Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Çok güzel yazmısın..biri erkek cocuk istiyorum deyince sanki kız çocuğu sevmiyorum dio benmde iki prensesim var ve şimdi birde oğlum olsun istiyorum kim ne derse desin anneler için kız erkek farketmez ama çoğu baba erkek cocuğ ister beli etmesede bnm eşimde belli etmesede aslında erkek çocuk istiyo onunda bnmde butun ailede inşallah bitanede erkek cocuğunuz olur dio her konuşmada ama hepsi erkek istiyo diye kızı sevmiyo atmak istiyolar yada dışlıyorlar demek deil şuan bnm kızımlarım dünyalara değişmem ne ben ne babası ne dgerleri keşke herkes bunu anlasa
Allah sana tosun gibi bi paşa versin canımcım bn yine denemelere devam ediyorum yumurtlama bnde bu ay 4 gün sürdü kafayı yedim😂😂bugün nolcak hiç bilmiyorum ama eğer hamile kalırsam kız isterim ama oğlum olursa da anası kurban olsun ona pipisi yerim🥰🥰

kızlar dün buraya yazdıklarımdan sonra rüyamda bebeğimi doğurduğumu emzirdiğimi gördüm ismini meryem koydum. allahım nasıl güzel bir duyguydu. rabbim öyle güzel bir sevgi muhabbet veriyor ki rüyamda aşırı mutluydum. ben yeni doğum yapmışım tüm akrabalrım beni bırakıp oğlu olan birine gidiyordu hatta bana bile bebeği bırak gel dediler. rüyamda bile sinir oldum. benim cinsiyet belli oldu. kızım da da isim görmüştüm. sağlıkla gelsin annesinin bir tanesi. doğsada sevsek
Belli olmaz o cnm. Bazen tersi de çıkabiliyormuş. Allah hayırlısıyla gönlündekini versin.

Allah sana tosun gibi bi paşa versin canımcım bn yine denemelere devam ediyorum yumurtlama bnde bu ay 4 gün sürdü kafayı yedim😂😂bugün nolcak hiç bilmiyorum ama eğer hamile kalırsam kız isterim ama oğlum olursa da anası kurban olsun ona pipisi yerim🥰🥰
Cnm nie herkes erkek istemiyo anlamadm ben kızda erkekte cocuğum olsun istiyorm vala ne kız eksik olsun ne erkek ikiside olsun istiyorum ama daima hayalim ilki kızım olsundu ve çok şükür iki akılı sağlıklı kızım var şimdide erkek olur inşallah ve duan için çok saol bitanem Rabbim seninde herkesnde gönlüne göre versin kimseyi ewltla sınamasn

Cnm nie herkes erkek istemiyo anlamadm ben kızda erkekte cocuğum olsun istiyorm vala ne kız eksik olsun ne erkek ikiside olsun istiyorum ama daima hayalim ilki kızım olsundu ve çok şükür iki akılı sağlıklı kızım var şimdide erkek olur inşallah ve duan için çok saol bitanem Rabbim seninde herkesnde gönlüne göre versin kimseyi ewltla sınamasn
Canım biraz özel ama zaten tanımıyorsunuz yazıyım bn 9 yaşındayken ayrıldı annem babam bizim imkanımız hiç yoktu bi kalem alacak paramız yoktu bn kız istiyorum çünkü ona yaşayamadığım çocukluğumu yaşatmak aynı zamanda onunla tekrar çocukluğumu kazanmak istiyorum erkek evlatta da yapabilirim evet ama kız çocuğu diyince içime bi sızı giriyo yüreğim acıyormuş gibi

Günaydın arkadaşlar nasılsınız, iyi misiniz? Oğlum iki buçuk aylık oldu. Arada bir yazdıklarınızı okuyorum. Çok giremiyorum malum üç çocuk oldu biraz zorlanıyorum ama size hep dua ediyorum Allah gönlünüze göre versin insallah hepinizi öpüyorum
Sağol canım benim sen nasilsin, çocuklar ve sen iyisiniz inşallah. Allah kolaylık versin bizde bekliyoruz işte canım biraktiğin gibi devam

Canım biraz özel ama zaten tanımıyorsunuz yazıyım bn 9 yaşındayken ayrıldı annem babam bizim imkanımız hiç yoktu bi kalem alacak paramız yoktu bn kız istiyorum çünkü ona yaşayamadığım çocukluğumu yaşatmak aynı zamanda onunla tekrar çocukluğumu kazanmak istiyorum erkek evlatta da yapabilirim evet ama kız çocuğu diyince içime bi sızı giriyo yüreğim acıyormuş gibi
Aynısını bende yaşadım aynısını bende kızlarımı sonuna kadar okutacam içimde kalanların hepsini cocuklarıma yaşatıyorum kızlarımın hiç bişini eksik etmiyorum çok acılar çektik bizde hatta ben ewlenene kadar çektm😔😔

Canım ovulasyon testi mi yapıyor yoksa gebelik mi anlamaya calisiyor
Ovulasyon yapmış ama 2 tanede hamilelik testi yapmış onlardada hayalet çizgi var bu ayın 9 da temizlenmiş 11 de pik olmuş değerlendirmiş 12. Sinde halen daha pikmiş o günde değerlendirmiş işte elinde olan 2 hamilelik testinide yapmış hayalet çizgi çıkmış bu çok koyu olanlarda ovulasyon adetinede 2 gün kalmış bu akşam test almaya çalışıcam eczane içeri sokmuyor hep aynı tip hamilelik testini veriyor dedi bu akşam alırsa yarın sabah tekrarlıyacak

Hayırlı ayıpsız nazırsız sağlıklı bi evlat olsun gözün Aydın ne kadar net çıkmış adetin geçti galiba
Yok geçmedi 2 gün var buda ovulasyon testi 3 gün önce yaptığında çok çok silik çizgi varmış dün kızarmaya başlamış bu sabah koyu kırmızı olmuş

Günaydın arkadaşlar nasılsınız, iyi misiniz? Oğlum iki buçuk aylık oldu. Arada bir yazdıklarınızı okuyorum. Çok giremiyorum malum üç çocuk oldu biraz zorlanıyorum ama size hep dua ediyorum Allah gönlünüze göre versin insallah hepinizi öpüyorum
Günaydın canim MAŞALLAH büyütmüşsun oglusu çok sukur ben iyiyim Rabbim yardımcin olsun

X