Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim de oğlum olsaydı Muhammed olacaktı ama yok ben de öyle diyorum her namazımdna sonra heğipinşze dua ediyorum ismi azam okuyorum sonucun değişmeyeceğini bile bile

Gereksizler gereksizliklerini yaparlar illa. Boşver çıkar onları hayatından Allahtan eşimin ailesinde pipi merakı yok içten istiyorlardır belki ama bana dillendiremiyorlar.kayın validem sordu cinsiyeti eşim 4.kızımız geliyor dedi sağlıklı olsun kız evladı öz evladı varsın kız olsun dedi İ. İçten mi dedi dil ucuyla mı dedi bilemedim. Ama olsun laf sokması falan yok en azından

Aynen şu elitlerimi mutlu etmesin o huşuya rabbim kızım olunca nasıl mutlu olmuşlardı
Ahhh o eltiler
Ben yeni hamileyken ruyamda sol kolumda altın bilezik gördüğümü soyledim
Eltim de bana,
Ayyy yine kiz getireceksin dedi
Ben de olsun Her kul a nasip olmaz 4 kiz annesi olmak, dedim

Hep kiz haberi bekledi benden
Doğuma kadar bisey alma doğsun oyle alirsin falan demeler
Şimdi de doğumda ben seninle gelicem hastaneye falan diyo, maksat benle ilgilenmek degil maksat bebegi gormek

Aynen ca Aynen canım varsın kız olsun sağlıklı hayırlı evlat olsun da eşimin kzuenşnşn 2kız 1oğlı var oğlu otistik hiç oğlum yok diye üzülme keşke oğlum da kız olsaydı sağlıklı olsaydı der hep. Eşim de hep öyle hiç erkek kız diye dillendirmiyor ben istiyorum ye bana kızıyor. Hayırlısı erkek olsaydı zaten olurdu diyor haklı

Benim de oğlum olsaydı Muhammed olacaktı ama yok ben de öyle diyorum her namazımdna sonra heğipinşze dua ediyorum ismi azam okuyorum sonucun değişmeyeceğini bile bile
Ben de her namazımda hepinize dua ediyorum
Ismini bildiklerime isimle , bilmediklerine nickiyle
Rabbim büyük, mucize yasatsin insAllah sizlere

Ay ne insanlar var ya Rabbim. Allahım evlerden ırak

Çok yakın tanidiğim, doguma kadar tek bebek beklerken dogumda ikiz suprizi yasadilar
Rabbimin mucizesi, biri hep diğerini önüne gecmis,
Olabilir hersey, insAllah siz de gönlümüzde ki mucizeye kavusursunuz

Benim 4 kızımda da kusma falan olmadı. Hatta kusanlara ozenirdim benim niye hiç belirtim yok diye. Ama 5.de felaket herseyden midem bulanirdi bazen lavaboya yetisemezdim direk kusardim. Bende çok umitlenmistim. Bu kesin erkek diyordum ama olmadi. Herşeyde vardır bir hayır.

Amin canım kısmet zor artık stres yok Allah’ın takdiri oğullarım iyi ki var kimbilir ilerde neler bekliyoki bizi Rabbim böyle uygun gördü gün doğmadan neler doğar diyorum her dakka şimdi şükür ediyorum sağlıkla gelsinler inşallah

Komşum var kocasıyla kutlama yapıp gelmişler evde işi pişir kafalar iyiyken oğlu olacak yani sürpriz hamilelik aklıma o geldi okuyuncaadet bitiminin ertesi gününden kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…