Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Amiin Allah razı olsun.
Evet canım vaktiyle uğraşmıştım yine.simdi şükür diyorum iyiki iki kızım olmuş inşallah bu sefer oğlum olur
Amin ins canım Allah'ım sana da isteyenede değişik tat tattirsin🤲kizlar da hangi günlerde denemen oldu
Döngün kaç gundu adet kaç gün sürüyordu🤔

Herşeyde vardır hayır çok şükür anneliği tadiyoruz🤲kuzenim beş yılı bitecek çocuğu olmadi vajina girişinde çikolata kisti varmış :KK43:( operasyon olacakken eşi y dışına göreve gitti.
Allah'ım tattirsin ins canım🤲
Amin cnm gerçekten öyle. Benimde kuzenimin 7 yıldir cocugu olmuyordu 2 haftalık hamile olduğunu öğrendik çok ağladım sevinçten eşimde diyo milletin derdi anne baba olmak sende erkek olmadı diye üzülüyorsun allah herkese her iki meyvesindende tattırsin 🤲🤲

54EB66B5-CA61-4B43-8393-84279928391E.jpeg
Bu yumurtlama değil dimi daha kızlar . Biraz daha var gibi

Kızlar bu 9. Hamileliğim,
Kızlarda gün aşırı denedim. Yumurtalamadan bir gün öncesi bir gün sonrası denk geldiler . Yumurtlama günü olmadı yani. Sağlıkla doğdular
Erkek bebekleri erken doğumda kaybettim onlarda tam yumurtlama sonrası yada günü tek ilişki oldu. Yaşamadılar. :KK43:
Arada düşüklerim oldu.
Şimdi 3 gün denedik, yumurtlama öncesi,yumurtlama günü, yumurtlamadan sonraki gün.
Bu durumda Olasılık nedir merak ediyorum . Haftaya doktora gideceğim ama heyecandan öleceğim. Umarım sağlıkla devam eder bu defa.
Instagram'da birgebeningunlugu hesabı ebru var o da testte bu şekilde denemiş oğlu var iki tane,sağlıkla gelsin ins 🤲 USG varsa at bakalım çokta anlamam tahmin ederiz

Baya zor durumdayim canim, cok zorluyor artik, gelmek bilmedi bi türlü😔
Canım doğumun kolay olması için sabah ve akşam 6,7 tane hurma ye, bir de 7 tane pirinç tanesinin üzerine 7 tane Taha süresi oku ben denemiştim doğum çok kolay olmuştu Allah'ın izniyle
Rabbim yâr ve yardımcın olsun inşaAllah 🌹

Canım doğumun kolay olması için sabah ve akşam 6,7 tane hurma ye, bir de 7 tane pirinç tanesinin üzerine 7 tane Taha süresi oku ben denemiştim doğum çok kolay olmuştu Allah'ın izniyle
Rabbim yâr ve yardımcın olsun inşaAllah 🌹
Aminn kuzum insallah hurma yiyorum ama oda beni kötü etti :KK43: taha suresini okuyayim insallah yarin, bu gece de dogmazsa 🙇‍♀️

X