Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sağlıkla mutlulukla huzurla gelsin bebisin

Benim etrafımda da herkes oldu bende bence oldum çevremin çoğunlukla virüs olduğu dönem bende tat ve koku alamama vardı sadece belirti olarak bence oldum ve hafif atlattım . Çünkü kapmamam mucize olurdu çevremde bunca kişide virüs çıkarken . Aman hafif atlatalım da buna da şükür herkes kapacak çünkü elbet bigün önemli olan hafif atlatmak

Maşallah az kalmış. Sağlıkla gelsin inşallah..

Paaşanı sağlıcakla büyt canım. Ovulasyon testi kullanmış mıydın hangi aşamada deneme olmuştu anlatır mısın

Kacinci hafta senin canim
21. haftaya girdim cnm dün ayrıntılıda kesinleşti ikinci Prensesim Yüzük testinde hala ileri geri yapıyorİlk közümün gebeliğiyle alakası olmayan bir gebelik, bulantı sıfır, iştah açık, kusma tiksinme yok, tatlıya düşkünlük, göğüs ucu kararması, sivilcelenme, bebekte erken oluşum ve hareket, karında sıfır çizgi ve sivri karın, rüyalarda erkek bebek, her gören erkek diyordu Bizi şaşırtan zıppır bir kız geliyor Bir tek Çin takvimi tuttu her iki kızımdada

Hayırlı olsun inşallah. 2 kız kardeş çok güzel oluyor. 3.ye nasip olsun oğlun inşaallah

Hayırlı olsun inşallah. 2 kız kardeş çok güzel oluyor. 3.ye nasip olsun oğlun inşaallah
Gerçekten iki kız kardeş güzel oluyor dimi ne bileyim bazen korkuyorum ama kızım okadar dua ettiki kız olsun diye bize o kdr amin diyin anne baba dediki onun sevincini görünce kıyamadım kızdım kendime, üçüncü eşim düşünüyor ama bu zamanda maddi manevi çok zor diyorum yaşlarda belli 32 yaşındayım, ne bileyim nasip tabi ama eğer düşünürsek bu sefer Çin takvimine göre yapcam ne yumurta ne pik ne çat uğraşmayacağım

Hayirli olsun canım emin ol iki kizda cok guzl olur :)

2 kız kardeş çok güzel gerçekten. 3. Ye kısmet olur İnşallah.

Bulantısız gebelik geçirenler çok şanslısınız. Hamileliğin en zorlayıcı kısmı malesefki bu bende bulantı var malesef bide açlık hissi yok sanki hep tokum anlamadım gitti. Yemek yapıyorum ama yiyemiyorum bu bir hafta içinde ara ara lekelenmeler de oldu. Sırt ağrılarıyla mücadele ediyorum birde. Kuyruk sokumu dediğiniz değil yalnız bildiğin sırt ağrısı ayakta az durunca. Bu günde kuyruk sokumuna indi ağrı. Evi süpüremedim o derece. Korkmalımıyım sizce. Lekelenme devam etmedikçe ve rengi kırmızı olmayınca korkmayın derler. Benzer durumu yasayanıniz varmıydı 7 ve 8. Haftalarda

Sağol cnm inş sizlere erkek nasip okur hayırlısıysa, benim ikinci rahmet kapım geliyor
Insllah banada kızım olacak gibi geliyor cin takvimi erkrk diyor bakalim ne çıkacak sağlıklı olsunda

Benim ilk 2 kızımın arasında 4 yaş yok 3.5 yaş var. Birbiriyle arkadaş kardeş her şey oldular. Birine kızsam ikisini birbirine destek buldum bu çok güzel bir duygu büyudükçe odalarında muhabet sohbetleri çok oluyor.

Kızlar bunlar benim testler yorumlarmısınız bugün 14.günüm kız bebek için?fikirlerinize önem veriyorum
Pic ve cat arası yaklaşık 36 saat sürüyor yarın pic olursa 15.gün yani,ertesi gün 16.gün çat olur

Eklentiler

• 6AC4E0CF-66FB-4E17-9F31-4AEBACCEAD39.jpeg
    267,8 KB · Görüntüleme: 56
  • 1D6D42D8-60B2-49F9-9457-80BD11B2CAF4.jpeg
    191 KB · Görüntüleme: 51
Canim ben anlamıyorum anlayan arkadaşlar yazar. Hakinda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…