Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar ben de okuyorum hep yazdıklarınızı. İnş hepimizin gönlüne göre olur ben umudu kestim kese nub hepsi kızı gösteriyor. Testlerimi düşünüyorum zamanlama yanlış oldu sanırım diyorum. Sonra da nasipte olunca herkes zamanlamaya mi denk getiriyor sanki diyorum. Kafam çok karışık.inş sizlere nasip olur.

Ben de bu kadar uğraşıyorum ama sizin gibi düşünüyorum. Çünkü 2. Kızımda da birçok şey denemiştim. Yani işin aslı nasip kısmet.

Kızlar benim sol tarafta da küçük bir yumurtam vardı. Ailede ikiz varmı dedi. Sizce bu iğne öbürünü de çatlatır mı? Dr küçülür gider dedi ama...

Senin kizlarınla bu gebeliginde hiç fark varmıydı. Seninde benim gibi 3 kizin var. ALLAH ım istediğin haberi duymayı nasip etsin canım. Duadan başka yapacak hiç bir şey yok malesef
Fark var canım bunda hiç kusmadım mesela kızlarımda kusmuşrım saçlanma döneminde bunda daha kusar mıyım bilmiyorum. Bunda bebeğimi çok erken zamanlarda hissettim diğerlerinde hissedememiştim. Yaştan mı kaynaklı bilmiyorum ama bunda ağırım uykum geliyor sürekli. Kızlarda daha dinçtim ama bu sanırım yaş kaynaklı. Kızlarda ağrım son haftalarda aylarda oldu bunda ilk günden beri ağrı çekiyorum. Şu günlerde biraz iyiyim bizde durum bu. Ama cinsiyetimzin farklı olduğunu düşünmüyorum.

Kızlar selam sayfa 4000 küsür derken sizi okumaya başladım kafayı yiyecektim oku oku sona gelemedim en son biri size kızmış sinirlendim sona geldim ben 4 aylık evliyim ve hamile kalamadım daha. çok istiyorum size şu cinsiyet konusunda kızanlar varya onlara bir iki birşey söyleyip gidecem SİZENE SİZENE benim de hiç bebeğim yok ama olsa kız olsun çok isterim ama burdaki anneler erkek istiyor olabilir herkesin gönlünde bi Aslan yatıyor derler ya aynen öyle bu cahillik değil geri kafalılık hiç değil kişilerin kendi kanaatları bence herkes kendi kapısının önünü süpürsünüz başkasının kapısının önünü değil bence annelerin yaptığı cahillik asla değil geri kafalılık hiç değil ama sizin yaptığınız tamamen BENCİLLİK ben burda 2 tane kızı olup yine hamile kalan 3 .çocuğu da kız olan bi annenin kız diye bebeğini aldırdığını onu sevmediğini istemediğini hiç duymadım veya bunlara benzer şeyler onlar erkek bebek istiyor olabilirler onun için çabalıyor olabilir ama Rabbimin verdiği kız evlada da itaat edip teslimiyet gösteriyorlar ...Saygı Biraz Saygı ....

Ne guzel yazmissin, Allah senin de gönlune gore versin insallah

Kızlar benim de adetim aşırı koyu oluyor çok afedersiniz böyle pıhtılı pıhtılı kötü bişey yoktur dimi
Canım seni korkutmak istemem ama benim de öyle geçen ay çikolata kistim olduğunu söyledi doktor ama benim adet sonu lekelenmem de oluyor sen de yoksa endişe etme

Canım kaç kızın var ayrıca keseye bende baktırdım yuvarlar olunca kız diyorlar ama ikinci kızımın ultrason kesesine baktım oda yayık gibi yuvarlar degil bence bunlar atmaca ya sen duana devam et rabbim gçnündekini versin inş

Ya şunu anladım aslında üçüncü kız fikri bana hiç kötü gelmiyor hatta çok seviyorum kız çocuklarını sanırım eşimin çok istekli oluşu erkek evlat için meeela demin 5 haftalık olan bebeği karnımda Muhammet DİE seviyordube eşimin ailesinin dört gözle erkek beklemesi hatta kayınvalidem oğlum için çok üzülüyorum demişti neden dedim hiç oğlu yok demişti

Zaten kiz olmasi fikri bizden baska herkesin zoruna gidiyor, insan nefsi istiyor ama kabulleniyor bi sekilde. Bu konusulanlar ve imalar yuzunden zaten bu durumdayiz, yontem bakiyoruz care ariyoruz, bana suan cinsiyet soran herkes OLSUNN 4.erkek olur diyor. Oyle sacma sapan insanlar var ki o yuzden bu haldeyiz.

Aynen öyle iki gündür uyku halim var ilk kızımda böyle olmuştım genelde kızlarda uyku oluyor derler bu stresle de hamilelik nasıl geçer bilmiyorum belli yorgunluk ama aşırı halsiz hissediyorum kendimi

Aynen öyle iki gündür uyku halim var ilk kızımda böyle olmuştım genelde kızlarda uyku oluyor derler bu stresle de hamilelik nasıl geçer bilmiyorum belli yorgunluk ama aşırı halsiz hissediyorum kendimi
Hayirlisi olsun insallah, gelip gecici bu gunler

1 kızım var şahsen 2. Bile düşünmüyordum o yüzden bu son bebek nasipse. Nub da kız diyor belirtiler de o yönde. Bir de kendimi çok kaptırdım sanırım heveslendim. Basından beri kız diye düşünüyorum alıştırdım kendimi ama foruma girip çıktıkça hata Mi yaptım vah tüh diyorum üzülüyorum çok değişik bir his. Ara ara geliyorlar

Aslına bakarsan ben de kız çocuğu aşığıyım. Küçüklüğümden beri. Hepimizin basında olan gibi hep çevre lafları ille bi oğlun olsun erkek çocuğu başka vs vs bu laflar bizi buna itiyor. Düşününce 2-3 kız bence de harika hep yoldaş hep destek hem birbirlerine hem bizlere. Biz de iki kız kardeşiz bunun güzelliklerini çok yaşıyorum. Ama bunu kimseye anlatamıyosun erkek doğurmak zorundaymısım gibi hissediyorum laflarından dolayı. Ve inanın bizi sadece biz anlarız bu forumda da bu grubun dedikodusu çok oluyor bi manyakmışız buraya biri kız da evlat vs yazınca linç ediyormuşuz ah ah sanki biz aksini söylüyoruz dilerim bizi kınayanlar bunları yaşamaz. Oh be içimi döktüm çünkü ben bunları kimseye anlatamıyorum içimde yasıyorum

Ben 2. nin kız olduğunu öğrenince okadar üzülmüştümki. Bilsem 2 kızın böyle güzel olacağını...İyiki Allah nasip etmiş. Şimdi de 1 erkek kardeşleri olsun istiyorum. Kısmet tabi

Ben 2. nin kız olduğunu öğrenince okadar üzülmüştümki. Bilsem 2 kızın böyle güzel olacağını...İyiki Allah nasip etmiş. Şimdi de 1 erkek kardeşleri olsun istiyorum. Kısmet tabi
Benim de hayallerimde 2 kız 1 erkek var ama sadece hayal 3. Düşünmüyorum inşallah size nasip olur

Ben anne ve babamın tek cocuguyum. Annem ve babam 27 yıldır ayrılar,ben 12 yasımdan evlenene kadar annemle bir yaşam sürdürdüm.memleketimden gurbete evlendim başka bir il’e. Eşim 4 kardeş,en küçüğü biziz. Oğlum var 6 asında..kendi ailem de ilk torun,eşimin tarafında da ilk erkek torun,4 kız torunları var. Söz de kıza düşkün gibiler kaynanamın bana daha Doğum yaptıgım gün hastane yatağında,vah işin Zor kızın yok demesini mi ararsınız, görümcenin kızının d gününde hususi yüzüme dönüp kızın olsaydı ona da altın küpe alırdım demesini mi ararsın daha nice lafları beni araştırma içine soktu,erkeğe düşkün değiller ama oğlum küçükken p.... meraklılarıydı onu da bi gün tersleyince yapmadılar.diyeceğim o ki olmayan için konusurlar, bu topiğe gelip de yok sağlıklı isteyin bunlar boş erkek genden gelir diyenler de aalında içten içe olmayanı isteyenlerdir. Buradaki hiç kimse aksini söylemiyor zaten Allah ne derse o olur,insanoğlu değişik tadı ister.Allahın dilek kapıları açık kullarına isteyin demiştir.insanın hakkında en hayırlısını yaradan bilir. Allahım hepinizin gönlüne göre versin sağlıkla,yazdıklarınıza o kadar hak veriyorum ki bizi buraya bi şekilde teşvik edenler allah kalplerine göre versin hepsinin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…