Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Biz doğana kdr inanmıcaz pskolojik Sağlıkla gelsin güzel kızın cnm
Valla ben inandım artık canım bugüne kadar ben de inanmıyordum ama doktor çok net konuştu bacak arası da gördüm minik prensesim gelecek. Ben mutluyum ya içinde en ufak bir üzüntü yok inadına mutluyum sağlıcakla gelain hepinizin fındıkları

Canım benimki çok farklı geçti de ne oldu. Hamilelikle hiç alakası yok ben bunda hiç kusmadım çok farklıydı inanamazsın ama kızçem geliyor.

Canım benim de ilk zamanlarım hep halsiz geçti kızımda da öyleydi. Ama o belirtiler bünyeyle alakalı bence. Oğlu olup devamlı midesi bulanan kusan da var. Burda peş peşe kız haberleri alınca insan umutsuzlasıyor malesef. Valla ben de çok istiyorum güzel haber verip ne yaptım ne yapmadım yazmayı. Allahım nasip etsin inşallah

Tabiki cnm Rabbim bahtlarını güzel eylesin hayırlı vefalı evlat eylesin hepimizinkini

Aynen bend ediyorum eşim normalde yavaş erkek spremlerfe tembeller belliki yetişemiyor lar diyorum
Hahaha valla bir erkek evlat veremedin bana be adam diyorum deme öle valla insanı kötü hissettiriyor kadınlar haklı diyor herşeyi kadından buluyorlar saçma diyor, ama herşeyden öte Rabbimin nasibi bizde kız evlatla bereketlendik kimisi erkek evlatla

İşin şakası canım ya gerçekten rabbim ne yazmışsa o olacak ye evi suyu olan kişi ne ise dünyaya o gelecek biz ne yaparsak yapalım aslında biraz sabr etmeyi bilsek kızda erkekte doğduktan sonra hiç farkı olmuyor ana işte çevre baskısı vesair bizi bukadar konuşturtuyor yoksa şunun şurasında ne kaldı dünyanın sonuna

Aynen öle cnm doğunca hiçbir farkı yok ama insanız istiyoruz iki meyvedende tatmak herkes ister kimseyi kınamıyorum kınayanıda anlamam Rabbim olmayanlara tattırsın nice nicelerini

Merhaba kızlar bende 3. Kızımı bekliyorum. Yazdıklarınızı okuyunca içim rahatlıyor gibi oluyor ama tam olarak rahatlayamıyorum. Benim biraz hikayem farklı ama sonuç sizinle aynı, 2 kızım var çok şükür, bu 4. Gebelik, 3. Gebeliğimi 18. Haftada kaybettim erkekti. Onu kaybedince sabır ettim dedimki olsun rabbim yine verir. Ama kısmet olmadı ve sanki bir öncekini kaybetmenin acısı yeniden çıkıyor, şuan 21. Haftadayım.
Yanlız olmamak sizinde aynı duyguları paylaştığınızı bilmek güzel, kimseye anlatılmıyor bazı duygular, anlamıyorlar. Hemen yargılıyorlar.
Sizde durumlar nasıl

Ah cnm ya dönüp dolaşıp nasibe geliyor Rabbimin verdiğinde bir vermediğinde bin hikmet ara ne desek kaybının acısını hafifletmez elbet hepsi evlat hepsi Rabbimin emaneti üzülme hikmetinden sual olmaz

Gecmis olsun basin sagolsun. Allah yine hayirli bi erkek evlat nasip eder insallah. Dedigin gibi bizi bizden baskasi anlamiyor malesef. Napalimm nasip neyse onu yasiyoruz, kizlarimizla guzel gunler bizi bekliyor insallah

Gecmis olsun basin sagolsun. Allah yine hayirli bi erkek evlat nasip eder insallah. Dedigin gibi bizi bizden baskasi anlamiyor malesef. Napalimm nasip neyse onu yasiyoruz, kizlarimizla guzel gunler bizi bekliyor insallah

Ah cnm ya dönüp dolaşıp nasibe geliyor Rabbimin verdiğinde bir vermediğinde bin hikmet ara ne desek kaybının acısını hafifletmez elbet hepsi evlat hepsi Rabbimin emaneti üzülme hikmetinden sual olmaz
Öyleymiş kısmetten ötesi yokmuş, elbet yaşayıp görücez, ama sabretmesi çok zor, günler geçmiyor... biran önce yüzünü görsem biraz iyi olucam sanki. Anca o zaman geçecek.

Tabiki, kişiden kişiye değişiyor bence.

Allah sabır versin. Yine bir erkek evlat nasip eder İnşallah. Her işte bir hayır vardır diye düşünmek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…