Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya sadece bunlara bakarak mı koz diyorsun canım ne alakası var ya güvenme onlara çoğu kişinin yanlış çıkmış daha çok erken duana devam et
Ayrıca şu eşin okuduğu duayı okudunuz mu sana göndereyim Türkçeye çevir eşin uyurken ya hamileliğin en başında yada üçüncü ayın başında sen uyurken elini karnına koyup okuyacak inş Allah’ın izniyle erkek olur

Hahaha valla öyle Elti düşman başına ben de kız yok yesin eltiler birbirini kızım olsa üzerler di Şaka bi yana Allah hayırlısını versin hepimize

Açıkçası bu topik ve benzerleri bana ilginç geliyor. Biz pco hastaları yıllarca bebek isterken ve bekleeken burada cinsiyet konuşuluyor Allahtan hayırlı sağlıklı sıhhatli vatanına milletine hayırlı evlatlar isteyin

Buraya at canım isteyen herkes faydalansın

İnsanoğlu ikisindende olsun istiyor kınama bizi. Rabbim sana ve senin gibi olanlarda hayirli evlat versin. Herkesin derdi bir baska işte.

İnsanoğlu ikisindende olsun istiyor kınama bizi. Rabbim sana ve senin gibi olanlarda hayirli evlat versin. Herkesin derdi bir baska işte.
Kınamıyorum asla elbette ki ister. Ama verilene de razı olmak lazım. Rabbim evlatlarınıza sağlıklı sıhhatli uzun ömür versin

Çok teşekkür ederim canım Allah size de nasip etsin insallah. Ben test kullandım. Ultra pik oldu öyle deneme oldu. 8 saat sonra testim açıldı
8saat sonra tamamenmi açıldı canım bir tık mı açılmıştı. Yani ultra pikken 8saat sonra eşit koyulukta mıydı yoksa bariz c çizgisinden daha mı açıktı

Mrb cnm bnmde bu 3. Bu ama bnm yaşım 26 ve altı yılık evliyiz ard arda olup beraber buyusunler kafasındayım bende senin gbi

Mrb cnm bnmde bu 3. Bu ama bnm yaşım 26 ve altı yılık evliyiz ard arda olup beraber buyusunler kafasındayım bende senin gbi
3.ve aynı haftadayız nerdeyse, çok sevindim R rana20 ilede aynı zamanda gebelik planlıyorduk ama onun geçen ay tutmadı bu ay olacak inşallah, aynı zamanda mğreniriz oğluşlarımızı inşallah

3.ve aynı haftadayız nerdeyse, çok sevindim R rana20 ilede aynı zamanda gebelik planlıyorduk ama onun geçen ay tutmadı bu ay olacak inşallah, aynı zamanda mğreniriz oğluşlarımızı inşallah
Yarın büyük ihtimalle deneme var
Dualarınıza talibim grubun güzel hatunları
Seymanur53 bak hamişsin dualarında beni unutma

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…