Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Cahiller işte canım. Benim 3. kız kardeşimin doğumun da babaannem olacak insan anneme neler yaptı. Altın getirdim hak etmedin o yüzden takmıycam falan bile dedi. Ondan sonra olanlar için gelen tepkileri söylemek bile istemiyorum. Annem çok çekti hala daha bu konuda çevreden neler neler duyuyor. Ama rabbim çok büyük. İnşallah kınayan bin beterini yaşasın. Hiç merhametli olamıyorum. Hepsi bile bile bizi kırıp dökerken iyi biz onlar için aynı şeyi isterken niye kötü olalım ki. Herkes yaşattığını yaşar inşallah.
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum kızları olan kadınlara başka gözle imayla yaklaşanların hepsi yaşasın 🙏🏻

Bir insan kınadığını yaşamadana asla ölmez canım zaten merak etme kimse kimseyi anlamıyor benim eşimin memleketine gittiğim zaman insanların bakışı sanki hiç evladım yok gibi muamele ediyorlar ben şok oluyorum nasıl bir zihniyet ama sonuçta bunu yaşayan bizleriz bgğn baktım arkadan bira kilo almışım birden farkında olmadan morelim bozuldu
Nasip canim hayirlisi olsun hepimiz icin. Herkes kinadigini da yasamadan ölmesin zaten. Sende hic sikma canini. Daha belli bile degil dur bakalim

Canım benim çok teşekkür ederim amin insallah😊Rabbim sanada hayırlı sağlıklı bi oğluş versin gönlünce tez zamanda insallah🙏🏻Kınayanlar yaşasın bile diyemiyorum o tarz insanlar bizim gibi kızlarını da sevmezler.Hatta öyle yapacak insanlar hiç kız sevgisi tatmasın istiyorum😊
Evet o konuda da haklisin gercekten, onuda yasamalari ödül olur

Aynı hesap canım kız kardeşim de kızı oldu kayananası kavga etti onunla annenize çekmişsinizi bizim soyumuzu kurutucaksınız diye kız kardeşim o gün o kadar ah etmiş rabbim evlatlarından hayır göstermesin demiş ki şimdi evde olan oğullarıyla bin beter halde. Dönmüş kardeşime kızı evladı yok hayırlısını istemek laxım demiş. Kardeşim diyor ki rabbim okadar büyük ki söylediği lafları bir bir yutturdu ona.
😳😕

Kızlar hepimiz bu psikolojik baskıyı yaşıyoruz. Arkadaş çevremde en büyük benim kızım. Benden sonra bi arkadaşımın oğlu oldu. Sonra diğeri de erkek bebeğe hamile kaldı. En son hamile kalan arkadasım hepimizin olduğu whatsap grubunda erkek annesi olarak hangi şampuanı alayım yazmış o kadar üzüldüm ki. Sanki benim kızımın şampuanı ayrı. Sonra bi kaç kere daha erkek anneleri olarak muhabbeti yaptı. Şimdi 2. Kızım olacağını söylemek dahi istemiyorum. Bunu diyen arkadaşımla aynı yaştayız ve öğretmen kendisi şok oldum
B. K yesin onlar. Kurban olsunlar kızına 😍 kız bebesi gibi var mı hiç. Hem o şampuan en güzel kız çocuklarında kokar. Mis ipek gibi saçlarında. ❤️🤗 Üzülme sen kıyamam.

B. K yesin onlar. Kurban olsunlar kızına 😍 kız bebesi gibi var mı hiç. Hem o şampuan en güzel kız çocuklarında kokar. Mis ipek gibi saçlarında. ❤️🤗 Üzülme sen kıyamam.
Gel de bunu insanlara anlat canım. Erkek annesi olmak diye bişey varmış ben de yeni yeni öğreniyorum. Benim ablamın da oğlu var Ne ondan ne annemlerden bir kere erkek paşam dediklerini duymadım. Ama herkes farklı tabi

Merhabalar hanimlar benimde dunyalar guzeli bir kizim var 2. Cok erkek istitlyordum yani buralarda falan cok gezdim ama beklemediğimiz bir anda plansiz bir sekilde 2. Bebisime hamile kalmisim. Ve erkek ama cok dua ettim ben her namazdan sonra duami eksik etmiyordum hayirlisi buymuş . Yani bn pek bu yumurtlama gunune suna buna inanmiyorum sizi bekleyen bir bebegibiz var ve o geliyor Rabbimin taktir ilahisi birseyler yapmak Allahin işine karismak gibi geliyor haşa bana .. yanlis anlamayin 😚
insallah Rabbim herkesin ginlune gore saglikli sihatli evlatlar verir prenses isteye prenses aslan parçası isteyene tosun 🙏❤️

Merhabalar hanimlar benimde dunyalar guzeli bir kizim var 2. Cok erkek istitlyordum yani buralarda falan cok gezdim ama beklemediğimiz bir anda plansiz bir sekilde 2. Bebisime hamile kalmisim. Ve erkek ama cok dua ettim ben her namazdan sonra duami eksik etmiyordum hayirlisi buymuş . Yani bn pek bu yumurtlama gunune suna buna inanmiyorum sizi bekleyen bir bebegibiz var ve o geliyor Rabbimin taktir ilahisi birseyler yapmak Allahin işine karismak gibi geliyor haşa bana .. yanlis anlamayin 😚
insallah Rabbim herkesin ginlune gore saglikli sihatli evlatlar verir prenses isteye prenses aslan parçası isteyene tosun 🙏❤️
Amin Allah razı olsun rabbim senide sağlıkla kavuştursun bebeğine.🙂

Canım benimd ikinci gebeliğim çokta takipli felan değildi dua da ettim tabi ama çokta degil kızım oldu 🥰şimdi planlardan ziyade dualarıma çok güveniyorum bu sefer rabbim burada isteyen herkese tattırsın inş amiiin şeninde paşan hayırlı olsun inş🥰

kızlar bir şey sorucam. ben rüyamda hem kız bebek hem erkek bebek görüyorum geçen bir rüyamda oğlum olmuştu adını ahmet emin koymuştum eşime bir miktar para veriyordum oğlumuz için bunu hayır yap diye. eşime söyledim zaten biz her ay sadaka biriktirip veriyoruz bu ay da o niyetle vericez ama acaba gerçeklik payı var mı. kız da olsa oğlan da olsa böyle bir para vermem gerekir mi.

Canım benimd ikinci gebeliğim çokta takipli felan değildi dua da ettim tabi ama çokta degil kızım oldu 🥰şimdi planlardan ziyade dualarıma çok güveniyorum bu sefer rabbim burada isteyen herkese tattırsın inş amiiin şeninde paşan hayırlı olsun inş🥰
Cok saolunn.Rabbim ne verirrse guzel eyler bu boyledir ❤️ guzel omurlerini görelim insallah 😊

kızlar bir şey sorucam. ben rüyamda hem kız bebek hem erkek bebek görüyorum geçen bir rüyamda oğlum olmuştu adını ahmet emin koymuştum eşime bir miktar para veriyordum oğlumuz için bunu hayır yap diye. eşime söyledim zaten biz her ay sadaka biriktirip veriyoruz bu ay da o niyetle vericez ama acaba gerçeklik payı var mı. kız da olsa oğlan da olsa böyle bir para vermem gerekir mi.
Bence ver çok açık görmüşsün sadaka olarak niyet et bilemzsin ne hayırlar gizlidir rabbim duanın hürmetine sadakanın hürmetine gönlündekini nasip eder

Bu arada isim düşüneniz var mı ya ben bi türlü ikisi içinde pdaklanamıyorum isim için
Ben bekarken hrp iki isme takıktım. Kızımda hiç aklıma gelmedi ama bunda daha çocuk düşünmeye başlayınca bile eşime kız olursa bu erkek olursa bu dedim. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin ama ben isimleri ne niyetle koyarsak sanki ona yönelen çocuklar oluyorlar diye düşünüyorum 🥰

X