Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba arkadaslar uzun zamandir sizleri okuyorum 2 kizim var temmuz ayindan beri 3.bebis icin ugrasiyoruz kizlarima sık iliskiyle hamile kalmistim bu sefer o sekilde olmasin dedim ve ovulasyon testiyle takip edip piki ve catladigi gunu degerlendiriyorum ama hamilelik olmadi henuz bugun catlamadan sonra 11.gunum ve sabah yine negatifi gördüm malesef Rabbim hayirli zamanda herkesin gönlüne gore versin insallah buradaki arkadaslar ne kadar surelerde hamile kaldi acaba bu ay 5.ayimdi kizlara hemen hamile kalinca bu ay tekrar sık iliskiyimi denesem acsba diyorum
Allah gönlüne göre versin inşallah, teoriler çoğu kişi de çürüdü malesef o yüzden şunları yap yada yapma diyemem kendi adıma. Nasibinde vardir insallah Allah yazmış olsun yeter ki.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir sizleri okuyorum 2 kizim var temmuz ayindan beri 3.bebis icin ugrasiyoruz kizlarima sık iliskiyle hamile kalmistim bu sefer o sekilde olmasin dedim ve ovulasyon testiyle takip edip piki ve catladigi gunu degerlendiriyorum ama hamilelik olmadi henuz bugun catlamadan sonra 11.gunum ve sabah yine negatifi gördüm malesef Rabbim hayirli zamanda herkesin gönlüne gore versin insallah buradaki arkadaslar ne kadar surelerde hamile kaldi acaba bu ay 5.ayimdi kizlara hemen hamile kalinca bu ay tekrar sık iliskiyimi denesem acsba diyorum
Merhaba bende ilk iki kızıma sık ilişki ile ilk aydan hamile kaldim.bunda yumurtlama günü tek ilişki denedim hep ve 5.ayda hamile kalabildim ama bu da kız 🙈

Merhaba bende ilk iki kızıma sık ilişki ile ilk aydan hamile kaldim.bunda yumurtlama günü tek ilişki denedim hep ve 5.ayda hamile kalabildim ama bu da kız 🙈
Nasipten ötesi yok canım ben de sık ilişki ile oğluma hamile kaldım bizde kızı bulamadık ne yaparsak yapalım Allah’ın takdiri ötesi yok hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah

Benim iki kızım var şimdi 6 haftalık hamileyim bend ecok merak ediyorum ama nasip işete

Sizin kac cocuk vardi benim bir kizim var gebeligim adetten hemen sonra olusmustu sık birliktelikle erkek bebek icin yumurtlama zamani gerekiyormus bilimsel olarakta ama tabi en önemlisi rabbimin dilemesi
Cinsiyeti ögrendiginizde yazarmisiniz birde denediginiz yöntemleri

Siz ne zamandir deniyorsunuz acaba benimde bugun catlamadan sonra11.gunum sabah test yaptim negatif malesef bu 5.ayimdi simdi regliyi bekliyorum
Merhaba
İnşAllah en kısa sürede gönül muradınız nasip olur sizin de 🤲🏻
Benim daha ilk ayımdı 🤗 3 ay takip yaptım geçen ay deneme oldu ama tutmadı siz hangi aşamada değerlendirme yapıyorsunuz?

Merhaba
İnşAllah en kısa sürede gönül muradınız nasip olur sizin de 🤲🏻
Benim daha ilk ayımdı 🤗 3 ay takip yaptım geçen ay deneme oldu ama tutmadı siz hangi aşamada değerlendirme yapıyorsunuz?
Normalde sadece pik oldugunda deneme yapmistik ama gectigimiz ay hem pikken hemnde silinmeye baslayinca deneme oldu 2 gun ust uste yani

Nasipten ötesi yok canım ben de sık ilişki ile oğluma hamile kaldım bizde kızı bulamadık ne yaparsak yapalım Allah’ın takdiri ötesi yok hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah
Aynen oyle arkadasim da hamile kalabilmek icin adetten itibaren sık ilişki yapti ayni benim 2 kizimda olduğu gibi ve onunda erkek oldu. Hersey nasip sağlıkla gelsinler 🤲

Bize bir arkadaş dediki ben iki defa denedim ikisinde de Rabb'im bana iki tane erkek çocuk verdi. diyor ki kadın adeti bittikten sonra ertesi günü eşiyle ilişkiye girecek o gün birkaç defa ilişkiye girebilir. O günden sonra kesinlikle karısıyla cinsel bir münasebeti olmayacak ta diğer adet gününe kadar böyle yaptığın zaman inşallah erkek oluyor dedi. Kendisi denemis iki defa ikisinde de tutmuş.

X