Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Elti de iki kız var ona da Doğum yaptıgım gün vay üçleseydiniz belki oğlan olurdu o kadar mal damatlara mı kalacak dediğini kulaklarımla duydum (eltilerin geliri oldukça iyi) ben şok oldum

Canım net bişey söylemedi bir çıkıntı var erkeğe benziyor ama net değil dedi bir ay sonra netleşir dedi ama bilemiyom net değil dedi ya öylece kaldım allahım hayırlısını versin
Allh gönlündeki ni versin cnm ovulasyon testi yaptın mı resimleri var mi yada nslken denedin

Az kaldı canım sabır ne hissediyorsun gebelik var mı sence?
Psikolojik olarak yaptım olur gibi hissettiğim için evet sanki var gibi, ama 1 günlük spermle tutmayacağını düşündüğüm için aynı zamanda yok gibiii bilemedimm
Dikkatini dağıt, yoksa geçmez. Var mı belirti?
Yok belirtim hiç yok bel ağrım var ama o sayılırmı bilmiyorum

Allah ol demişse seninledir zaten bebeğin başka işler bul kendine oyalan biraz yoksa zaman geçmez böyle

Valla burası bana terapi odası gibi geliyor benim halimden anlayan birsürü insan var kimseyle konuşamıyorsunuz saçma görüyorlar ama eleştirmekten de vazgeçmiyorlar
İnsanlar benim oğlum olacağını düşünemiyor özelllkle eşimin tarafı yani sanki hiç olmayacakmış gibi bakıyorlar Görümcem hamile olduğumu duydu hemen küçük kızımın yüzüne baktı mavi damar yok erkek olmaz ondan sonrası dedi bende hiç bişi diyemedim eltimle ikisininde oğlu var ya onda etekler muhabbete bak diyor ki bana ben gidip küçük bir mont alayım öbüründe dedi ki ya az giyiyorlar olsun ikinciye kalır dedi eltim Görümcem de yorki yani diyorsun ikinci de erkek olacak senin oda diyor yani muhtemelen

Yani diyorum anne gerçekten acaba benim rahmim erkek bebekleri kabul etmiyor mu baya bi deneme yaptık hep kız çıkıyor aslında h bişi hissetmiyorum ama

Çoğu kişiden hala gizlemeye çalışıyorum bi eltim de bana diyor ki ya eşimin arkadaşı ikinciye evlenecek miş biliyormusun neden niye dedim üç kızı var ondan adam erkek istiyormuş dedi (ayrıca eltim habire doğum yapıyor 4sag bir ölü beş doğum yaptı 7 8 sene içinde )bende dedim ki ona oyğzden mi habire doğuruyorsun korkun mu var dedim aslında onun lafı bana ama çok sinirlendim ya yok dedi benim kızımda oğlum da var dedi

Mavi damar benim kızımın burnu ile alni arasında ki yerde var. Sonuç kızım oluyor. Göbeği aşağıya bakarsa oğlan olur dediler, oda var yine sonuç aynı. Hiç kimseyi takma önemseme. Benim tüm herseyim erkek yönünde ama kızım oluyor. Sadece Allah bilir. Tüm teoriler söylenenler belirtiler hepsi boş. Hiç düşünme inşallah karninda ki bebek sağlıklı hayırlı bi erkek bebektir. Allah gonlumuzdekini versin ama olmazsa da hayırlısı buymuş diyip tevekkül edicez. Canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…