Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar doktordan geliyorum bugun 12 hafta erkek gibi görünüyor kemik yapısından dedi bakalim ne çıkacak:)
Ayyy çok sevindim vallahi çok şükür erkek haberler de alabiliyoruz 🥰ben 12 hafta ya cesaret edemem heralde 13 ve ya 14 ye gitmeyi düşünüyorum bakalım rabbim herkesin gönlündekini versin inş

Benim zaten daha 9 haftalık ama çok merak ediyorum inan artık ocağın ya ortalarında yada başında giderim çok merak ediyorum çünkü yani kız okursa da o fikre çabuk alışırım die erken gideyim diyorum
Hayirlisi olsun hakkımızda insallah benimde doğrudur yoksa hayal kırıklığı olur

Sana da erkek hissediyorum ben canım Rabbim yanıltmasın inşallah 🤲🏻💙😘
Ayy canimsın İNŞALLAH yaa😍 benim umudum yok ama beni umutlandırıyorsunuz. Rabbim hepimize nasip etsin ya. Bir birimizle sevincimizi mutluluğumuzu paylasacağimiz günler gelsin🤲

Kizlar doktordan geliyorum bugun 12 hafta erkek gibi görünüyor kemik yapısından dedi bakalim ne çıkacak:)
Çok sevindim cnm inş değişmez onu demeside bişi bana 14de kız gibi dediler 16kesin kız dedi 20de cinsiyeti biliyomusunuz dedi perinatalog evet kız dedim bende öyle gördüm dedi 🤗🙏🏻🙏🏻

Hayirlisi insllah bütün gruptakiler gönlüne göre verir rabbim
Sağlıkla gelsin inş erkektir 🤲değişeceğini sanmam erkek erken belli ediyor kendini kıza göre erken gelişiyor kemik yapısı tipi duruşu ile belli ediyor
Bende 12 de doktora oğlumdan için aynı babasının kopyası demiştim çak dedi eliyle😅ama 14 de net belli oldu eşime dönüp ikizini doğurcam minyatürün demiştim öyle de oldu
Hatta bir gün kahvaltıya gittiğimizde dışarı garson eşime ‘ abi çocuk kaybolsa senin olduğunu anlar getiririm’ demişti 😂
ALlahım isteyene nasip etsin tabi önce sağlıkla 🤲 erkek bebek kendini erken ele veriyor 😍

Sağlıkla gelsin inş erkektir 🤲değişeceğini sanmam erkek erken belli ediyor kendini kıza göre erken gelişiyor kemik yapısı tipi duruşu ile belli ediyor
Bende 12 de doktora oğlumdan için aynı babasının kopyası demiştim çak dedi eliyle😅ama 14 de net belli oldu eşime dönüp ikizini doğurcam minyatürün demiştim öyle de oldu
Hatta bir gün kahvaltıya gittiğimizde dışarı garson eşime ‘ abi çocuk kaybolsa senin olduğunu anlar getiririm’ demişti 😂
ALlahım isteyene nasip etsin tabi önce sağlıkla 🤲 erkek bebek kendini erken ele veriyor 😍
Bende eşime benzetim hatta sana benziyor bu dedi bakalim insllah yanılmaz doktorda kemik yapısından tahmin ediyorum dedi sağlıklı olsunda

Kız lar siteme hususunda bu aralar çok rahatken bgün birden mis bulantısı baş agrısı berbat vurdu beni hiç bişi yapasım yok yine 😔

Kızlar bu takvime göre kız bebek günleri ne zaman? 15.gün yumurtlama,16.gün çatlama
Pic ve çat toplamı 36 saat kadar sürüyor

Eklentiler

• 8E491F17-A910-41DE-A6DB-1A43688C4B87.jpeg
    8E491F17-A910-41DE-A6DB-1A43688C4B87.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 53
X