmayacak.Yatmamıza gerek kalmaz ve öğleden sonra evimize geliriz diye umuyoruz.

Canım inşallah ameliyat çok güzel geçer. :Saruboceq: Allah işlerinizi rast getirsin canım. İnşallah tez zamanda şifa bulursunuz ve bebeğinize kavuşursunuz. Amin.. :Saruboceq:

latifeelif canım daha çok gençsin bak ben 30 yaşındayım ve normal yoldan umut ediyoruz daha vakti gelmemiş demek ki üzme kendini.
vestacanım kolay gelsin size inş. sonuçları güzel olacak

Canım hiç endişelenme basit bi ameliyat allahın izniyle çabucak kalkıp evinize dönersiniz ve inşallah beklediğiniz sonucu alırsınız.:1hug:

İnşallah hayırlısı ile güzel geçer ameliyat..dualarımızdasınız :Saruboceq::1hug:

mrb arkadaşlar kaç gündür giremiyorum kk ya bağlanmıyodu birtürlü bugün girebildim çok şükür. nevroskycim mesajını aldım seninde geçmiş kandilin mubarek olsun bütün arkadaşların ki de tabiki kendinize dikkat edin:)

inşallah canım biran önce iileşir ve enkısa süredede güzel haberlerini alırız.
yatarsanızda bir gece endişelenme biz bir gece yatmıştık çünkü.şimdideb geçmiş olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…