Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Amin canim , Allah sana da hayirli saglikli bi kiz bebek nasip etsin insallah

Çok şaşırdım genelde erkeğe düşkünlük var çevremde. Dediğiniz gibi insanın canını acıtmak için mi acaba bu olmayanı kıymetli göstermeler anlamıyorum ki. Yani benim kızım ya da oğlum kimi niye ilgilendirir? Başkasının çocuğundan da cinsiyetinden de banane. Hep çevre insanların lafları itiyor bizi bunları düşünmeye. Burda ben de dahil bi çok kadın var stres içinde hamilelik geçiren. Allah hepimizin yardımcısı olsun

İnanın bu siteyi kaç yıldır takip ediyordum ama hiç üye olmayı düşünmemiştim tali üçüncü çocuktan sonra beni bukadar anlayan insanlarla dertleşmek sanırım baya iyi geldi
Benim de hayallerimde 2 kız 1 erkek var ama sadece hayal 3. Düşünmüyorum inşallah size nasip olur
Sizin belirtiler nasıl Kıza benziyor sanırım bende psikolojik hamile olduğumu hatırlayınca midem bulanıyor başka şeyle meşgulken aklımda bişey yok Ama anladığım kadarıyla herşeyi psikolojik gerçi eğer oğlu. Okursa baya baya sürpriz olır bana

Usg ve kese için erkekmi demişlerdi yani benim azıcık erkek umudum var ama zaten kız doğuranlar erkek hissedemezki hep koz doğurmuşsa

Ablam 3 kızı vardı dördüncüde hiç hastane ye gitmedi kız olduğunu duyarsam üzülürüm DİE düşündü 9ay herkes kız felan dedi kendide öyle hissetti sonra bi doğurdu ki erkek biz şok olduk ama çok şükür çok sevinmiştik rabbim hepimize yaşatsın o sevinci inş

Basından beri hissiyatım öyle kızımla benzer bi hamilelik yaşıyorum. Herkes kız olduğunu söylüyor zaten.
Valla dr bana da erkek derse şok olurum ve inanmam o derece başka doktora da giderim muhtemelen

Şahsen ben de kese ve nuba baktırdıgıma pişman oldum koz denilince üzüldüm gerçi bu gerçekle erken yüzleşmek de iyi oldu bi yandan. Ama ne olursa olsun insanın içinde az da olsa umut oluyor eski yöntemlerden biri bile erkek çıkınca acaba mi diyosun umut fakirin ekmeği

Basından beri hissiyatım öyle kızımla benzer bi hamilelik yaşıyorum. Herkes kız olduğunu söylüyor zaten.
Valla dr bana da erkek derse şok olurum ve inanmam o derece başka doktora da giderim muhtemelen
Ya benim ikinci kızımda tipim tamamen erkek gibiydi kimse kız olduğuna inanmıyordu hatta ben baya baya umutlanmıştım doktor kız dediği halde herşeyiyle aynı erkek hatta doğum sancılarım birinci kızımdan tamamen farkı lı idi ozman bile bir umıt demiştim

Valla çok haklısın insan herseyden medet umuyor. Kız olduğunu bilsen bile acaba diyosun işte. Ya diyorum hiç bişey yapmadan hem kızı hem oğlu olanlar ne kadar şanslı bazen ne yaparsan yap olmuyor

Valla çok haklısın insan herseyden medet umuyor. Kız olduğunu bilsen bile acaba diyosun işte. Ya diyorum hiç bişey yapmadan hem kızı hem oğlu olanlar ne kadar şanslı bazen ne yaparsan yap olmuyor
Evet Kuzenim ikisi de oğlulları oldu diyorum ki bir Fatiha bile okumadan oğlan doğurdular ben neler neler okudum anlatamam

Kızlar merhaba hepimizin sağlıklı bebekleri olsun inşallah en başta. Ben de önce sağlıklı sonra kız olsun çok istiyordum ilk bebeğim erkek şu an hamileyim o da erkek oldu neyi çok istersek olmuyor mu anlamadım kızı tutturmak çok zor geliyor bana. Yumurtlama zamanı olan ilişki genelde erkek oluyor sanırım. Hepimizin nur topu gibi hayırlı sağlıklı evlatları olsun inşallah.

Selam arkadaşlar benimde 5 kızım var çok şükür ama oğlumda olsun istiyorum. Ne yapabilirim. Bunun ayıbı yok bence. Herşey Allah'ın takdiri. Eşim çocuk istemiyor artık ama ben hayırlı bir erkek evlat istiyorum.

Allah gonlune gore versin insallah, birileri erkek isterken birileri kiz istiyor, hayat cok garip,nefis iste Allah her ikisininde tadina bakmayi nasip etsin hepimize insallah

O kadar cok sey var ki yapilacak, sana tavsiyem acele etme, tum sayfalari okuyabildigin kadar oku, icine nasil sinerse oyle yap, Allah gonlune gore versin

Ay cnm şuan ben aynı o durumdayım aslına bakarsan kız çocuklarını çok seviyorum ayrı bir merhametleri oluyor anaya babaya anaçlık mı desem fıtrat mı desem, ama çevresel laflar insanı farklı cinse itiyor, ilk çocuğumda doktor erkek demişti üzülmüştüm kız olsun çok istedik eşimle 20.haftada kız olduğunu öğrendik dünyalar bizim oldu zaten daha olmadan ismi belliydi, ama kim duysa olsun diyordu bana çok garip geliyordu bu laf, kim duysa erkek damadınız olur diyordu nasıl sinirleniyorduk, hatta Doğum hediyesi mavi tulum getirenler oldu 2.bebeğe hediye o erkek olcak bunun ardı erkek dediler nasıl üzülmüştüm bu tavırlara 2.bebeğimi düşünürken tamamen maddi ve hayat şartları kaynaklı farklı olsun çevre sussun pskolojisine girdik, kızımsa tüm o lafları söyleyenler tarafından parmakla gösterilip özenilen bir kız çocuğu oldu çok şükür, ikinciye hamile kalınca herşeyi erkek gösteriyordu bende erkek istiyor öyle hissediyordum ama kalbimde en derin yerlerden bir ses kız kardeş derde mutluluğa ortak diyordu kız kardeş bu hayat şartlarında tek güvenli liman diyordu, hele kızım gece gündüz kız kardeş olsun diye dua edip anne amin de diyordu, sonra eşime dedim birgün imkanım olsa 2kızım 1oğlum olsun isterim sırf o duyguyuda tatmak ve sen tat diye dedim oda bende öyle dedi, sonra şuanki bebeğimin kız olduğunu öğrenince çevreden erkek bu erkek denmesinden ve pskolojik öyle düşünmemden başta çok bozuldum üzüldüm eşimde kız evlat çok özel ama bi tane oğlan isterdim sırf tatmak için o duyguyu dedi daha çok üzüldüm, aslında oda çevreden dolayı bu fikirde, ama şimdi diyorum ki bu bizim üzüntümüz değil çevrenin olsun laflarına bir üzüntü onlar yoruyor bizi oğlu olanlar daha çok yapıyor bunu, Rabbimin emaneti nimeti Aziz misafiri ondan gelen herşey baş üstü var hayır ki hep hayırlısı olacaksa olsun demişimdir, neden insan insana bunu yapar ki Rabbim imtihan etmesin sağlıkla bereketle gelsinler ah şu çevre bir sussa bizler çok mutluyuz aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…