Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Inşallah cnm kız isteyip pikken deneyip bir arkadaş vardı kaç doktora gözüktü erkek sıkma canını bekleyip gorecez peki ilişkiden sonra test yaptın mı kaç sat sonra açılma oldu
Aćildı zannedip Beraberlik gece olmuştu. Beraberlikten sonra gundüz pikti. O günun geceside beraberlik oldu sabah test baya silinmişti.yani catlamadan tahmini 1 gün önce oldu

Ben erkek hissediyorum seninkini nedense
Ah canım keşke bende hissetsem. Belirtiler zamanlama her şey kiz yonünde canım. Çevreden olmasa inan ki kızlarımla o kadar mutluyum ki bu saatten sonra hiç denemezdim. Kızlarım üzulmesin diye söylemedim .hamilelikten haberleri bile yok. Rabbim hrpimize nasip etsin. Inanki burdaki herkese dua ediyorum. İnşallah sanada kalbindeki nasip olur. 3 kızin yaninda birde oğlun olur

Bende aynen senin gibiyim cnm ne kızlarım annemler bile bilmiyor hamile olduğumu bende bok bol kuran oku 40 gün boyunca yusuf süresini oku kaç haftaliksn bu arada

Yapacak birşey yok bende ilk usg görüntülerine bakıyordum plasentaya takmıştım bir ara yine taktım. Ona göre ramzi teorisine göre yani kız. Bakalım haftaya belli olacak benim de hiç oğlum olacak gibi gelmiyor

Bende aynen senin gibiyim cnm ne kızlarım annemler bile bilmiyor hamile olduğumu bende bok bol kuran oku 40 gün boyunca yusuf süresini oku kaç haftaliksn bu arada
Son adet tarihim 23 eylül canim.6 +2 oluyor sanırım.okurum canım neler neler okuyoruz onuda yaparız inşallah ❤

Senin kizlarınla bu gebeliginde hiç fark varmıydı. Seninde benim gibi 3 kizin var. ALLAH ım istediğin haberi duymayı nasip etsin canım. Duadan başka yapacak hiç bir şey yok malesef

Senin kizlarınla bu gebeliginde hiç fark varmıydı. Seninde benim gibi 3 kizin var. ALLAH ım istediğin haberi duymayı nasip etsin canım. Duadan başka yapacak hiç bir şey yok malesef
Bence gebelikte ki farklarla cinsiyetin alakasi yok keske olsaydi ama.
Benim 2 kizimda da dogurdugum güne kadar kustum 10 kiloya yakin verdim.serumlarla ilaclarla ayakta kaliyodum ama bunda mide bulantısı kusma yasamadim 3-4 defa sadece oda yagli yemekten filan kustum onun disinda asla bel agrisi disinda hamile oldugumu hissetmedim iştahim ayniydi kilo vermedim çok yani beni görenler %100 erkek gözüyle baktılar tabi bende çok umutlandim ama koca bi hüsran oldu 3.kizim geliyo

Annem hep derdi erkek gebelikte hiç bulantım olmazdı gebe olduğunu geç anlıyormuş ama kıza gebeyken nerde yemek soğan pisiyorsa kokusu bendeydi cok kötü gecermiş. Bende ordan yola çıkarak böyle düşündüm. Bide benim kalbi duran bir gebeliğim vardı onda hiç bulantım yoktu çok farklıydı. Düşündükçe umutsuzluk çöküyor en iyisi uyumak

Bende oyleydim ilk ikisinde mutfaga giremiyodum yemek pişmese bile mutfak kapısı kapali duracakti boyle hafif bile aralik olsa kapinin önünden gecerken direk tuvalete kosup kusuyodum.mutfak kokusu bile beni mahvediyodu yemek asla ne yapabiliyodum ne yapilan ve yiyilen ortamda durabiliyodum.suan ki tek tesellim ikinci kızım 2 yasinda ve bezi bile hala birakmadi benden baskasi bir lokma bile yemek yediremez eger onlardaki gibi olsaydim perisan olurdu Rabbim kolaylığını verdi ve boyle rahat gecirdim de çocuklarım perişan olmadılar

Amin, cümlemize. 36 saat civarı olsun dedi. Sabaha karşına denk geliyor. İster gece, ister sabah, istersen de o saatte olsun dedi. Çatlama civarına denk gelsin dedi. Ben kendimi de takip edecem.

Sağlık olsun cnm, her işte bir hayır vardır.

Çatlayınca nasıl oluyormuş peki? Silikleşiyor muymuş?

Sağol cnm allh ragzi olsun.ama vesvese koymuyor hiç aklımdan çıkmıyor oğlum olmayacak gibi hissediyorum hep allahım bizi görüyor duyuyor insallh birgün bizde seviniriz
Cnm ben iğne vurulacam, dr çatlama civarı olsun yeter dedi. Yani ille de çatlamış olması şart değil. Rahat ol. Kısmetinde ne varsa odur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…