Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
fadiğim mutlaka bildir doktor kontrollünü bebiş nasılmış öğrenelim ayy fadiğim kız mıkı içimden öle geçti sana senin gibi guzel huylu bir kız versin rabbim inşallah gerçi sağlıklı olsunda önemli değil ama ne bilem öle geçti içimden biran bide fadiğim sen hamiş kalmadan önce sperm analizi yaptırmıştınya daha doğrusu eşin pardonnn:)) değerleri yazmışmıydın ne biliim merak ettim hani düzelmişmi bizimkinde en son yapıldığında morfoloji baya bir duzgundu gerçi who ya göre bakılmış ve %88 normal cıkmıştı bidaha da yaptırmadık

bilgem stress yok relax herşey çok gusel olacak inşallah evrene pozitif enerji gönderiyoss (arada secret okuyomrum sıkılıyorum bırakıyorum sonra yine okudum da )
tabi bildiririm canım....
inş güzel haberlerle gelirim...
cinsiyet konusunda benim çok tahminim yok...
hayırlısı olsun diyorum...
canım eşiimn son yaptığı teste morfoloji krugere göre %5 ti
sayı 4 milyon
hareketlide %66 tı...
rabbim sizin yüzünüzüde güldürsün...
inş kısa zamnda tek tek hamile haberleri gelmeye başlar...

Melony anlamammı yaa takmamak elde değil ama en azından olabilidğince az takmak gerekiyor..
Enerji için sağol duttum valla iyi geldi.. Sağolasın...
canım dediğin gibi bu dünya bir sınav yeri...
herkesin sınavı farklı...
benim de abimin iki evladı var ama çokta sorunları...
bizde bebek konusunda çok sorunlar yaşadık...
3 düşük yaptım eşim ameliyat oldu ben ameliyat oldum...
bunlardan hariç 2 rahim filmi bir histereskopi oldum...
hiç bir zaman isyan etmedim bunları hep sınav olrak gördüm...
ve baktım ki benden çok çok ağır sınav olan insanlarda var...
rabbim beterinden korusun....

şuan bebişim beni buldu rabbim nasip ederse sağ salim kucakalrımda ama bu şu anlama gelmezki bütün sıkıntılarımız bititi...
çekeceklerimiz sadece bu kadarmış diyemeyiz...
kim bilir hayatta daha neler bizi bekliyor...
rabbim yardımcımız olsun...
demansız dert vermesin...

Fadik ne kadar doğru söylüyorsun çok haklısın bu bizim imtihanımız..
İnsanlar ne imtihanlar yaşıyor..
Kimisi canıyla, kimisi sağlığıyla, kimisi evladıyla daha neler neler..
Allaha şükürki sağlığımız yerinde ,elimiz ayağımız tutuyor gözlerimiz görüyor , kulaklarımız işitiyor akıl sağlığımız yerinde..
Kendine bakamayan başkasına muhtaç olan insanların durumu bizden daha mı kötü? Değil !!
Babam akciğer kanserini yendi 10 yıl sonra beyin tümörü teşhisi kondu , ondan 1 ay kadar sonrada lenf kanseri .. Bu son hastalıkları bu sene geçirdi geçen kış.. Şimdide prostat kanseri.. Neler çıkacak daha .. Cenabı allah bi insana bu kadar yük verirmi diyorsun .. Veriyorda o acılarla yaşatıyorda .. İşte buda onun imtihanı..Şimdi düşünüyorumda benim evlat sahibi olamam babamın durumdan daha mı kötü? değil...!!
Ama o haliyle bile hergün nefes aldığına şükür ediyor.. Çocuklarımın büyüdüğünü bir gün daha gördüm diyor..
O yüzden sabır etmek lazım.. Allah'a bugünümüzü aratmasın ...

tabi bildiririm canım....
inş güzel haberlerle gelirim...
cinsiyet konusunda benim çok tahminim yok...
hayırlısı olsun diyorum...
canım eşiimn son yaptığı teste morfoloji krugere göre %5 ti
sayı 4 milyon
hareketlide %66 tı...
rabbim sizin yüzünüzüde güldürsün...
inş kısa zamnda tek tek hamile haberleri gelmeye başlar...

canım dediğin gibi bu dünya bir sınav yeri...
herkesin sınavı farklı...
benim de abimin iki evladı var ama çokta sorunları...
bizde bebek konusunda çok sorunlar yaşadık...
3 düşük yaptım eşim ameliyat oldu ben ameliyat oldum...
bunlardan hariç 2 rahim filmi bir histereskopi oldum...
hiç bir zaman isyan etmedim bunları hep sınav olrak gördüm...
ve baktım ki benden çok çok ağır sınav olan insanlarda var...
rabbim beterinden korusun....

şuan bebişim beni buldu rabbim nasip ederse sağ salim kucakalrımda ama bu şu anlama gelmezki bütün sıkıntılarımız bititi...
çekeceklerimiz sadece bu kadarmış diyemeyiz...
kim bilir hayatta daha neler bizi bekliyor...
rabbim yardımcımız olsun...
demansız dert vermesin...

hımmm.. sayı harıcı diğerleri cok iyi canım yaa ne diyelim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım

bilgem walla fadiğim yazınca benimde aklıma geldi yaşadıklarım 2 düşük bir histreskopi bir başarısız tüp bebek bunları ben 2 yıl bucuk yıla sığdırdım canım rabbim bizede verecek bak babanın imtahanına ne kadar inançllı bir insan ki şükrediyor biz bazen neden diye soruyoruz napalım rabbim hakkımızda hayırlısını versin

babanada acil şifalar göndersin rabbim

bu arada kıslar içimden neden se bu aralar kız çocuğu geçiyor ve öyle isim bakıyorum nette bilgemm dedim ya gece bile düşünüyorum diye ama buldum 2 tane biri şeyma peygamber efendimizin süt kardeşinin ismiymiş birde duru eşim duru gusel diyo bende şeyma

heyyytt bea dere görmeden paça sıvama budur işteeee

gunaydın şekerler nasılsınnızz

sidelyam naptın acebaaa merak ediyorum

kızlar selam..babama duanızdan dolayı sızlere mınnettarım..bende her namazımdan sonra dıyorum..rabbım butun ısteyenlere yolunu gozleyenlere hayırlı ımanlı saglıklı guzelmı guzel nur topu gıbı bebecıkler ver..dıye..dua mumının sılahıdır..mutlaka bır gun kabul olacak dualarımız..
test gunumu soran olmus.herzamankı gıbı benım adet sancıları ve butun adet belırtılerı bırhafta onceden cıktı meydana..zaten hıssedıyorum olmadı yıne..ama uzulmuyorum.her serde mutlaka bır hayır var..bundan sonra yaza kadar bıraz para bırıktırıp tupe gecıcem artık..kısın cok masrafımız oluyor bızım dogalgaz vs..bırde onumuz kurban..yanı ufukta yenı tedavı ve dolayısıyla bebıkte yok..hakkımızda hayırlısı artık..
fadık bugun cınsıyetımı ogrencek acaba..merak ettım arada bakarım..kızlar gorusuruz..

bılgecım senınde babacına rabbım acıl sıfalar ıhsan etsın..rabbım gunahlarına kefaret olarak saysın cektıklerını..boyle agır hastalıktan vefat edenlerın sehıt olma ıhtımalıde var bılıyorsundur..butun hastalara nasıp olsun ınsaallah..

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

herkes iyidir umarım hamiş topiğinde doğumlar başladı bir bir sürü hamiş lazım oraya hamiş kalmayacak yakında orada o yüzden ellerinizi çabuk tutun bakalım çalışmalarınızı artırın transferi yapılan arkadaşlarımız tedavideki arkadaşlarımız ve diğer beklemedeki arkadaşlarımız hadi bakalım allahımın izni ile bu topikten yeni hamişler çıkacak hemde çok yakında bence yağmur ne demişti

sloganımız neydi kızlarrrrrrrrrrrr
HER ŞEY ÇOCUK İÇİN

fatımacım geçmiş olsun babana acil şifalar canım bir an önce düzelir inşallahhhhh

bilgecim senin babanada acil şifalar canım dilerim en kısa zamanda düzelirrrr

kızlar selam..babama duanızdan dolayı sızlere mınnettarım..bende her namazımdan sonra dıyorum..rabbım butun ısteyenlere yolunu gozleyenlere hayırlı ımanlı saglıklı guzelmı guzel nur topu gıbı bebecıkler ver..dıye..dua mumının sılahıdır..mutlaka bır gun kabul olacak dualarımız..
test gunumu soran olmus.herzamankı gıbı benım adet sancıları ve butun adet belırtılerı bırhafta onceden cıktı meydana..zaten hıssedıyorum olmadı yıne..ama uzulmuyorum.her serde mutlaka bır hayır var..bundan sonra yaza kadar bıraz para bırıktırıp tupe gecıcem artık..kısın cok masrafımız oluyor bızım dogalgaz vs..bırde onumuz kurban..yanı ufukta yenı tedavı ve dolayısıyla bebıkte yok..hakkımızda hayırlısı artık..
fadık bugun cınsıyetımı ogrencek acaba..merak ettım arada bakarım..kızlar gorusuruz..

canım benim ben sormuştum sanırım ama neden öle diyosun bekle bakalım gun doğmadan nedler doğar tüp tedavisine gerek kalmadan inşallah hamile kalırsın canım rabbim dualarını kabul eder inşallah

fadiğin kısı olacak gibi geliyor bana bugunlerde hep kız cocuğu hayalım var canım bilmem neden

Son düzenleme:
Günaydın kızlar..
Bugün Ankara'da kaplı ve yağmurlu bir hava var.. Buda demek oluyorki Evden dışarı çıkma, bataniyeni al tv nin karşısında pinekle:))
Casper, Fatıma , Melony ve diğer dostlarım güzel sözleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.. İyiki varsınız...
Kızlar bende rüyamda süreki bebek görüyorum.. özellikle kız çocuğu .. Hep kucağımda.. Bu çocuk nerden geldi, ne zaman doğurdum demiyorum hiç? Benim kızım diyorum :)))
Allah hayırlara yazsın inşallah..
Melony iki isimde çok güzel ..
Bende erkek olursa Osman Tuğra Yada Kıvanç , Kız olursa Bilge yada Şevval düşünüyorum ...
İnşallah görürüz o zamanları..

Günaydın kızlar..
Bugün Ankara'da kaplı ve yağmurlu bir hava var.. Buda demek oluyorki Evden dışarı çıkma, bataniyeni al tv nin karşısında pinekle:))
Casper, Fatıma , Melony ve diğer dostlarım güzel sözleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.. İyiki varsınız...
Kızlar bende rüyamda süreki bebek görüyorum.. özellikle kız çocuğu .. Hep kucağımda.. Bu çocuk nerden geldi, ne zaman doğurdum demiyorum hiç? Benim kızım diyorum :)))
Bende erkek olursa Osman Tuğra Yada Kıvanç , Kız olursa Bilge yada Şevval düşünüyorum ...

rabbim inşallah çifter çifter verecek canım iki ismide koyacaksın erkek olursa çağrı diye düşünüyorum bende ama şevval ismini cok severim ben içinde ş harfi olan isimler cok hoşuma gidiyor birde

Günaydın kızlar..

rabbim nasip eder işallah.bende görüyordum rüyalarımda hep hayal gibi bişey sanıyordum çok şükür rabbime şimdi gerçeğini yaşıyorum.rabbim isteyen herkese nasip etsin.:Saruboceq:

Valla ben ikizim , ikiz kız kardeşim var.. Tıpa tıp aynıyız ..
Tek yumurta olduğu için..Benim ikizlerim olsun tabi tekinede razıyım ama çok sevinirim ..
Çünkü bizim ailede kalabalıktı bende kalabalık aileyi seviyorum :))

rabbim nasip eder işallah.bende görüyordum rüyalarımda hep hayal gibi bişey sanıyordum çok şükür rabbime şimdi gerçeğini yaşıyorum.rabbim isteyen herkese nasip etsin.:Saruboceq:

İnşallah yabangülüm .. Bizim içinde hayal şimdilik ama neden gerçek olmasın .. Hepimizin böyle bir şansı var:))
Oy üzden umutluyum ben ,risk var ama olmayacak , olmayabilir diye aklıma getirip endişelenmiyorum.. :)))

X