Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlar bu aralar benim tansiyonum düşüyor,gözüm kararıyor hafiften.Böyle şeyler yaşayanlar var mı??benneyaptımki

Dün de oldu bu gün de oldu az evvel..olduğum yerde koltuğa uzanmak zorunda kaldım:bbo:
Yani öyle çok yorgun ya da aç da değilim..Uykusuz da değilim...fisfisfis

Allah allah neden olabilir ki? Çok yorulduysan son günlerde ondan olmuştur belki. Aklıma hiçbirşey gelmedi. Bana olmuyor çünkü. Aman canım dikkat et kendini. Fazla yorma lütfen.. Ve şikayetlerin artarsa ihmal etmeden doktora görün.. Şeniz

nevrosky annen rahatsızmış çok geçmiş olsun şifa versin inşallah
vavelya inşallah canım sonuçlar umdugundanda güzel çıkar
öztun saglık olsun inşallah bir dahaki ay güzel haberler verirsin

Sağol canım. Allah razı olsun. Amin inşallah. Öptüm seni Şeniz

Allah allah neden olabilir ki? Çok yorulduysan son günlerde ondan olmuştur belki. Aklıma hiçbirşey gelmedi. Bana olmuyor çünkü. Aman canım dikkat et kendini. Fazla yorma lütfen.. Ve şikayetlerin artarsa ihmal etmeden doktora görün.. Şeniz

Yok canım ya.ne yorulcam..bu gün bütün gün evdeydim...ne doğru dürüst temizlik yaptım ne de yemek yaptım..kocişe pide söyledim gelmesine yakın...

canım zaten bu ay da olmadı diyemiyorum çünkü eşimle birbirimizi doğru dürüst göremedik bile:1no2: regl olduğumda hiç bir zaman üzülmedim.hala umudum var dememe sebep çünkü sengözlerimebaksanab kaderimizde varsa çocuğumuz olur ama allah nasib etmezse de evliliğimdeki huzur ve mutluluk inşallah her zaman artarak devam eder :1hug: :içelim: çok kafama takmıyorum ve ümitlenip beklemiyorum böylece hayalkırıklığı ve öfke yaşamıyoruz.bu konuda kendimizi kasmıyoruz. allah ne zaman nasib ederse o zaman sağlıklı bir evlat sahibi olmayı diliyoruz :Saruboceq:.biz elimizden geleni yapıyoruz tabi ayrı konu a.s sonunda zafer bizim olacak ve heray aramızdan yeni hamileler çıkacak. bunu düşünmek bile beni mutlu ediyor :lepi:

Evet canım , çok doğru düşünüyorsun. Takdir ettim seni. Böyle pozitif düşündükçe elbet zafer bizim olacaktır Allahın izniyle.. :lepi:

bütün gün sorun yaşadım siteye bağlanamadım,nevrosky geçmiş olsun canım , üslup inş. hamile olduğun için başın dönüyordur ve vaveyla umarım sonuçlar çok güzel çıkar hepinizi öpüyorum

bu arada yarın yine ben yolculuğa çıkıyorum 2 hafta kadar yokum geçen ay da böyle olmuştu meraktan çatlamıştım hamile olan var mı diye yine meraklanıcam ama döndüğümde umarım 5 er 10 ar hamileler çıkar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Sağol canım. Allah razı olsun. Şeniz Seni özleyeceğiz. İnşallah dilediğin gibi olur herşey canım. Biz de senin güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. Kendine çok iyi bak tatlım.. :1hug:

hayırdır canım ya hamile misin nesin?inşallah öyledir way be ne süper olur:sm_cool:

Keşke öyle olsa canım ama benim pek umudum yok..eşimin durumundan dolayı..:çok üzgünüm:dediğim gibi son sperm sonucu da iç açıcı değil..:çok üzgünüm:mikroenjeksiyona umut bağlamış durumdayız.yarın adetimi bekliyorum..

Belkide hamiş olmayı çok istediğim için beynimin bir oyunudur bu bana:sm_confused:

teşekkür ederim nevrosky ve ceren tek gidiyorum inş. çift dönerim. gerçi adet belirtileri tam gaz sürüyor ama umut dünyası

teşekkür ederim nevrosky ve ceren tek gidiyorum inş. çift dönerim. gerçi adet belirtileri tam gaz sürüyor ama umut dünyası

Ümit dünyadı canım. Çıkmayan candan ümit kesilmez. Gelene kadar ümit etmek serbest.. İnşallah hamişsindir bitanem.. :CüvCüv:

Kızlar eşimin sonucu malesef yine sıfr.senağlama

Ama olsun yinede kürlere devam.Bu uzun bir savas olacak belli Çok üzgünüm çoook
Bir de en altta nadşren lökosit nadiren yuvarlak hücre görüldü diyor :uhm:
iyi birsey mi kötümü birseymi anlamadım.Nette de anlasılır bir sey yazmıyor
Bilen varsa bana yardımcı olurmusunuz a.s.

Kızlar eşimin sonucu malesef yine sıfr.senağlama

Ama olsun yinede kürlere devam.Bu uzun bir savas olacak belli Çok üzgünüm çoook
Bir de en altta nadşren lökosit nadiren yuvarlak hücre görüldü diyor :uhm:
iyi birsey mi kötümü birseymi anlamadım.Nette de anlasılır bir sey yazmıyor
Bilen varsa bana yardımcı olurmusunuz a.s.

O lökositler enfeksiyon demek..ama çok da önemli bir şey değil canım..:teselli:
Benim eşimin sperm sonucunda da aynısı yazıyordu..Dr,önemli değil dedi.
Benim eşimin sperm sonucu da aynı....
Yarın adet günüm..Depresyondayım sanırım..hiç bişey yapmak gelmiyor içimden....:çok üzgünüm:

kızlar ne olur bi bakın
ben anlamadığım için siteleri aradım taradım
vee çok moralim bozuldu ağlamaktan bi hal oldum

Kruger Degerlendirme Normal:%1
Spermiyogram Degerlendirmesi
Cinsel Perhiz Süresi:3 gün
Yikama öncesi
Hacim (ml) :3
Konsantrasyon (milyon/ml):25
Viskozite :+++
Renk/Koku :sarı
Hareketlilik(TMC)(milyon):45