Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben de biseyler yazmak istiyorum biraz okudum da size bişe anlatacağım.Benim 2 kızım ablamın 2 oğlu var.Ablamın oğulları ile benim kızların arası 1-2 yaş yakınlar yani..neyse annem diyor ki kızım anlamıyorum ablanın ikinci oğlu olunca millet dediki niye oğlu oldu keşke kız oldaydo bi oğlan bi kız iki meyveyi tatsaydı demişler annem dediki katıldım sonra sen hamile kalınca sasırdım bu sefer aynı insanlar iki kızı olsun kızı olacakmış iyi boşversin sakın üzülmesin ne güzel.Sanki üzüldük dedik annem diyor ki anlamadım iki oğlu olan niye iki meyve takmamısta iki kızı olan sen niye iki meyve tatsaydı demiyorlar.Yani insanlar çok garipler ya çok ağır yorumlar yapıyorlar ama yerimizde olsalar Allahtan istemezler mi ne var bunda anlamıyorum biz çocuklarımıza zaten şükrediyoruz.Benim kızdığım şey su kendilerine gelirse su olsun karşı tarafa gelince eleştiriyorlar..Çocuğu olmayan arkadaşlara gelince emin ol kardeş bizim hep duamızdasın 2 kızlarım doğumunda toplan tanıdığım tanımadığım 6 kişiye doğum esnasında dua ettim 2 tanesi doğum yaptığım ay diğerleri daha sonra hamile kaldı.Allah o kadar büyükkü hayatta kimseyi kınamayın kimseyi lütfen mümin mimine dua etsin ne kaybederiz ki..

Allah gonlune gore versin canim, insanlar herseye her turlu konusuyor malesef. Yasamadan anlamaz kimse. Evet baslarina gelse kendileri de cok cok cok ister. Gelmedigi icin anlamiyorlar. Ama kinayanlarin mutlaka yasamasini diliyorum. Yasarlar da belki halden anlarlar. Belki kinamamayi ogrenirler. Insallah sana da hayirli saglikli bi erkek bebek nasip olur

canım benim dediğin gibi evet insanlar garipler ama ne yaparsak yapalım nasipte ne varsa o olacak. biz 5 kız kardeşiz en büyük benim. annemin babamın duyduğu çoğu şeye şahit oldum utanmadan benim yanımda bunun için farklı sözler bile söylediler. şuan oğluyla övünüp annemi üzen kıran kim varsa o evladıyla imtihan olunuyor. gelip anneme sen ne şanslıymışsın rabbim seni sevgili kulu saymış falan diyorlar. bence bunu yapan herkes ahını aldığını insana dönüp bunu diyor. rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin ama hayırlı evlat olmadıktan sonra kızıda oğlanıda sadece zülüm. hayırlısıyla sağlıklı ahlaklı bir erkek evladı bende istiyorum. rabbim verirsede vermezsede bin şükür diyip evladımı büyütürüm. ama o konuşanlar hiç bir zaman susmayacak. annemin üstünden beni incitmeye çalışan insanlar o kadar çok ki. Oğlum olsa bile yine bu lafları duyucağıma çok eminim. İlk evlendim herkes bakalım ananamı çektin falan demeye başladı düşün yani.

Bir insan kınadığını yaşamadana asla ölmez canım zaten merak etme kimse kimseyi anlamıyor benim eşimin memleketine gittiğim zaman insanların bakışı sanki hiç evladım yok gibi muamele ediyorlar ben şok oluyorum nasıl bir zihniyet ama sonuçta bunu yaşayan bizleriz bgğn baktım arkadan bira kilo almışım birden farkında olmadan morelim bozuldu

Kızlar hepimiz bu psikolojik baskıyı yaşıyoruz. Arkadaş çevremde en büyük benim kızım. Benden sonra bi arkadaşımın oğlu oldu. Sonra diğeri de erkek bebeğe hamile kaldı. En son hamile kalan arkadasım hepimizin olduğu whatsap grubunda erkek annesi olarak hangi şampuanı alayım yazmış o kadar üzüldüm ki. Sanki benim kızımın şampuanı ayrı. Sonra bi kaç kere daha erkek anneleri olarak muhabbeti yaptı. Şimdi 2. Kızım olacağını söylemek dahi istemiyorum. Bunu diyen arkadaşımla aynı yaştayız ve öğretmen kendisi şok oldum

Canım benim çok teşekkür ederim amin insallahRabbim sanada hayırlı sağlıklı bi oğluş versin gönlünce tez zamanda insallahKınayanlar yaşasın bile diyemiyorum o tarz insanlar bizim gibi kızlarını da sevmezler.Hatta öyle yapacak insanlar hiç kız sevgisi tatmasın istiyorum

sonra düşündüm Aşalhım bunasıl bir psikolojik baskı ki kendimi bı denli kötü hissediyorum ama yapacak bişi yok hemen cinsiyeti öğrenip gerçek ne ise kabullenmem lazım ki hayatıma devam edebileyim die

çaprazımda bir abla var 3 oğlu var. oda çok kız çocuğu istemiş nasip olmamış. hala daha biri kızını sevse övse kızı olmayan anlamaz dese iöim yanar der. ben bunu duyuncada çok üzüldüm mesela. erkeği kızı yok sadece tatmadığımızı istiyoruz. dünya meysesi ikiside olsun istiyoruz. ama insanlar bu konuda çok çok kırıcı.

Cehalet öğretmen olmakla değil Canım bende öğretmenim.Bu konuda bence kadınkadına düsman..Mesala iki öğretmen arkadaşımdan bahsedeceğim arkadas benim ikinci çocuğum da olsa erkek olacak hissediyorum dedi oğlum oldu kocam bana değişti zaten dedi bi gurur duydu dedi..biz safız ya açık açık dedim yaa benimde eşim 3.istiyor diye aaa oğlan için istiyordur sakın kendini ezdirme kendini ezik hissetme dedi ben sok.Niye hissedeyim ki dedim senin kızın yok diye kendini öyle mi hissediyorsun dedim.Ama acayip bozuldum.Gelelim öğretmen arkadaşa hocam dedi yanlış anlamayın ama kızlarınız çok tatlı size arkadaş olur Rabbim bi gün de size erkek verir oda abiyle arkadaş olur insallah dedi durduk yere yine sok bu erkek hocanın da bi oğlu var..Ya insanlar iki kızım var deyince otomotik laf söylemeye programlı oluyorlar.Ama kadınlar bu konuda gerçekten çok sertler yazık diyorum ne diyeyim Allah gönlünce sana saglıcakla oğlunu verir sana insallah

Yuh ne biçim insanlar..Yani kul hakkını nasıl alırlar bilmem..Ya inan bişe demiyorum çünkü onların yetiştirdiği oğlanlar yarın bi gün kimsenin canını yakmasın ne anasının ne başkasının.Ama bazıları harbiden kafayı yemiş.Çok ağır eleştiriyorlar felaket yani.Allah sana da bi sağlıklı erkek versin annenin kızlarının hepsine en az birer erkek versin anneannesi sevsin insallah

Benim annemizde 3 kızı var cnm, iki kız kardeş ikişer kızımız var diğer kız kardeşimiz yeni evlendi, benim 2.nin kız olacağını duyan densizler sizden erkek çıkmaz ananıza çekmişiniz dediler bakalım yeni evlenenden çıkacak mı dediler ya diyorum bu tavşan mı çıkacak çıkmayacak deniyor Allah’ın verdiği bir can ama özellikler bir kızı bir oğlunolanlar yapıyor bunu kendi başarıları sanıyorlar nasibi unutuyorlar ve böyle zihniyetlere nasip oluyor diye bazen üzülüyorum gerçekten

amin kuzum benden daha çok annem istiyor zaten oğlum olmasını. duayı falan o buldu illa yap dedi. gece gündüz dua ediyor. ah annem kedni yaşadıklarını yaşamayayım diye çırpınıyor. hakkını asla ödeyemem. 5 kızı olarak hepimiz de ölüp bitiyoruz onlara. annemde babamda hep dua eder sizden çok razıyız der.

Aynı hesap canım kız kardeşim de kızı oldu kayananası kavga etti onunla annenize çekmişsinizi bizim soyumuzu kurutucaksınız diye kız kardeşim o gün o kadar ah etmiş rabbim evlatlarından hayır göstermesin demiş ki şimdi evde olan oğullarıyla bin beter halde. Dönmüş kardeşime kızı evladı yok hayırlısını istemek laxım demiş. Kardeşim diyor ki rabbim okadar büyük ki söylediği lafları bir bir yutturdu ona.

Ay Canım ben de şimdi sana çok dua ediyorum haber et bizi

Aynen cnm ilk kızımda kaynanam bizde erkek oldumu hediyeler dağıtırız kız oldumu sessiz kalırız dedi, inşallah tek kızı bende görün dedim, şimdi büyük gelinin 2oğlu var kızı olmadı diye üzülmüş, şimdi kendi kızı hamile bir oğlu var bu kız olur inş diyor, bana gelince bu sefer senin erkek dedi öğrendik dedim 2.kızımız olcak boşver has evlat kız evlat dedi madem öleydi ilk kızında niye herkesin içinde o cümleleri kurdun

Ay Canım ben de şimdi sana çok dua ediyorum haber et bizi
rabbim senin de benimde gruptaki tüm isteyenlerinde gönlüne göre hayırlı bir evlat versin.❤ duadan başka hiç bir gücümüz yok. isteyin vereyim diyor bende ondan istiyorum. allah biliyor ya gönlümü ben 2. evladıma hamile değilim sanki annemin hamileleliklerinde hep yanındaydımya kardeşlerim bile benim kızım gibi hissediyorum. allahım zalimlerle karşılaştırmasın. kaynanam bana diyemez ama gidip gelip anneme allah verede oğlu ola diyormuş. annem bana bile demiyor bunları üzülürüm diye. inşallah rabbim gönlümüzü ferahlatsın. benim gönlümden hep kızımın kız kardeşide olsun demek geliyor. kızım olursa ikisi can cana olur ama oğlum olursa yine kız çocuğum olsun diye dua ede ede bir tane daha yaparım. İnşallah rabbim hep iyi ki demeyi nasip etsin. İlla edip istemiyorum sağlıklı hayırlısı olsun da rabbim en güzelini biliyor.

Gerçekten erkek doğurmak gurur sebebi bi çok kadın için. Dediğin gibi öğretmen doktor hiç farketmez ama bi sürü öğrencisi olan birinin böyle yaklaşması beni şaşırttı. Allah hepimize sabır versin ömür boyu bununla karsılasıcaz sanırım

Cahiller işte canım. Benim 3. kız kardeşimin doğumun da babaannem olacak insan anneme neler yaptı. Altın getirdim hak etmedin o yüzden takmıycam falan bile dedi. Ondan sonra olanlar için gelen tepkileri söylemek bile istemiyorum. Annem çok çekti hala daha bu konuda çevreden neler neler duyuyor. Ama rabbim çok büyük. İnşallah kınayan bin beterini yaşasın. Hiç merhametli olamıyorum. Hepsi bile bile bizi kırıp dökerken iyi biz onlar için aynı şeyi isterken niye kötü olalım ki. Herkes yaşattığını yaşar inşallah.

Kızlar sizin genelinizin ikinci çocuk olacak heralde düşünün bizim bide üçüncü kızmı erkek mi çok stres yapıyor insanda benimde annem babam çok dua ederler bizdeki koz kardeşiz die bizim yaşadığımızı yaşamayın die canım anam çok sıkıntı yaşamış zamanında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…