Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben de ultrapikten sonra yaptım yani t c den daha koyuydu gece, o gecenin sabahında doktora gittim çatlamaya başlamış dedi. sonrasında denedik. Hayırlısı. 1 şubatta denedik, acayip bel ve kasık ağrısı oluyor. yerleşirken ağrın çok oldu mu canım? hemen ilk hafta yani bu..
Benim hiç belirtim olmadı canım hala bile sadece koku hassasiyeti dışında pek birşey yok

Hee bende senin haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum

senın ikinci mi ucuncu mu acaba cocuk canm
Benim ikinci.. ilk çocuğum kız, şuan 4 yaşında.. o nedenle erkek çocuğu da tatmak istiyorum. ilki erkek olsaydı kız isterdim. yani benimki sırf iki duyguyu da tatmak.. Allah ne verirse başımızın üstünde..

Benim ikinci.. ilk çocuğum kız, şuan 4 yaşında.. o nedenle erkek çocuğu da tatmak istiyorum. ilki erkek olsaydı kız isterdim. yani benimki sırf iki duyguyu da tatmak.. Allah ne verirse başımızın üstünde..
Ayy benimde öyle kızım 3 yasında. Bende çok istiyorum iki duyguyu da tatmak ama aile faktörü de var tabi. Eşimin ailesi cok ister ilk cocugumda bile süpriz beklediler kız deyınce

Doktor mu söyledi bunu sana. Öyle olunca iki kasıkta da ağrı oluyor dimi. Ben anlamıyorum hangi yumurtam catladıgnı her ay ıkısıde agrıyor cunku
Evet doktor söyledi.benim hep sol yumurtam çatlardi.bu ay yumurta masajı yaptım sanırım o iyi geldi. İki taraftada ağrı hissettim sol daha çok büyümüş ama ikisi de çatlar dedi.bakalim hangisi tutacak nasip.demekki sende çift yumurtalıktan oluyor. Doktora gitsen netlesir

X