Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canımmmmm herşeyin hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda sağlıkla güzel haberlerini alırız tekrar ben sana güveniyorum
Yaa çok sağolun kızlar
İnşallah kuzum ocak şubata kaldııı deneme hayırlısı olsun inşallah, kışın doğurmak benim kaderim zaten yazın doğurmka nasip olmadı bi

Arkadaşlar hayırlı Cumalar hepinize.Bu grubu ve gruptaki arkadaşları tek tek çok seviyorum neden bilmiyorum söylemek istedim Ben şu an çocuk fikrinden vazgeçtim ama yine de ara ara buraya uğramadan yapamıyorum.Burayi okuduktan sonra içimde bir rahatlama teslimiyet oluşuyor ne yaparsak yapalim kaderin önüne geçilmiyor diye düşünmeme vesile oldu bu grup,herkesin hikayesini denemelerini okudukça.Kiminin oğlu var kız istiyor kimimiz benim gibi iki kızı var ve bir de oğlum olur mu acaba diye düşünüyor.Nasipte olan gelip bizi bulur elbet bir gün Allah yazdiysa.Allah sağlıksız ve hayırsız evlatla imtihan etmesin herşeyin hayırlısını versin hepinizin gönlünde olan hayatınızda olsun inşallah!

Yaa çok sağolun kızlar
İnşallah kuzum ocak şubata kaldııı deneme hayırlısı olsun inşallah, kışın doğurmak benim kaderim zaten yazın doğurmka nasip olmadı bi
Benim kızlar da öyle hep kış bebeği oldu bende sen gibi birde yaz bebeğ olsun diye kışın başladım ama benim de bu gidişle yine kışa kalır gibi nasip kısmet canım tek gönül muradımız olsun da yaz kış farketmez

Kızlar bir sorum olacak sizlere
Benim yaklaşık 2 yıldır yum zamanı yumurta akı kıvamında akıntı hiç olmadı bu güne kadar ki takip yaptığım aylarda bile olmadı bugün yum akı kıvamında akıntı geldi benden ilk kez tabi ki kişiye göre değişir ama bu akıntı dan sonra yum kaç güne geliyor aşağı yukarı

Dilek i bende merak ediyorum. Insallah gonlundeki olur.. bende yarin ayrintiliya giricem. Bende yuzde90 kiz demisti. 3. Kizim. Insallah mujdeli haberle gelirsin..

Yaa çok sağolun kızlar
Hayırlısı olsun canım rabbim daha hayırlısını versin bende hep bi kış bebeği istedim okadar denemeye yine yaz bebeği olacak iki kızmda yaz oldu yazın zor oluyor ama napalım nasip işte

Hayırlısı olsun canım rabbim daha hayırlısını versin bende hep bi kış bebeği istedim okadar denemeye yine yaz bebeği olacak iki kızmda yaz oldu yazın zor oluyor ama napalım nasip işte
Hesapların üstünde hesap olduğunu unutuyoruz işte bazen, nasip nasip nasippp

Slm kızlar 22.hafta oldum dün gece rüyamda küpe gördüm bir arkadaş önüme küpelerini seriyordu , sonra tabire baktım hamile bir kadın rüyada küpe görürse erkek evladı olur yazıyor Cinsiyetimiz kız rüyalar gerçek olsa

Ah keşke benİm de rüyamda vefat eden dedem bebeğimin cinsiyetini söylüyordu. Bi yakınımda rüyasında ölmüş babasının bizim bebeğin cinsiyetini söylediğini görmüş. İkisi de Farklı Bakalım hangisi tutacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…