Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
15 gün çok uzun süre degil mi bende 10 gün die duymuştum ama

Şimdi maşallah 11. Haftada bile belli olan var. Bazen ben de diyorum eşime öğrenmeyelim diye ama insan merak da ediyor. Ama ben her kontrolde değişir umudu taşımam diye düşünüyorum o çok yıpratıcı bence

O sen yapmasanda gözün illa bir pipi arıyor hatta 20.hafta detaylıda doktora sormadım cinsiyet ben aklımdan geçmedi doktor dediki perinatolog cinsiyeti biliyormusunuz dedi evet kız dedim he tamam bende öyle gibi gördüm dedi hatta oraya gibi kelimesi koydu diye bile kızdım ya sende net konuşamayacaksan ölelim mi dicektim çok saçma ama öle oluyor istemsiz

Of haklısın valla doğana kadar hep acaba diycez sanırım

Hadi hayırlısı inşallah en azından bi çıkıntı var demiş
Canım artık burdan birileriniz güzel haberler verin inşallah. Zaman tekrar başa sarsa inan hiç deneme yapmazdım vallahi. Benim hamilelik çok fena geciyor kızlarımla aynı hiç bir farklılık yok buda beni iyice umutsuzlaştırıyor

5-6gün önce sanırım net hatırlamıyorum. Ama 15gün mantıklı değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…