Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım hiç takvim mavim bakma insanın moreli çok bozuluyor rabbim takdir etmişse inş olacak ama dualarına devam et okumalar yap cinsiyet öğrenene kadar rabbim gönlündekini nasip etsin inş 💙💙
Amin cnm insllah😊 kimyasal gebelik oldu benim rabbim nasip etmeyince ne kadar cabalarsan cabala olmuyor rabbim isteyen herkese saglikli evlatlar nasip etsin sen nasilsin cnm.hamilelik nasil gidiyor?

Canım 10+5 ultrason görüntüsü bu. Anlayan var mı arkadaşlar?

Eklentiler

• IMG_20210330_162827.jpg
    IMG_20210330_162827.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 177
R Rotgeist Canım nasıl senin durumun? Ne zaman öğreniyorsun cinsiyeti? Benim 12. Hafta oldu ama biraz daha bekleyecem.
Canım ben dün aldırdım bebeğimi, kalbi durdu 6+4 te.. aslında 9. hafta bitmek üzere ama iki hafta geriden geliyordu, olabilir dedi doktor ikinci trimesterda toparlar demişti ama gelişim geriliği vardı kalbi çok az atıyordu, sonraki hafta gittiğimde de durdu. Cinsiyeti bence kesinlikle erkekti. ama rabbim nasip etmedi. 3 ay sonra tekrar düşünüyorum ama bu süreci yaşamış olmak beni çok üzdü. bazen planladığım için oldu diyorum, evet erkek bebek istedim, Allahta verdi ama sağlıklı değildi. hyaırlısı

Canım ben dün aldırdım bebeğimi, kalbi durdu 6+4 te.. aslında 9. hafta bitmek üzere ama iki hafta geriden geliyordu, olabilir dedi doktor ikinci trimesterda toparlar demişti ama gelişim geriliği vardı kalbi çok az atıyordu, sonraki hafta gittiğimde de durdu. Cinsiyeti bence kesinlikle erkekti. ama rabbim nasip etmedi. 3 ay sonra tekrar düşünüyorum ama bu süreci yaşamış olmak beni çok üzdü. bazen planladığım için oldu diyorum, evet erkek bebek istedim, Allahta verdi ama sağlıklı değildi. hyaırlısı
çok üzüldüm canım geçmiş olsun. ❤

Geçmiş olsun cnm kaderde ne yaziliyorsa onu yaşıyoruz rabbim saglikli evlat nasip etsin bende kimyasal yasadim bu ay bende diyorum acaba erkek evlat düşündüğüm icin mi oldu diyorum seni anliyorum cnm herseyde vardir bir hayir insllah tekrardan sağlıklı evlat nasip eder rabbim

Canım çok geçmiş olsun. Vardır bir hayır muhakkak. Üzülmen çok normal ama dediğim gibi vardır bir hayır. Kendini hazır hissettiğinde sağlıklı bir erkek evladın olur inşallah. 🙏

Geçmiş olsun cnm kaderde ne yaziliyorsa onu yaşıyoruz rabbim saglikli evlat nasip etsin bende kimyasal yasadim bu ay bende diyorum acaba erkek evlat düşündüğüm icin mi oldu diyorum seni anliyorum cnm herseyde vardir bir hayir insllah tekrardan sağlıklı evlat nasip eder rabbim
Benim tüm belirtiler ve hissiyatım tamamıyla erkekti. Ramzi ye göre fln da erkekti. Tüm belirtiler kızımdakinden farklıydı. Bence kesinlikle erkekti. Ama işte rabbim buna sen karışamazsın dedi belki de. Verdim ama aldım dedi.. elimden bir şey gelmiyor geri gel diyemedim. Kalbini geri atması için bekledim olmadı. Alındı en son. Hayırlısı. Düşününce çok üzülüyorum. Doktor erken kalp durmasında anomali düşünülür o nedenle üzülme bence sevin dedi ama..

Benim tüm belirtiler ve hissiyatım tamamıyla erkekti. Ramzi ye göre fln da erkekti. Tüm belirtiler kızımdakinden farklıydı. Bence kesinlikle erkekti. Ama işte rabbim buna sen karışamazsın dedi belki de. Verdim ama aldım dedi.. elimden bir şey gelmiyor geri gel diyemedim. Kalbini geri atması için bekledim olmadı. Alındı en son. Hayırlısı. Düşününce çok üzülüyorum. Doktor erken kalp durmasında anomali düşünülür o nedenle üzülme bence sevin dedi ama..
Canım çok geçmiş olsun üzülme biz erkek bebek istiyoruz ama dualarimizda en önce hayırlı ve sağlıklı diyoruz. Demek ki sağlıklı gebelik değilmiş.Rabbim inşallah gönlündekini en kısa zamanda nasip eder.❤️😘

X