Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yok cnm hiç bsy yapmadim Rabb'im ol derse oluyor sık ilişkiyle oldu hiç bsy denemedim
Hey maşallah, rahatkattınız beni, bazen sanki ben herşeyi tam yapınca olacakmış gibi rapbete düşüyorum, böle yazdınız nasipten öteye geçemiceğim yine dank etti, sağlıkla alın kucapınıza Rabbim banada bekleyenlerede nasip etsin inşallah

Aslında yapsam yapardimda hiç böyle şeylerle uğraşamam gerçekten nasibimde varsa olur ztn yoksada olmazdi herzmn hayırlısı ama çok istiyordum bnde sizin gibi

R rana20 kız yarın cuma baya geçti vakit cumartesi pazar test yaparım heralde cumartesi 9 pazar 10.gün olmuş oluyo, bugun bi his tutmadı gibi soğdu içime sanki yok gibi bakalım

R rana20 kız yarın cuma baya geçti vakit cumartesi pazar test yaparım heralde cumartesi 9 pazar 10.gün olmuş oluyo, bugun bi his tutmadı gibi soğdu içime sanki yok gibi bakalım
En hayırlı vakitte gelsin yeter ki gönül muradımız nasip olsun bekleriz artık kızzz baya da geçmiş haa şunun şurasında ne kalmış pazara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…