Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yarın büyük ihtimalle deneme var 💃💃💃
Dualarınıza talibim grubun güzel hatunları 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💙💙💙
Seymanur53 Seymanur53 bak hamişsin dualarında beni unutma
Ayyyy hadiii inşallah kuzuummm güzel haberlerini bekliyorum, ben taşındım yeni evimde daha inşaat bitmedi fiber altyapı yok internetimizi bağlatamadık siz yarın yazışın ben akşam kociş gelince ondan bağlanır okurum merakla bekliyorum, 🤩🤩🤩🤩 amaaa oldumu böle hani hiç testlerini atmadın 😂😂😂😂😂

Açıkçası bu topik ve benzerleri bana ilginç geliyor. Biz pco hastaları yıllarca bebek isterken ve bekleeken burada cinsiyet konuşuluyor Allahtan hayırlı sağlıklı sıhhatli vatanına milletine hayırlı evlatlar isteyin
Allah size de hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah.
Biz zaten ilk olarak hayirli saglikli olmasini dileyip sonra gönlümuzdeki olsun diye dua ediyoruz. İlla erkek-kiz olsun demiyoruz.

Ya sadece bunlara bakarak mı koz diyorsun canım ne alakası var ya güvenme onlara çoğu kişinin yanlış çıkmış daha çok erken duana devam et
Yok kuzum ben 27 haftalik hamileyim onlarin dışında dr.larda kiz dedi erken değil benim için 😊

Ayrıca şu eşin okuduğu duayı okudunuz mu sana göndereyim Türkçeye çevir eşin uyurken ya hamileliğin en başında yada üçüncü ayın başında sen uyurken elini karnına koyup okuyacak inş Allah’ın izniyle erkek olur
Okudu benim esimde suan nerdeyse 7 aylik hamileyim bi mucize olmazsa 3.kizim olacak inşallah

Kızlar eşim işten gelince dediki bugün kendi gibi bir kızı olan arkadaşının eşide 2.hamile oğlan olacakmış eşime sormuş sizin cinsiyet ne diye eşimde 2.kızımız olacak demiş arkadaşı benim oğlana alırız demiş eşim diyor o an o kdr sinirlendimki ne demek ya bu diyor seninde kızın var 2.erkek olunca mal mı alıyorsun eşimde demişki sen önce kızını satacak yer bul oğluna alacak kızıda bulursun sustu kaldı diyor, Allah akıl fikir versin şöyle insanlara sanki hazret doğuracaklar sanki Sultan Süleyman soyu devam etsin Rabbin verdiği bir can ya sanki kendi başarısı bu cahiller yüzünden kız çocukları alınacak bir mantaliteyle büyüyor bide kızın var senin ya en nefret ettiğim şey oğluma alalım ne alıyorsun acaba 😡

Kızlar eşim işten gelince dediki bugün kendi gibi bir kızı olan arkadaşının eşide 2.hamile oğlan olacakmış eşime sormuş sizin cinsiyet ne diye eşimde 2.kızımız olacak demiş arkadaşı benim oğlana alırız demiş eşim diyor o an o kdr sinirlendimki ne demek ya bu diyor seninde kızın var 2.erkek olunca mal mı alıyorsun eşimde demişki sen önce kızını satacak yer bul oğluna alacak kızıda bulursun sustu kaldı diyor, Allah akıl fikir versin şöyle insanlara sanki hazret doğuracaklar sanki Sultan Süleyman soyu devam etsin Rabbin verdiği bir can ya sanki kendi başarısı bu cahiller yüzünden kız çocukları alınacak bir mantaliteyle büyüyor bide kızın var senin ya en nefret ettiğim şey oğluma alalım ne alıyorsun acaba 😡
Ne sinir bozucu insanlar var ya yazık bide şu kocalarımız onlar gibi gereksiz insanlar açıklama yapmak zorunda kalıyor benimde eşimin büyün arkadaşları inadına iki üç erkek sahibi ya😳🥺

Ne sinir bozucu insanlar var ya yazık bide şu kocalarımız onlar gibi gereksiz insanlar açıklama yapmak zorunda kalıyor benimde eşimin büyün arkadaşları inadına iki üç erkek sahibi ya😳🥺
Bizim de öyle.bütün samimi arkadaşlarımızın 2şer oğlu var. Ama tam aksine onlar bize özenirler. Allah onlara kız bize erkek versin hayırlısıyla. Herkesin gönlü olsun🥰

Sorma ya geçen senede bir arkadaşına gitmiştik üç arkadaş oturuyoruz diğer iki arkadaş birer erkek çocuğu vardı bizim kızımız vardı arkadaşı oğluna bağırıp kızıp duruyordu eşimde neden çocuğa aşırı tepkiler veriyorsun yapma gibi bişi dedi adamda demesin mi senin oğlun mu var nerden bileceksin kız çocu uslu tabi dedi ben şok ne alaka ya dedim çocuk çocuktur şimdi o arkadaşının bir kızı oldu bizimde kızımız olcak diyor ki oğlanı bulamadınız he bulamadık bizim elimizde çünkü kızı sen bulup çıkardın Yukardaki vermedi dimi cahil insanlar çok heryerdeler tüm arkadaşlarının oğlu var duyan erkek damadın olur diyormuş çok şaşırıyorum ya hala bu zihniyet var ya

Sorma ya geçen senede bir arkadaşına gitmiştik üç arkadaş oturuyoruz diğer iki arkadaş birer erkek çocuğu vardı bizim kızımız vardı arkadaşı oğluna bağırıp kızıp duruyordu eşimde neden çocuğa aşırı tepkiler veriyorsun yapma gibi bişi dedi adamda demesin mi senin oğlun mu var nerden bileceksin kız çocu uslu tabi dedi ben şok ne alaka ya dedim çocuk çocuktur şimdi o arkadaşının bir kızı oldu bizimde kızımız olcak diyor ki oğlanı bulamadınız he bulamadık bizim elimizde çünkü kızı sen bulup çıkardın Yukardaki vermedi dimi cahil insanlar çok heryerdeler tüm arkadaşlarının oğlu var duyan erkek damadın olur diyormuş çok şaşırıyorum ya hala bu zihniyet var ya
Maalesef canım bu zihniyet devam ediyo bişe damatlara mı çalışıyon cular var

S.a arkadaşlar ben bir süredir ovu. Testi kullanıyordum. 4 5 aydır tutmadı. Sat 29 ekim 11 kasım da teste çat olmuştu deneme olmuştu. Bugün doktora muayene olmaya geldiğimde doktor alttan baktı yumurtam ya bugün yada dün çatlamış ddi. Batım 26 27 kasım. Böyle yakınken çatlama mümkün mü acaba? Bide bugünü değerlendirmelimiyim?

X