Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim tüm belirtiler ve hissiyatım tamamıyla erkekti. Ramzi ye göre fln da erkekti. Tüm belirtiler kızımdakinden farklıydı. Bence kesinlikle erkekti. Ama işte rabbim buna sen karışamazsın dedi belki de. Verdim ama aldım dedi.. elimden bir şey gelmiyor geri gel diyemedim. Kalbini geri atması için bekledim olmadı. Alındı en son. Hayırlısı. Düşününce çok üzülüyorum. Doktor erken kalp durmasında anomali düşünülür o nedenle üzülme bence sevin dedi ama..
Üzülme cnm rabbim insallah tekrardan nasip eder sağlıksız olsaydi daha cok üzülürdün herseyde vardir bir hayir bak ben hem boş gebelik hem kimyasali arka arkaya yasidim kendi kendimi teselli ediyorum eger olsaydi diyor belki sagliklsoz olacakti diyorum
Hazir olduğun da rabbim sanada sağlıklı hayirli erkek evlat versin inşallah🤲

Nisan ayında deneyeceğim inşallah yumurtlama gününün ertesi günü erkek bebek için. Süper anneler 2021 konu var sayfada orayıda takibe alabilirsin çünkü orada ovulasyon takiplerimizi paylaşıyoruz..🌼
Tesekkurler kuzum bende öyle deneme yapicam hayirlisiyla muradlarimizi nasip etsin rabbim

Merhaba arkadaşlar yeniyim benimde 2 kızım var Allah nasip ederse bi tanede oğlum olsun istiyorum öncelikle birbirini tanimayanin duasi birbirine daha kabul olurmuş Allah herkezin gönlüne göre versin insallah

Amin cnm insllah😊 kimyasal gebelik oldu benim rabbim nasip etmeyince ne kadar cabalarsan cabala olmuyor rabbim isteyen herkese saglikli evlatlar nasip etsin sen nasilsin cnm.hamilelik nasil gidi
Rabbim aratmasın ama biraz agır geçiyor geçen doktor kontrolüm vardı doktor suyunun çok fazla olduğunu bununda tehlikeli olabileceğini söyledi çok üzüldüm saten normalden önde gidiyor bebek bide su fazla olunca neyemek yiyebiliyorum şimdiden ne uyuyabilglrum 😩😔ah bide gelen gidenim hiç bitmedi bgğn hala yine misafirin var ve ben gerçekten çok yoruldum

Rabbim aratmasın ama biraz agır geçiyor geçen doktor kontrolüm vardı doktor suyunun çok fazla olduğunu bununda tehlikeli olabileceğini söyledi çok üzüldüm saten normalden önde gidiyor bebek bide su fazla olunca neyemek yiyebiliyorum şimdiden ne uyuyabilglrum 😩😔ah bide gelen gidenim hiç bitmedi bgğn hala yine misafirin var ve ben gerçekten çok yoruldum
canım şu fazlalığı şekerden dolayı olabiliyormuş. şeker testi yaptırdın mı sen

Evet bana da öyle dedi doktor test yapacağız ama yapmadık bi türlü inan bir aydır gelen gidenim bitmedi yarın inş yapcam
anladım canım hayırlısı olsun. inşallah şeker çıkmaz.
Senin bebeğin gelişimi nasıl önden mi gidiyor
Evet önden gidiyor ama kızım da da öyleydi. Ben kızım da şeker testi yaptırmadım ama bunda ben çok hızlı kilo aldığım için doktor şüpeye düşürdü aklımda kalmasın yaptırayım dedim. Çarşamba gidip yaptırıcam korkuyorum. 🙈

Geçmiş olsun cnm insllah birsey olmaz rabbim sağlikla kucagina almayi nasip etsin 🤲kendini uzupte strese girme duadan başka birsey yok
Ya cnm bu viruste niye misafir kabul ediyorsun hem hamilesin hemde senin icin kalabalik iyi olmaz dikkat et kendine cnm

Evet doğru ihtimal yükseliyor deniyor. Bir de arkafaşım adeti bittiği gün hamile kalmam düşüncesiyle korunmadan ilişkiye girmişti. Diğer günler korunmuş. Ama o ay hamile kaldı. Şimdi yaş farkı çok az olan iji oğul büyütüyor. Bu bahsettigim bir hadiste de geçiyor. Ben hamile kalmasına şaşırmıştım. Adette döllenmeyen yumurta atılır diyw biliyorum ama vücuttan atılmayan döllenmeye hazır yumurta kalıyormuş demekki
Benim oğlum adetin ilk gününden itibaren saymak kaydıyla 14. Gündeki ilişki de oldu yüksek ihtimal. Hesaplı değildi öyle denk geldi :) aklında bulunsun canım :)
Evet adet sonrası kalanlarda var.

Merhaba arkadaşlar. Doktor cinsiyet için erkek dedi. Çok şükür. Çok dua ettim, Allah dualarımı kabul etti. Yaptıklarımı sıralamak istiyorum inşallah isteyen herkese yardımı dokunur.
1- Gebelikten 3 ay önce karbonatlı(İngiliz karbonatı veya sodyum bikarbonat diye geçer) su yani alkali su içmeye başladım.
2- Her gün en az 1 muz yedim, patates, kayısı, kuru erik sık tükettim. Tuzu arttırdım. Bol bol sodyum-potasyum aldım.
3- Süt ürünlerini tüketmedim 3 ay. Kalsiyumun bol olan ıspanak vs. gibi yiyeceklerden uzak durdum.
4- Eşime bol bol et yedirdim. O da muz tüketti. Ve Deneme yapmadan 1 ay önce çinko aldım, eşim kullandı. Deneme yapmadan 2 hafta önce de keçi boynuzu pekmezi yedirdim günde 1 tatlı kaşığı. Normalde sabah akşam içmesi lazımdı ama sevmiyordu sadece 1 tatlı kaşığı içirebiliyordum.
5- Deneme yapmadan önce 8 gün cinsel perhiz yaptık. Eşim 8 gün hiç şey olmadı yani.
6- Doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırdım. Ovulasyon testlerine pek güvenemedim. Doktor yumurtan çatlamış dedikten sonra hemen deneme oldu. Yani çatladıktan sonra olduğuna eminim.
7- Denemeden önce abdest aldık eşimle. Dua ettik ve derin ilişki oldu. Hatta canım çok acıdı. Eşim hemen kendini geri çekmedi. Sperm kaçağı olmasın diye bekledi biraz sonra kendini geri çekti.
8- Soldan yumurtladım, Aslında sağdan yumurtladığım zaman deneme yapacaktım ama 3 ay takip yaptım doktor kontrolünde, hep soldan yumurtluyordum. Sonunda beklemedim denemeyi yaptım.
9-Sağa yatmadım, ilişkiden sonra ayaklarımı havaya diktim biraz bekledim. Belimin altına yastık koydum. Sonra sola yattım. Çünkü soldan yumurtlamıştım.
9-Önce ben orgazm oldum, sonra eşim boşladı(affedersiniz). Klitoral orgazm oldu benimki.
10- Eşime deneme öncesi soğuk duş aldırdım. Bitter çikolatadan çok az yedi. Ve sert kahve yaptım ondan da çok az içti.
11- Vajinal duş yapmadım ama alkali su ile üstten bir su döktüm.
12- Yataktan yarım saat felan kalkmadım. Uzandım.
Ve çok çok dua ettim. İnşallah hamileliği rahat geçer bir sorun yaşanmaz. Şu an 15 haftalık.

Merhaba arkadaşlar. Doktor cinsiyet için erkek dedi. Çok şükür. Çok dua ettim, Allah dualarımı kabul etti. Yaptıklarımı sıralamak istiyorum inşallah isteyen herkese yardımı dokunur.
1- Gebelikten 3 ay önce karbonatlı(İngiliz karbonatı veya sodyum bikarbonat diye geçer) su yani alkali su içmeye başladım.
2- Her gün en az 1 muz yedim, patates, kayısı, kuru erik sık tükettim. Tuzu arttırdım. Bol bol sodyum-potasyum aldım.
3- Süt ürünlerini tüketmedim 3 ay. Kalsiyumun bol olan ıspanak vs. gibi yiyeceklerden uzak durdum.
4- Eşime bol bol et yedirdim. O da muz tüketti. Ve Deneme yapmadan 1 ay önce çinko aldım, eşim kullandı. Deneme yapmadan 2 hafta önce de keçi boynuzu pekmezi yedirdim günde 1 tatlı kaşığı. Normalde sabah akşam içmesi lazımdı ama sevmiyordu sadece 1 tatlı kaşığı içirebiliyordum.
5- Deneme yapmadan önce 8 gün cinsel perhiz yaptık. Eşim 8 gün hiç şey olmadı yani.
6- Doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırdım. Ovulasyon testlerine pek güvenemedim. Doktor yumurtan çatlamış dedikten sonra hemen deneme oldu. Yani çatladıktan sonra olduğuna eminim.
7- Denemeden önce abdest aldık eşimle. Dua ettik ve derin ilişki oldu. Hatta canım çok acıdı. Eşim hemen kendini geri çekmedi. Sperm kaçağı olmasın diye bekledi biraz sonra kendini geri çekti.
8- Soldan yumurtladım, Aslında sağdan yumurtladığım zaman deneme yapacaktım ama 3 ay takip yaptım doktor kontrolünde, hep soldan yumurtluyordum. Sonunda beklemedim denemeyi yaptım.
9-Sağa yatmadım, ilişkiden sonra ayaklarımı havaya diktim biraz bekledim. Belimin altına yastık koydum. Sonra sola yattım. Çünkü soldan yumurtlamıştım.
9-Önce ben orgazm oldum, sonra eşim boşladı(affedersiniz). Klitoral orgazm oldu benimki.
10- Eşime deneme öncesi soğuk duş aldırdım. Bitter çikolatadan çok az yedi. Ve sert kahve yaptım ondan da çok az içti.
11- Vajinal duş yapmadım ama alkali su ile üstten bir su döktüm.
12- Yataktan yarım saat felan kalkmadım. Uzandım.
Ve çok çok dua ettim. İnşallah hamileliği rahat geçer bir sorun yaşanmaz. Şu an 15 haftalık.
sağlıkla kucağına al inşallah paşanı canım.❤

X