Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Sağ ol canım Allah razı olsun rabbim hayırla, sağlıkla kavuştursun bebeğinize

Sağ ol canım Allah razı olsun rabbim hayırla, sağlıkla kavuştursun bebeğinize
Allah razı olsun canım sana da nasip etsin amin bişey daha vardı yapmıştım
5 bin ya halık cc ismini bir oturuşta hiç konuşmadan çekersen her niyet üzerine kabul olurmuş

Allah razı olsun canım sana da nasip etsin amin bişey daha vardı yapmıştım
5 bin ya halık cc ismini bir oturuşta hiç konuşmadan çekersen her niyet üzerine kabul olurmuş

Hakkını helal et canım bizlerede vesile oluyorsun inşaallah Allah’ın izniyle okuyacağım.

Kızlar bu duayı ikimiz ayrı ayrı mı elimizi koyup okuyacağız namazdan sonra yoksa aynı anda mı?
Cuma gecesi bugün rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıkla erkek bebişleri nasip etsin

Eklentiler

• E426DC4E-6ACC-49BC-A0EA-F0E8BE40966E.png
    373,5 KB · Görüntüleme: 76
eflatun88 canım senin için okudum Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürlü Salih bir erkek evlat nasip etsin inşallah
K Khvekokusu20

Kızlar eğer tamam derseniz bence 7 kişilik grup oluşturup bu Kuran'ı Kerim hatmini de yapabiliriz. 1 hafta da 1 kişi için okunur sıra sıra gidilir. Herkes kendine verilen kısımları 7 günde okuyacak şekilde.
K Khvekokusu20
eflatun88
S Soleil
Tazeanneeee
M Maviayyy
Ruveydam2015 etiket yapamadığım arkadaşlar

Tamam birde öyle deneyeyim çok teşekkür ederim

Kişi başı kaç dua dusecek canim 114 dua var toplam
Hani gün gün okunacak sureleri vermiş ya onu okuyan kişi duasını da okuyacak ancak öyle olur mesela ;
Sen cuma gününü aldın diyelim Kuran'ı Kerim in başından başladın Maide suresi e kadar okuyacaksın ya o arada kaç sure var örnek 3 diyelim 3 kez duasını okuyacaksın. Yani her sure bitiminde dua okuyacaksın.

Hoşgeldin canım benim hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah çok sevindim artık buralarda olursun
Ben deneme yaptımmmm bekliyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…