Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bir kızım var. Bu ikinci gebelik. Aralıkta da soldan yumurtladım, ocakta da soldan yumurtlayınca oluruna bıraktım. Daha fazla ertelemek istemedim. Kızımın ilk ultrasyon görüntüsüne baktım keseye yani, o da aynı yerdeymiş neredeyse. Bakalım çok merak ediyorum, bir de tatlı bir heyecan var tabi. Hayırlısı.
Benmde sağdan çatlıyor hep .büyük kızımın ilk usg resmine baktım bununla aynı kese şekli bile aynı fasulye gibi inşallah senin farklıdır 🤲

Bir kızım var. Bu ikinci gebelik. Aralıkta da soldan yumurtladım, ocakta da soldan yumurtlayınca oluruna bıraktım. Daha fazla ertelemek istemedim. Kızımın ilk ultrasyon görüntüsüne baktım keseye yani, o da aynı yerdeymiş neredeyse. Bakalım çok merak ediyorum, bir de tatlı bir heyecan var tabi. Hayırlısı.
benim ilk çocuğumda, yani kızımın ilk ultrason görüntüsünde kese yuvarlaktı. 7. haftaydı. o zamanda soldan gelmişti yumurtam.

benim ilk çocuğumda, yani kızımın ilk ultrason görüntüsünde kese yuvarlaktı. 7. haftaydı. o zamanda soldan gelmişti yumurtam.
Bak sen söyleyince bende kızımın ilk ultrason görüntüsüne baktım benim kızında kesesi yuvarlak mış. Ay bilmiyorumki Ramzi teorisi doğru çıkıyor diyorlar. Eğer öyleyse benim bu ikinci de kız oluyor. 🙄

Yaşa direkt 1 eklenmiyor canım. O yil Çin yili baslangicina gore 2 eklendigi de oluyor. Insallah bubda tutar😍
Biliyorum canım, Çin yılı başlangıcına göre benimkine +1 ekleniyor yani. Otomatik hesaplayıcıyla da yaptım. Bakalım hangisi tutacak bende Ramzi kız Çin takvimi erkek diyor. 😌

Kızlar kese şekline takılmayın benim son oğlumda kese futbol topu kadar yuvarlaktı karından ultrasonda da kesenin sağ üstündeydi bebek. Yani ramziye göre erkek olması gerekiyor hatırladığım kadarıyla ama oğlum oldu

Bak sen söyleyince bende kızımın ilk ultrason görüntüsüne baktım benim kızında kesesi yuvarlak mış. Ay bilmiyorumki Ramzi teorisi doğru çıkıyor diyorlar. Eğer öyleyse benim bu ikinci de kız oluyor. 🙄
Canım kese tahmini çok yalan benim ikinci kızımın uzun gibi bu tamamen yuvarlaktı elma gibi yani hiç takılıp bunalra modelini bozma erkek duası vardı hamileliğin ilk aylarında eşine onları okut

Biliyorum canım, Çin yılı başlangıcına göre benimkine +1 ekleniyor yani. Otomatik hesaplayıcıyla da yaptım. Bakalım hangisi tutacak bende Ramzi kız Çin takvimi erkek diyor. 😌
canım rabbim gönlüne göre versin bana da ramzi kız çin erkek diyordu. benim kesem fasulye gibiydi ama içinde ki konumu kız bebek gibiydi. Bide ben kızımda da bunda da soldan hamile kaldım.

Ve karından ultrasonda da yine kese sağdaydı( vajinal ultrasonda da solda oluyor yani) yine ramziye göre kız olması gerekirken sonuç erkek

X