Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Aynen her ay birbirini tutmuyor benim önceki ay çok çabuk silinmişti bunda resmen çatlamak bilmemişti yumurtam bakalım artık nasibimizde yazılıysa olacaktır Allah’ın izniyle bende beklemedeyim 🥰
Aynen öyle. Çatlamamış diyen var benim testime. Tek çizgiye düşerdi çatlasaydı diyor bir arkadaşım öyle mi? Benım yumurtam çatlamiş mı çatlamamış olabilir mi.

Laboquik bir anda silinmiyormuş nette araştırmıştım yavaş yavaş siliniyormuş ama çatlamaya başlamış anlamıma geliyormuş silinme olunca E elifimm3

Bu da benim en son denememden olan testler pik uzun sürdüğü için birkaç deneme yapmak zorunda kaldım E elifimm3

Eklentiler

• 20DD1BA8-BBEE-4594-9630-7CFC68714724.jpeg
    20DD1BA8-BBEE-4594-9630-7CFC68714724.jpeg
    96,9 KB · Görüntüleme: 97
İnşallah öyledir canım ya. Zamanlamam iyi olmuştur. Seninkide benım gibi gececi. Aynı geçen ay böyle oldu ben. Bende ertesi gün denemiştim tutmadı
Ben öncesinde de denediğim için hemen saat 12deki testten sonra bir daha deneme yapıp bıraktım nasibimse her türlü gelecektir Allah’ın izniyle o yüzden çokta takılmıyorum.☺️

Ama bak senınkinde son test belli şekilde tek çizgi silinmiş benimki öyle olmamış ikiside belli şekilde baya silindi. Onu anlayamadım yani o yızden sordum canım

Herkesin bir olmuyor canım benim mesela t ultra pikken bile aşırı koyu olmadı piktede aynı şekilde

Son kez test yapıyım dedim şimdi bu niye koyulastı tekrarrr cıldırıcam yaa
Ayy deme benimde öyle oldu adet sonrası 16.gün pik yaptı hafif silinir oldu bende hemen koşup deneme yaptım sonra 17.gün oldu hala pik 18 oldu hala pik olunca doktora gittim çatlamamış dedi 19.gün gece çatladı.🤷🏻‍♀️ Şimdi deneme yapma bir daha üç saat sonra yine test yap bakalım ne çıkacak

Son kez test yapıyım dedim şimdi bu niye koyulastı tekrarrr cıldırıcam yaa
Bir de bana göre bu testler çok yanıltmaya başladı son zamanlarda denedikten sonra kim test yaptım dediyse hep bir koyuluk oluyor tekrar neden anlamadım bu marka mı böyle acaba

X