Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Paaşanı sağlıcakla büyt canım. Ovulasyon testi kullanmış mıydın hangi aşamada deneme olmuştu anlatır mısın
Çok teşekkür ederim canım Allah size de nasip etsin insallah. Ben test kullandım. Ultra pik oldu öyle deneme oldu. 8 saat sonra testim açıldı

Kaçıncı çocuk canım

Hiç arada düşününüz falan oldumu yüzük testinde çoğu kez doğru çıkıyor ama

Hiç arada düşününüz falan oldumu yüzük testinde çoğu kez doğru çıkıyor ama
Şubat sonu Mart başı yumurtlama testiyle gebeliğim oldu doktorum 8. hafta gel direk kalp atışı dinleyelim dedi corona yeni çıkmıştı mart ortasında gittik kese bozulmuştu parça parçaydı boş gebelik bebek yok dedi direk kürtajla aldı ben pataloji istedim bebek varmıydı acaba diye üzüldüm sonuç boş kese çıktı rahatladım doktorum kromozomsak sıkıntı olursa vücut kabul etmiyor bebeği dedi üzülme dedi iki ay dinlen sonra tekrar dene dedi Nisan Mayıs dinlendim Haziranda yine yumurtlama günü denedik olmadı Temmuz’da denedik oldu, Şubat Çin takviminde erkekti, Haziran erkekti, Temmuz kızdı kız oldu

Hayır evlilik için degil arka arkaya çocuk için dedim
Aman abla boşversene 10 seneye yaycamda nolcak, sonuçta yapacam bunları olan büyüyo peşpeşe olsun büyüsünler hepsi birden, bende sonradan yaşarım hayatı genç anneyim zaten
Senin cinsiyet nedir canm Rizeli arkadaştın değil mi sen doktor kontrolünde mi hamile kaldın?? Sağlıkla al kucağına inşallah
Cinsiyet belli değil canım daha yeni mğrendim hamileliğimi, evet doktor kontrolundeydi çoğu burda testlerle tecrübeli arkadaşlarla deneme yaptık ama pik gördüğüm gün doktora gittim yumurtamın solda olduğunu mprendim ilişkiden sonra o tarafa yattım, valla Rabbimin işi, 1 günlük spermle 1 seferde tuttu, zamanlamam iyiydi 11de testim pikti 2de test yaptım çatlamıştı hemen deneme oldu, inş oğluk tutunmuştur bakalım, ocakta öğrenicem cinsiyeti nasipse

Ya benim şuan 7+4 gelişime göre bende ocakta öğrenirim diyordum daha mı erken öğrenilir acaba okadar merak ediyorum ki anlatamam ya

Benim çin takvimi erkek diyo ama kiz

Ya benim şuan 7+4 gelişime göre bende ocakta öğrenirim diyordum daha mı erken öğrenilir acaba okadar merak ediyorum ki anlatamam ya
Valla ben bu 3.yü 8 haftalik öğrendim instagramda ve face de gruplara attim bilen kişilere hepsi kiz dedi nerdeyse erkek diyen olmadi

zaten bizde öyle olacağını düşünüp sevindik. kız çocuğu neşe kaynağı resmen. daha belli olmasada ben kızım diye sevmeye başladım bile. hayırla sağlıkla gelsin

Ya iyice kendimi erkek bebeğe kaptırdım bide kız olursa baya hayal kırıklığı yaşayacağım rabbim yaşatmasın inş ama insanoğluyuz işte bu arada kasıklarımda sancılarım oluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…