Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kuzum senmi düşük sonrası hemen hamile kalmıştın

Senin erkek zamanlarına mı denk geldi ilişki belli mi cinsiyetin cnm
Ben henüz deneme yapmadım canım Allah nasip ederse Şubat başına denk geliyor yumurtlamam o zamanlara erkek gösteriyor oluşturduğu takvim. Herşeyden önce nasip Allah nasip ederse o zaman tutar yoksa bizim elimizde olan şeylerle imkansız sonuca ancak Allah ulaştıracak

Oda nasip cnm Şubat Mart erkek ayına denk geliyordu benimde gebelik oldu boş gebelikti aldı doktor, iki ay bekle dedi Haziran’da erkek ayına denk geliyordu denedik tutmadı, Temmu kızdı dedim ya böyle bekledikçe zaman boşa geçiyor kızımla arası çok açılacak denicem her ay dedim Temmuz’da oldu ama kız tan yani oda nasip işte, ruhlar önceden yaratılıyor derler gelecek olan belli biz yapabileceğimizi sanıyoruz Kız isteyen içinde aynı erkek isteyen içinde gönlündeki olur inş

Bugün 6. Gün be test böyle. Kimyasaldan sonra düzen bozluyor mu? İyice saldım zaten herşeyi. Ertelesem mi diye düşünüyorum.

Kızlar şöyle bir şey var kız çocukları olukta bazı gebelikleri düşük olan kadınların o düşüşün erkek olduğu için olduğu söylenir Sıbyan die bişi bilimdik iyi hocaya gidip okunmak gerekir mesela benim anne annemin bebekler kız planlar karnında ölür ölü doğarmış erkekler yaşarmış bir akrabamızın hep erkekler karnında ölüyor kızlar kalıyordu hatta bir defa ikiz hamilelik olmuş bir kız biri erkek erke olan yüne ölmüş sonra gidip okunmuş sonr bir oğlu olmuş

Onu da yaptim ben, ustumde de tasiyorum

Ben bunu ilk kez burda okumuştum eski sayfalarda bi arkadaş yazmıştı çok korkunc gelmişti bana ama gerçekten varmış böyle bişey

Bu ne demek ilk defa duydum acıklar musunuz?Hocaya mi gidiliyor sıbyan ne demek?

Amin canım
hepimizin gönlündeki nasip olsun inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…