Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Naber kızlar 😊 ya bişi soracam bu gece kızımın sesiyle uyandım sonrasında uyumaya çalışırken karnımın tık tık saat gibi attığını farkettim tam yarım saat sürdü hıçkırık değildi eminim çünkü saat gibi mi diyim kalp atışı gibi mi diyim sık atıyordu 🧐 hiç durmadan aynı ritimle yarım saat sürdü sonra uyudum . Şimdi yine başladı başlayalı 10 dakika oldu .yine aynı yerde aynı şekilde nedir bu bilen varmı 🙄🧐dışardan da belli oluyor attığı. tekme gibi ama değil hıçkırık gibi ama o hiç değil inşallah anlatabilmişmdr 🙈🌹

Aynısını bende yaşadım aynısını bende kızlarımı sonuna kadar okutacam içimde kalanların hepsini cocuklarıma yaşatıyorum kızlarımın hiç bişini eksik etmiyorum çok acılar çektik bizde hatta ben ewlenene kadar çektm😔😔
Bnde aynıyım valla 4 aydır evdeyim 12 yaşında tarlaya başladım sonra bi iş buldum orda devam ettim hepimizin imtihanı var işte Allah imtihanı kolay olanlardan eylesin

Naber kızlar 😊 ya bişi soracam bu gece kızımın sesiyle uyandım sonrasında uyumaya çalışırken karnımın tık tık saat gibi attığını farkettim tam yarım saat sürdü hıçkırık değildi eminim çünkü saat gibi mi diyim kalp atışı gibi mi diyim sık atıyordu 🧐 hiç durmadan aynı ritimle yarım saat sürdü sonra uyudum . Şimdi yine başladı başlayalı 10 dakika oldu .yine aynı yerde aynı şekilde nedir bu bilen varmı 🙄🧐dışardan da belli oluyor attığı. tekme gibi ama değil hıçkırık gibi ama o hiç değil inşallah anlatabilmişmdr 🙈🌹
Belki hıçkırıktır ya. Belki yeri daraldı karnını yumrukluyordur beni burdan çıkarın diye❤️

Benimde adetime yakin ovulasyon bu seklildi
Ovulasyon yapmış ama 2 tanede hamilelik testi yapmış onlardada hayalet çizgi var bu ayın 9 da temizlenmiş 11 de pik olmuş değerlendirmiş 12. Sinde halen daha pikmiş o günde değerlendirmiş işte elinde olan 2 hamilelik testinide yapmış hayalet çizgi çıkmış bu çok koyu olanlarda ovulasyon adetinede 2 gün kalmış bu akşam test almaya çalışıcam eczane içeri sokmuyor hep aynı tip hamilelik testini veriyor dedi bu akşam alırsa yarın sabah tekrarlıyac

Ovulasyon yapmış ama 2 tanede hamilelik testi yapmış onlardada hayalet çizgi var bu ayın 9 da temizlenmiş 11 de pik olmuş değerlendirmiş 12. Sinde halen daha pikmiş o günde değerlendirmiş işte elinde olan 2 hamilelik testinide yapmış hayalet çizgi çıkmış bu çok koyu olanlarda ovulasyon adetinede 2 gün kalmış bu akşam test almaya çalışıcam eczane içeri sokmuyor hep aynı tip hamilelik testini veriyor dedi bu akşam alırsa yarın sabah tekrarlıyacak
Hamilelik vardır inşallah canım Allah gönlünüze göre versin inşallah. Benim de hamilelik olunca ovulasyon testleri koyu çıkmıştı. Beklenen bi bebek anladığım kadarıyla Allah kucağını doldursun insallahh💐

Sağol canım benim sen nasilsin, çocuklar ve sen iyisiniz inşallah. Allah kolaylık versin bizde bekliyoruz işte canım biraktiğin gibi devam
Bitanem benim burada hepimiz virüsten dolayı içerdeyiz. Ama kızlar okula gidiyorlar. Küçüklerin okulu açık. Pazar günü bir arkadaş bize geldi bebeği görmeye meğerse hastaymış test yaptırmış pozitif çıkmış. İki gündür bende hastayım sanırım bende oldum. Bebeği bol bol emzirmeye çalışıyorum. Sütüm çok yok ama olsun olduğu kadar hep veriyorum. Sen çocukların sen nasılsınız? Hamilelik nasıl gidiyor daha çok günün var mi? Dikkat et çok çıkma ortalık iyi değil ❤️❤️

Canım benim senin de az kaldı günün dikkat kendine Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Teyzesi tam ısırmalik yaş olmaya başlıyor.
Valla az kaldı cnm gün sayıyoruz bizde . Aman dikkat et virüs tehliken varmış bol limon sık iç sumak suyu falan iyi geliyormuş inşallah kapmamışsndr😖

Canım benim ikinci kızımda hep oldu eşim el sonunda hıçkırık olduğunu düşündük onu hep hıckıdık DİE severdik hatta🥰

Bitanem benim burada hepimiz virüsten dolayı içerdeyiz. Ama kızlar okula gidiyorlar. Küçüklerin okulu açık. Pazar günü bir arkadaş bize geldi bebeği görmeye meğerse hastaymış test yaptırmış pozitif çıkmış. İki gündür bende hastayım sanırım bende oldum. Bebeği bol bol emzirmeye çalışıyorum. Sütüm çok yok ama olsun olduğu kadar hep veriyorum. Sen çocukların sen nasılsınız? Hamilelik nasıl gidiyor daha çok günün var mi? Dikkat et çok çıkma ortalık iyi değil ❤️❤️
Allah hepinizi korusun canım çok dikkat et kendine ve bebeklere, sağlıkla büyüsünler inşallah, bizde iyiyiz çok şükür canim dediğin gibi bizde çıkamıyoruz evdeyiz hep bi şekilde geçiyor zaman. Çok şükür azalttım canım doğum yaklaştı şubat başı gibi doğum bekliyoruz inşallah ❣❣

Valla az kaldı cnm gün sayıyoruz bizde . Aman dikkat et virüs tehliken varmış bol limon sık iç sumak suyu falan iyi geliyormuş inşallah kapmamışsndr😖
Kemiklerim kaslarım ağıriyor bence oldum. Ya bizim etrafımız da herkes oluyor bebek iki gündür geceleri yatmıyor demek ki oda etkilendi. Sanırım hepimiz olacağız. Sende dikkat et kendine bebeğe az kaldı canım benim

Canım benim ikinci kızımda hep oldu eşim el sonunda hıçkırık olduğunu düşündük onu hep hıckıdık DİE severdik hatta🥰
Cnm hıçkırık olunca anlıyorum genelde yemekten sonra falan oluyor ve birkaç dakika sürüyor ama bu çok farklıydı 🧐🥰

X