Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım denemeden sonra görmüştüm Ama deneme anını hatırlayamadım o aralar cok aktif degildim kendisi yazar eger hatırlıyorsa L Laladunya
Pikken ve silinince canim. 19.00-19.30 arasi olmustu ilk iliski. 21.30 da catlamisti

Eklentiler

• 20200526_142129.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 95
İki gebeliğini karşılaştırma bacım bak benim ilki felaketti ikinci rahattı ikisi de kız..ilk gebeliğe sadece geçerli yaptığım yorumlar..Mesala ablamın ilk hamileliği iyiydi erkek ikincisi çok zordu erkek oda yani çevremde bildiğim kadarıylada bu yorumum sadece ilk gebelik için geçerli..İlk gebeliğimde çok yaşlı bi teyze de demisti ooo çok çıkarıyor (ayıptır söylemesi çünkü sadece bulantı değil diğeride olmalı)bunun bebeği Kiz..Buarada 20 haftaya kadar erkek demişlerdi..

Allah allah ama sanki herkeste farklı ya
Yok bacım ilkine bak dikkat et..Ama abartanlara değil bak direk gözlemle ben hiç yanılmadım suanakadar ilk gebelik ama..Bazıları abartıyor ay çok bulantım var diye onları söylemiyorum ilk kıza hamile olanlar bilir yatıp halsiz düşüp çok fazla bulantı olur pek dermanı olmaz bunu da yine hormona bağlıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…