Erkek infertilitesi !!!! Sperm için en iyi takviye gıda hangisi

Gamzeli2410

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2023
72
14
Kızlar 1,5 yıldan fazladır korunmuyoruz ama gebelik oluşmadı eşimin değerleri en son 6 milyondu 4-5 ay oldu test vereli bi ara takviye kullandı ama test verdikten sonra hiçbişey kullanmadı son çaremiz tüp bebek fakat doğal yolla olsun çok istiyorum sperm için kullandığınız vitamin takviyeleri varsa yazarsanız çok sevinirim özellikle önceki ve sonraki değerlerinizi de eklerseniz ona göre bi vitamini seçmiş olurum teşekkürler

önceki değerleri hepsi iyiydi ama morfoloji %1di. varikosel vardı. genovita tb kullandı ve her sabah aç karnına keciboynuzu pekmezi tüketti (doktor önerisiyle) bir ay sonra hamile kaldım. su an değerleri ne durumda bilemiyoruz. doktor gebelik oluşmazsa ağustos ayında tekrar test istemisti. gebelik oluştuğu için gitme niyetimiz yok 😂

önceki değerleri hepsi iyiydi ama morfoloji %1di. varikosel vardı. genovita tb kullandı ve her sabah aç karnına keciboynuzu pekmezi tüketti (doktor önerisiyle) bir ay sonra hamile kaldım. su an değerleri ne durumda bilemiyoruz. doktor gebelik oluşmazsa ağustos ayında tekrar test istemisti. gebelik oluştuğu için gitme niyetimiz yok 😂
Çok sevindim sizin adınıza keçiboynuzu pekmezi hangi markadan aldınız

Çok sevindim sizin adınıza keçiboynuzu pekmezi hangi markadan aldınız
buydu. ben trendyoldan sipariş vermistim yorumlar vs iyi olduğu için. ben de tüketmistim esimle. ama arada bir tükettim ben canım cektikce 😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 58
Teşekkür ederim eşiniz hapı günde kaç defa kullandı şimdi baktım da biraz pahalı bi ürün
sabah aksam kullanmıştı esim. zaten ikinci pakedin yarısında ben hamile kaldım. bize ilacı doktor önermisti. araştırdığımızda ödül bs aldığını görünce biz güvenerek kullandık. ama alacaksanız eczaneden alın. trendyolda bazı satıcılar bozuk ilaç gönderiyormus 🙄

Keçiboynuzu suyu iyi geliyor diyorlar bi deneyin
Kızlar keçiboynuzu suyu ben de düşünüyorum vermeyi ama bi tencerede çok kaynatsam dolapta dursa 1 hafta öyle sabah akşam versem olur mu sizce yani taze mi yapmam gerekiyor yoksa her gün. Sonuçta soğuduktan sonra içecek sanki çok yapip dolaba koysam bişey olmaz gibi geliyor. Öyle yapan var mi?

Kızlar keçiboynuzu suyu ben de düşünüyorum vermeyi ama bi tencerede çok kaynatsam dolapta dursa 1 hafta öyle sabah akşam versem olur mu sizce yani taze mi yapmam gerekiyor yoksa her gün. Sonuçta soğuduktan sonra içecek sanki çok yapip dolaba koysam bişey olmaz gibi geliyor. Öyle yapan var mi?
Bizde öyle yaptık fazlaca yap bittikçe yaparsın

Canım elinde var mı genovita

X