Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sidelyam canım yarın yumoşlar toplanıyor vakit geldi desene allahımın izni ile o müjdeli haberide yazıcaksın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sidelyam canım yarın yumoşlar toplanıyor vakit geldi desene allahımın izni ile o müjdeli haberide yazıcaksın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım arkadaşım içim kıpır kıpır herşeye ragmen pozitifim rabbim inş nasip eder inşşş...ve tatlım rabbimden tek dileğim o inş rabbim benide sevindirir sizleride.çok sağol canım tşk

canım arkadaşım içim kıpır kıpır herşeye ragmen pozitifim rabbim inş nasip eder inşşş...ve tatlım rabbimden tek dileğim o inş rabbim benide sevindirir sizleride.çok sağol canım tşk

:lepi::lepi:Herkese iyi hafta sonları :lepi::lepi:

Hadı canım bol şans inşallah hayırlı haberlerle sonuçlanır

:lepi::lepi:Herkese iyi hafta sonları :lepi::lepi:

Hadı canım bol şans inşallah hayırlı haberlerle sonuçlanır

tşk canım çok sağol.....

canlar ben çıkıyorum inş dönüşüm gidişim kadar muhteşem olur.tekrar dualarınızda beni unutmayın.inş rabbim en kısa zamanda hepimize annelik duygusunu yaşatır.rabbime emanet olun inş.

hadi hayırlısı olsun canım senin için :lepi::lepi:

canım yüze yüze kuyruğuna geldin gelecek inan canıımmmm:lepi:

papatyacım allah acil şifalarını versin çok çok geçmiş olsun

papatyam geçmiş olsun..
Allah acil şifalar versin inş..

sidelya canım hadi hayırlısı olsun,rabbim hayırlısıyla göbişini doldursun işallah.bilgem seninkiside hayırlı olsun rabbim gözünüzde koymasın işallah,sağlıklı bebecikler dourun işallah.
papatya canım çok geçmiş olsun allahım şifa versin.

kızlar selam..ne guzel neselenmısız bıraz..
bılgem sıdelya ve tedavıdekı dıger arkadaslar pozıtıflıgınız bızede yansır ınsaallah..ben cok umutsuzum cunku..asılamamı persembe oldum.ama hıc olumlu bır beklentım yok.yıne olmadı bılıyorum.oyle hıssedıyorum cunku..yınede rabbım hakkımızda hayırlı olanı nasıp etsın dıyorum..
casper cok gecmıs olsun canım.herkez gırıp ya.sende dıkkat et kendıne..
papatya kayınvalıdene cok uzuldum.ve bırdaha sılkelendım sankı.guzel mevlam saglık versınde gerısı vaktı saatı gelınce oluyor zaten..acıl sıfalar dılıyorum canım..
yenı gelen arkadaslar hosgeldınız..
yıne gorusuruz kızlar..
hayırlı cumalar herkese..

yabanım canım arkadaşım inş dediğin gibi olur tatlım inşşşşş

rabbim inş banada buraya hamileyim diye yazmaları nasip eder şeker

elbette tatlım herşeyi yazarım tektek ve inbş mucizeme kavuşmak için az kalmıştır

canım arkadaşım neden umutsuzsun inş meleğin seninle beraberdir ve inş sana süpriz yapıp anneciğini şaşkına ugratır.inşşşşşşş:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

papatya10 canım kayınvalidene rabbim acil şifalar vefsin inş en kısa zamanda iyi haberlerinide yazmak nasip etsin..

kızlar ya heyecanım artıyor gitgide inş bütün hissettiklerim hayra çıkar,rabbim bu günün hatrına bizlere mucizelerimizi gönderir inşş....:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

tşk canım çok sağol.....

canlar ben çıkıyorum inş dönüşüm gidişim kadar muhteşem olur.tekrar dualarınızda beni unutmayın.inş rabbim en kısa zamanda hepimize annelik duygusunu yaşatır.rabbime emanet olun inş.

hepinize teşekkür ediyorum kızlar.iyiki varsınız..
sidelyacım duana kocaman bir amin diyorum..şu anda anneliğe en yakın bilgem ve sensin.rabbim inşallah yüzünüzü güldürür..:Saruboceq:

papatyacım kayınvalidene çok geçmiş olsun
rabbimden acil şifalar diliyorum
şafi adıyla şifa olsun inşallah :Saruboceq:

selam kızlar.dunden berı kımse ugramamıssss...neyse guzel haberlerle ugrarlar ınsaallah..
sıdelyanın yumosu bugunmu alınacaktı..rabbım ınsaallah sorunsuz gecer..
arkadaslar desteklerınız ıcın tekrar tesekkur edıyorum.ama benım ılk asılamamdada boyle oldu.ıcımden bır hıs yıne olmadı bosuna umutlanma dıyıp duruyor..amam rahatım.elden bısey gelmıyor.mevla ol demedıkten sonra ne yapsam faydasız..
dıger tedavıdekı arkadaslar sızlerden guzel haberler beklıyoruz artık..

Güzel hafta sonları diliyorum herkese..
Sidelya merakla bekliyoruz seni canımcımmm :)

Günaydın hepimizee...

Sidelyanın OPU bugundu değil mi, kolay olur inş. kanaması falan olmasa barim fazla bilmiyorumkismile
bugunden sonrası daha kolay olacak inşALLAH,yumurta döllenecek,bölüneceeekkk vee 3-4 gün içnde transferi olacak...hayırlısıyla buluşacak bebegiyle.. içine bi canlı alacak, içinde büyütecek sevgisiyle,ilgisiyle,dualarımızla inşALLAH.... bilmiyorumkismile

Papatyacım sana da gecmiş olsun arkadaşımmm a.s.

kızlar sidelyayla konuştum iyiymiş
iki tane olgun yumoşu varmış toparlanmıştı

inşş yarın güzel haberler alır ve bizlerede verir

sidelyacım yumoşlar toplanmış hayırlı olsun canım
inşallah transferinde olur ve herşey çok güzel olur
Allah yardımcın olsun bebişin seni 9 ay hiç bırakmasın canım

papatyacım kayınvalidene çok geçmiş olsun
rabbimden acil şifalar diliyorum
şafi adıyla şifa olsun inşallah :Saruboceq:

Papatyaa çok geçmiş olsun ..

Günaydın hepimizee...

Sidelyanın OPU bugundu değil mi, kolay olur inş. kanaması falan olmasa barim fazla bilmiyorumkismile
bugunden sonrası daha kolay olacak inşALLAH,yumurta döllenecek,bölüneceeekkk vee 3-4 gün içnde transferi olacak...hayırlısıyla buluşacak bebegiyle.. içine bi canlı alacak, içinde büyütecek sevgisiyle,ilgisiyle,dualarımızla inşALLAH.... bilmiyorumkismile

Papatyacım sana da gecmiş olsun arkadaşımmm a.s.

sağolun kızlar .allah razı olsun hepinizden.dr lar ameliyat demişler.laparoskopi yapcaklarmış karından.alınabilecek gibi bişeyse alıncakmış ameliyatta,eğer çok ilerlemiş yayılmışsa bişey yapmadan kapatıcaklarmış.inşallah yayılmamıştır..:Saruboceq:

sidelyanın yumoşları inşallah güzel güzel döllenirler de güzel bir bebiş olurlar..
arkadaşımız çok umutlar tüketti.çok bekledi..inşallah bu kez rabbim ol demiştir..:Saruboceq:

bu arada hepinize güzel hafta sonları canlar.eşim hala gelmedi.yarın gelcekmiş..
ben de evde yalnızlığın keyfini sürüyorum.her ne kadar özlesem de..
özellikle geceleri horultusuz uyumak çok güzelll..kaydirigubbakcemile3

selam kızlar.dunden berı kımse ugramamıssss...neyse guzel haberlerle ugrarlar ınsaallah..
sıdelyanın yumosu bugunmu alınacaktı..rabbım ınsaallah sorunsuz gecer..
arkadaslar desteklerınız ıcın tekrar tesekkur edıyorum.ama benım ılk asılamamdada boyle oldu.ıcımden bır hıs yıne olmadı bosuna umutlanma dıyıp duruyor..amam rahatım.elden bısey gelmıyor.mevla ol demedıkten sonra ne yapsam faydasız..
dıger tedavıdekı arkadaslar sızlerden guzel haberler beklıyoruz artık..

canım hakkında hayırlısı olsun korku ile umacaksın tamammı canım rabbim hakkında hayırlısını versın canım olmazsa da elimizden gelen bişe yok üzülmekte yok tammamı

sidelya toplattınmkı kıs yumoşları alkisalkisalkis

rabbim hakkında hayırlısını versin canımmmm rabbim tedavi vesillesi ile yavruna kavuştursun inşallah:Saruboceq
:

iyi haftasonları kızlar kayınvalidem izmire gitti eşim ve ben evde yanlızız 3hafta kadar artık sizlerleyim

SİDELYAM canım iki tane yumuşun olmuş hayırlısı olsun canım inşallah burada hamileliğinide kutlarız arkadaşım...

kızlar merhabalar.. benimde eşim azospermi.. dun itibariyle tup bebek tedavi surecine baslamak için adım attık... allah hepımıze yardımcı olsun..

kızlar merhabalar.. benimde eşim azospermi.. dun itibariyle tup bebek tedavi surecine baslamak için adım attık... allah hepımıze yardımcı olsun..

hoşgeldin canım

tedaviye başlamışın hayırlı uğurlu olsun inşallah bu tedavi vesilesi ile bebeiğini kucağına alırsın canımmm

gunaydın kıslarrr

sidelyam ne yaptıkı aceba

X