Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ay öyle mi diyorsun cnm ya, bizde ayrıntılıda izlerken çok güldük eyvah fena bişi geliyor dedik doktorda ilk kızınız pek sakin gözüküyor bu yaramaz olacak hatta erkek çocuğu daha uslu kalır yanında dedi birbirimize bakakaldık Şimdiden çok heyecanlıyım ikinci bir prenses bıcırtısı nasıl birşey acaba korkmuyorda değilim ama

Ama güncel olmalı Çin takvimi ve ilişki tarihine göre bakmalısın yani son adet değil ozaman doğru çıkıyor çevrem hep doğru çıktı
Bende öyle bakıyorum son adet tarihim 15 mayis yumurtlama günü 6 haziran tek ilişki olduğu icin 6 haziranı giriyorum erkek çıkıyor

Benim çin takvimi erkek diyo ama kiz
Bide burdan bak hamile kaldığın aya ilişki zamanını yani adet gününe 14ekle mesela son adet 25 Eylül ise sen Ekim diye gircen çünkü ilişki döllenme ekimde oluyor

Ama güncel olmalı Çin takvimi ve ilişki tarihine göre bakmalısın yani son adet değil ozaman doğru çıkıyor çevrem hep doğru çıktı
Benim kızlarımı erkek gösteriyordu. Tutmadı yani. Ama biri, çocuğun doğduğu tarihe göre bakın demişti. Öyle bakınca tutuyor.

Evet burdan baktim ben hatta belki değişiktir diye simdi de baktim kocaman ERKEK tir yaziyo keşke tutsaydi

Belli değil derken doktor kız demedi mi
yok canım ben rüyamda kız bebeğim olduğunu gördüm adını meryem koymuştum. isim gördüğüm için kesin gözüyle bakıyorum. ama daha sadece kalp atışı ve kese için 1 kere gittim

Yarin degil de sonraki gun catlayacagindan eminsen bugun deneme olabilir bence. Ama iki iliski,ilki korumali ikincisi deneme

Üç kızım olsaydı bende 4. Yü kein yapardım ama üç erkek olunca gözüm cok korkar kız olcagını bilsem de asla düşünmüyorum ben
Valla ben cocuk çok seviyorum yaa hamileliklerim berbat geçmişti ilk ikisinde yine öyle olacagini bile bile yaptim ama çok şükür hiç bulanti kusma yasamadim bunda eğer 4.de Boyle olursa kendimden 5.yi de bekliyorum ben bebeksiz duramam gibi geliyo

Erkek olursa 4. Yü yaparmısın canım merak ettim
Yok yapmam ya oda erkek olursa görmüyomusun yukarda yazışmalarda eltiler birbirine ne çektiriyor, şimdiden gelecekteki gelinime sesleniyorum seni zirvede tek bırakacam senin için daha çocuk yapmayacam canım gelinim seni eltiden kurtarıyorum ama çok seviyorum çocukları hiç bilemiyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…