Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Dikkat ettim canım sen bugüne kadar gelmiş geçmiş bütün teorileri çürüttün

Bende dünden beri çok düşünceliyim valla erkeğe benziyor çıkıntı var dedi ama değişirmi acaba diye düşünüp duruyorum
Bunu diyip sonradan kesin kız dediği çok arkadaşım oldu 16.haftayı beklemeden dedikleri tahminlere inanmayın kız olsun erkek olsun .. sonradan üzülürsünüz

Bana da gösterdi çıkıntıyı bende gördüm ama erkeğe benziyor deyip bırakalım bence dedi birdahaki aya kadar
İnşallah öyledir Yani gönlünüzce olsun , en yakın arkadaşıma da öyle dediler 16.hadta da kızmış yanılmışım dedi doktoru olabiliyor bu tarz şeyler

Kızlar doktordan geldim. Yine net değil ama kıza benzettim yanılmam kolay kolay dedi. 4. prensesim geliyor yüksek ihtimalle
Hayirli olsun sağlıcakla gelsin sağlıklı olması herseyden önemli senin testler bire bir erkek bebek içindi demek ki prenses hayırlı hakinda allahim bağışlasın bugün bir kadın gördüm 4 kizi var biri engeli nasil üzüldüm allahim sadece saglik versin yavrularımıza

Amin canım en önemlisi o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…