Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Öyle zaten ama insanoğlu işte bazen üzülüyorum bazen kendime kızıyorım ikinci kızım olacağını duyunca çok üzülmedim hatta birinciye arkadaş olacak DİE sevindim iyiki doğmuş onsuz hayatımın anlamı yokmuş meğer eksikmişiz çok farklı bi sevgi eminm üçüncü de ne okursa olsun çok seveceğim ki her anne öyle olur ama işte bu dönem herkesin çok zor geçiyor rabbim korusun inş bebeklerimizi saglıklımsıhhatli Salih ve Saliha etsin inş

Amin canım hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inşallah. En önemlisi o

O mavi damar benim ilk kızımda vardı.bunlara inanma. Ben 2. Kızımda yöntem denediğim için, kesin erkek bekliyordum, kız olunca şok oldum atlatamadım. Şimdi ise sakinim. Kendimi ikisine de hazırlıyorum. Çünkü Sadece ihtimal arttırmaya çalışıyoruz. Gerisi Allah’tan...etrafında böyle insanlar varsa, hamilelik boyunca az görüşmeye çalış. Doğunca herşeyi unutuyorsun zaten.

Sanki cinsiyet belli gibi yazmışım. İnşallah gönlündeki olur. Allah hayırlı sağlıklı bir oğlan versin...

Herkese merhaba. Testlerime bi bakar mısınız erkek bebek için bir test daha yapıp silikleşmesini mi beklemeliyim yoksa bu geceyi değerlendirmeli miyim?

Eklentiler

• image.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 68
Herkese merhaba. Testlerime bi bakar mısınız erkek bebek için bir test daha yapıp silikleşmesini mi beklemeliyim yoksa bu geceyi değerlendirmeli miyim?
Bence test yapmaya devam et. Ultra pik oldugun da deneme yap, Çok sakinleşmesini bekleme,
Normalde pik ne kadar sürüyor biliyor musun

Burda daha bilgili arkadaşlar var onlar da yardımcı olur ama ben fikrimi söyleyeyim. Testiniz henüz ultra pik değil. Herkesin farklı zamanlarda lh yükselmesi oluyor. Benim 2. Günü ultra pik oluyor siz bilmiyorsanız 4 saatte bir sıvı alımına dikkat ederek test yapmanız lazım

Merhaba bi kızım var şimdi 15 haftalık hamileyim. Doktor bacak arasını göremedim ama %80 kiz gibi dedi neye dayanarak söyledi bilemiyorum kizimdaki hamileligime göre cok farkli bu. Şaşırdım tabi ki hayırlısı olsun sağlıklı olsun en basta ama acaba boyle denilip değişen oldu mu?

Benim de Bu hamileliğim farklı geçiyor ama bu da kız, ddetaylı ultrasona kadar ümit var değişebilir sizinki

Benim kızımda 12. Haftada doktor bacak arası boş ama değişebilir tabi demişti. Ama çok şükür kızım geldi. Sizin de gönlünüze göre olur inşallah

Bence test yapmaya devam et. Ultra pik oldugun da deneme yap, Çok sakinleşmesini bekleme,
Normalde pik ne kadar sürüyor biliyor musun
Hiç bilmiyorum ilk defa ovulasyon testi yapıyorum. Takvimdeki yumurtlama tarihi yarını gösteriyor. Test yapmaya devam edeyim o zaman
Bu gece 2 gibi yeniden test yaparım hem aradan 12 saat geçmiş olur bilemiyorum ki çok karmaşık geliyor bana bu işler Allah hepimizin muradını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…