Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kişiden kişiye değişiyor sanırım.benim uzayan akıntının ertesi günü çatlıyor genelde.

Ah geçende uzak bir akraba msj attı çoğu kişi bilmiyor gebeliğimi aileler dışında, dediki abla sen hamilemisin rüyamda gördüm evet dedim ay çok şaşırdım dedi cinsiyet belli mi ben erkek gördüm bebeğini dedi belli cnm kızımız olacak bitane daha dedim sağlıkla gelsin dedi, çok şaşırmıştım alakasız birinin rüyasına girmeme

İçine doğmuş ama cinsiyeti tutturamamıs bak. Benim çok uzak biri değil hamileliğimi falan biliyordu. Ölen kişinin rüyada söylediği doğrudur derlermiş ama bizim işler karışık

İçine doğmuş ama cinsiyeti tutturamamıs bak. Benim çok uzak biri değil hamileliğimi falan biliyordu. Ölen kişinin rüyada söylediği doğrudur derlermiş ama bizim işler karışık
İnşallah gönlündeki nasip olur sen kaçıncı haftadasın ki ne dediler sana Benim gören erkek diyordu tüm Nubcular

Bende boyle dusunuyorum 1 evlat daha istiyorum son zamanlarda ne yaptiksak olmadi rabbim ben istersem olur dedi
Kiz olsun canim olsun artik onemsiz basladim zaten denemelere bakalim nasip

Kisiye göre değişiyor sanırım benim bir hafta ya yakın sürer.ilk uzayan akıntıyı gördügümde test eşit bile olmuyor sona doğru eşitleniyor.

Kızlar tekrardan merhaba bana bi el atın topiklerin delisi geldi bugün ilk yumurtlamamın 12. Günü sabah test yaptım bembeyaz parlıyordusilik milik hiçbir şey yoktu hiçbir belirtimde göğüs ağrısı dışında ki her reglde aynısı olur göğüslerde şimdi size soruyorum hala Ümit etmeli miyim etmemeli miyim millet yumurtlamadan 9 gün sonra silikte olsa görüyor benim 12. Gün hala negatif sizde ne yapayım pazartesi regl günüm

Benim de kese nub hepsine erkek dediler ama bende hiç birine inanmıyom doktor erkek dese bile yine inanmıyacam gibime geliyor paranoyak oldum iyice:)
Valla aynısını dedim eşime. Doktor olur da erkek derse pipi resmî almadan gitmem hatta başka doktora da gideriz diye o kadar inanamıcam

Valla aynısını dedim eşime. Doktor olur da erkek derse pipi resmî almadan gitmem hatta başka doktora da gideriz diye o kadar inanamıcam
Haha bende öle diyordum kız diyincede inanmıyorsun zaten her gittiğinde yürek ağızda delilik gibi bişi en güzeli annelerimizmiş anne dedim geçen ben ikinci kızımın doğunca ben yine kız diyenüzüldün mü yok be kızım netice ortada doğunca üzülmek olmuyor direk analık başlıyor dedi ama üçüncü kız kardeşinde doktor yüzü gördüm ben ondada Doğuma az kala bir cimcimen daha olacak dedi bak ozaman bi burulmuştum doğmadan öğrendiğim için hala pişmanım kalbim buruldu diye der kaynanamda derki ilk erkekti benim bende kız istedim ikinciyi doğunca kız diye okdr emindimki ismi bile hazırdı eşyaları ana bir baktım erkek ay ne bozulduydum der herkesde oluyor bu kafa

Evet kızlar ben geldim değişen birşey oldu mu evet. Kızım büyümüş sağlıkla gelsin prensesim
Dilek hanım mrb ben yeni üye oldum ize sormak istediğim bi soru var yumurtlama gününden önce en son ne zaman ilişkiye girdiniz? Biyerde okumuştum 15 gün boyunca ilişki nin olmaması gerikiyomuş spermin olgunlaşması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…